Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως είσαι πιτσιρικάς και δεν τα ξέρεις καλά τα πράγματα?

Τα τελευταία 5 χρόνια σε πρωτάθλημα-κύπελλο έχω 4 νίκες και εσύ έχεις μια.

 

Φαντάζομαι λόγο έλλ?ειψης επιχειρημάτων θα συνεχίσεις να απαντάς ειρωνικά και με ανακρίβειες

Ποσες? :D Χαχαχα.. Εγω περυσι ειδα 2 νικες 2-1 μεσα εξω... Αλλος ειναι πιτσιρικας αλλα αλλος καμει μπεεεε...

Τωρα καποιος θα βιαστει να με πει καυστικο αλλα οταν βλεπω τετοια πραγματα δεν κρατιεμαι...

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ποσες? :D Χαχαχα.. Εγω περυσι ειδα 2 νικες 2-1 μεσα εξω... Αλλος ειναι πιτσιρικας αλλα αλλος καμει μπεεεε...

Τωρα καποιος θα βιαστει να με πει καυστικο αλλα οταν βλεπω τετοια πραγματα δεν κρατιεμαι...

 

android.png

 

Βρε φίλε μου λες ότι τα τελευταία χρόνια με γλεντάς. Άντε ρε παιδί μου σου χαρίζω το περσινό ματς. Και πάλι, την τελευταία πενταετία έχω 3 νίκες και έχεις δυο. Πως στο καλό με γλεντάς?

θα τρελαθούμε εδώ μέσα με αυτά που διαβάζουμε. :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε φίλε μου λες ότι τα τελευταία χρόνια με γλεντάς. Άντε ρε παιδί μου σου χαρίζω το περσινό ματς. Και πάλι, την τελευταία πενταετία έχω 3 νίκες και έχεις δυο. Πως στο καλό με γλεντάς?

θα τρελαθούμε εδώ μέσα με αυτά που διαβάζουμε. :shock:

Την τελευταια πενταετια απο ποτε ακριβως την μετρας?

 

Τη σεζον 06-07: 2/2 νικες ο ΠΑΟ.

Την 07-08: 2/2 Χ

Την 08-09: 2 χ και μια ηττα ο ΠΑΟ.

Την 09-10: 2 ηττες ο ΠΑΟ.

Και την 10-11: 2/2 νικες ο ΠΑΟ (εννοειται πως στο Καραισκακη το ντερμπι εχει ληξει 1-2).

 

Αν θες και το φετινο πρωτο μισο εχουμε ενα Χ μεσα στην εδρα σου.

 

Δεν ξερω πως τα πας με την αριθμητικη, αποτι φαινεται και εκει με κοκκινο στυλο γραφεις, αλλα την τελευταια 5ετια σε 12 παιχνιδια εχεις 3 νικες συνολο. Για αυτο το 3 στα 12, τρωμε σεντονια εδω και σελιδες περι ταριφων, περι καλυτερης ομαδας στην Ελλαδα, περι κατωτερου ΠΑΟ και δε συμαζευεται, sic :mrgreen:

 

(Ο ΠΑΟ εχει 4 νικες συνολο.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τελευταια πενταετια απο ποτε ακριβως την μετρας?

 

Τη σεζον 06-07: 2/2 νικες ο ΠΑΟ.

Την 07-08: 2/2 Χ

Την 08-09: 2 χ και μια ηττα ο ΠΑΟ.

Την 09-10: 2 ηττες ο ΠΑΟ.

Και την 10-11: 2/2 νικες ο ΠΑΟ (εννοειται πως στο Καραισκακη το ντερμπι εχι ληξει 1-2).

 

Αν θες και το φετινο πρωτο μισο εχουμε ενα Χ μεσα στην εδρα σου.

 

Δεν ξερω πως τα πας με την αριθμητικη, αποτι φαινεται και εκει με κοκκινο στυλο γραφεις, αλλα την τελευταια 5ετια σε 12 παιχνιδια εχεις 3 νικες συνολο ολες κι ολες (αλλα παρολα αυτα μιλας για ταριφες, καλυτερες και χειροτερες ομαδες κλπ).

 

Εγω παλι εχω 4 νικες συνολο. Τα αλλα 5 ηρθαν Χ.

 

Θέλεις να το ξεκινήσουμε από το 2006? Το ξεκινάμε.

Θέλεις να σου χαρίσω την περσινή μου νίκη? Στην χαρίζω.

 

4 νίκες εσύ 4 εγώ. Σου διαφεύγει η τεσσάρα στο κύπελλο. Είπαμε, τις τραυματικές εμπειρίες ο εγκέφαλος τις διαγράφει οποτε συγχωρήσε. :P

 

Δεν σας παίρνει ρε παιδιά, αφήστε τα στατιστικά και ριχτε τα όλα στην διαιτησία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις απο ποτε θελω να μετρησουμε? Εσυ μιλησες για τελευταια 5ετια. Τις τελευταιες 5 σεζον πηρα.

 

Εχω συνυπολογισει την ηττα του κυπελου, μην πανηγυριζεις αδικα για το 4-4 και τους εγκεφαλους του καθενος. Με την νικη σου στο κυπελλο εχεις 3 νικες και ο ΠΑΟ 4.

 

Δεν με νοιαζει καν ποσες νικες εχει ο καθενας, αυτα ειναι για εσενα που καθεσαι κατω και παλευεις με προσθαφαιρεσεις να βγαλεις τρελο ολο το φορουμ, καθεσαι λες για ταριφες, καθεσαι λες για καλυτερες ομαδες κλπ. Δεν κανω κατι παραπανω, οσο εχω υπομονη, απο το να μιλαω για τα ΓΕΓΟΝΟΤΑ διορθωνοντας τη φαντασια σου και τις μυθοπλασιες που μοιραζεσαι μαζι μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο είναι και αργά και έχω αρχίσει και κουτουλάω απο την νύστα.

Θες να σου χαρίσω και κανένα πρωταθληματακι τώρα που γυρίζει μπας και ρεφάρεις? :P

 

Άντε νύχτα σας, τσακωνόμαστε και αύριο πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο είναι και αργά και έχω αρχίσει και κουτουλάω απο την νύστα.

Θες να σου χαρίσω και κανένα πρωταθληματακι τώρα που γυρίζει μπας και ρεφάρεις? :P

 

Άντε νύχτα σας, τσακωνόμαστε και αύριο πάλι.

Aτσα βρε κουβαρντα! Σου χαρισανε τοσα και λες , δεν χαριζω και εγω κανενα? τζαμπα ειναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θα γινει με τον γκεγκε... τραυματιας ηρθε τραυματιας θα φυγει? η θα τον αγορασουμε με ενα ποδι?

http://www.gazzetta.gr/super-league/article/item/257277-nok-aout-o-roudolph

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες, αν και δεν υπάρχει πιο άσχετος από μένα στο μπάσκετ, ιδέα μου είναι, ή σας παίζει 25-75 ο διαιτητής με τον άρη ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες, αν και δεν υπάρχει πιο άσχετος από μένα στο μπάσκετ, ιδέα μου είναι, ή σας παίζει 25-75 ο διαιτητής με τον άρη ;;;

Πες μας μερικες φασεις που θεωρεις αμφισβητουμενες, γιατι εγω μονο διαμαρτυριες του Αλεξανδρη ειδα. Τα ριπλει τον διαψευδουν σε ΚΑΘΕ φαση. Να σημειωσουμε οτι στα πιο κρισιμα σημεια του παιχνιδιου ο 25-75 διαιτητης, χρεωνει τον Σαρας βηματα τα οποια δεν ξερω αν ειναι (πιθανως ειναι, δε φανηκε καθαρα στο ριπλει απλα σου λεω οτι αν επαιζε 25-75 απλως δε θα τα εδινε) και δεν εδωσε αντιαθλητικο το 5ο φαουλ του Τζειμς, που ηταν σχεδον ορισμος. Οι διαιτητες γενικως ηταν καλοι σε ενα πολυ σκληρο παιχνιδι κι απτις 2 πλευρες.

 

Συγκλονιστικος ο Μαικ. Απλα συγκλονιστικος.

Απτην αλλη απαραδεκτο να βλεπω τον Μητσο στα 31-32 του και τον Μαικ στα 35 του να ειναι οι πιο παθιασμενοι παικτες μας, σε ενα παιχνιδι "ρουτινας" της Α1.

 

Δε γινεται να περιμενουμε αυτους τους 2 παικτες να παιρνουν τον ΠΑΟ απτο χερακι και να τα δινουν ολα στην κανονικη περιοδο της Α1. Πρεπει επιτελους καποιοι παικτες να βοηθησουν και να ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ περισσοτερο.

 

Μπραβο στον Αρη που αποδεικνευται σκληρο καρυδι μεσα στο Αλεξανδρειο τοσο για τον ΠΑΟ οσο και για τον ΟΣΦΠ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...