Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φίλε μου, τι β παγκόσμιο μου λες. Εγώ μιλάω για την τελευταία φορά που συναντηθήκαμε στο κύπελλο που ήταν πριν 3.5 χρόνια. Φάγατε η δεν φάγατε 4?

Την τελευταία δεκαετία έχουμε συναντηθεί 3 φορές και τις δυο έχετε φύγει με τεσσάρες. Είναι έτσι η δεν είναι?

Δεν καταλαβαίνω γιατί γελάς... :-D

Δεν σας τα λέω καλά? Μάθε μπαλίτσα αγόρι μου

 

Τώρα σε κατάλαβα ρε μεγάλε.. Κι απορούσα τόσο καιρό τι μυαλό τα κατεβάζει αυτά :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σας τα λέω καλά? Μάθε μπαλίτσα αγόρι μου

 

Τώρα σε κατάλαβα ρε μεγάλε.. Κι απορούσα τόσο καιρό τι μυαλό τα κατεβάζει αυτά :-D

 

??? :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παιζαμε και με κανεναν θεωρητικα δυσκολο αντιπαλο για να δικαιολογησω τον αποκλεισμο

 

Θεωρητικά μπορούμε να πούμε ότι θέλουμε.Και μπορώ να κάτσω και να κράξω την ομάδα για το αγωνιστικό της πρόσωπο επίσης.Αλλά με τέτοια διοίκηση και ήττα απο Βυζα Μεγάρων θα δικαιολογούσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά μπορούμε να πούμε ότι θέλουμε.Και μπορώ να κάτσω και να κράξω την ομάδα για το αγωνιστικό της πρόσωπο επίσης.Αλλά με τέτοια διοίκηση και ήττα απο Βυζα Μεγάρων θα δικαιολογούσα...

 

 

για την διοικηση συμφωνω μαζι σου

οτι εγινε,εγινε

δεν τους πηρα και το κεφαλι

ειμαστε συνιθισμενοι σε τετοια απο το παρελθον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fixed, αυτο ηθελε να γραψει αλλα ο κυρΣαββας δεν τον αφησε

Κοίτα midi, τόσο καιρό που τα λέμε στο φορουμ αυτο, νομίζω έχουμε γίνει φιλαράκια και καταλαβαινόμαστε.

Η αλήθεια πονάει και δυστυχώς η ευτυχώς, αυτή είναι. Από όπου και να το δεις ο Ολυμπιακός είναι η ντροπη της Ελλαδας και μεσα στο ψεμα.

Θες να μην μετρήσουμε όλα τα τελευταία χρόνια που λέτε ότι είναι στημένα? Να τα βγάλουμε.

Πάλι μπροστά είμαι και σε καλπικες νίκες και σε ψευτικα τρόπαια.

Τι να κάνουμε τώρα ρε συ midi, υποστηρίζεις την μεγαλύτερη ομάδα τις Ελλάδος, αποδέξου το και προχώρα παρακάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααα... ώστε όλα τα πρωταθλήματα που έχει πάρει ο Ολυμπιακός ακόμα και πριν τον Κοκκαλη ήταν στημένα? Τι λε ρε παιδί μου.

Εσυ ξερεις αν ηταν στημενα η οχι? Τα παρακολουθουσες? Εγω παντως δε γνωριζω, ρωταω εσενα που ειρωνευεσαι με μια απολυτη βεβαιοτητα για την καθαροτητα τιτλων για τους οποιους αμφιβαλω αν ησουν γενημενος η σε ηλικια για να αντιληφθεις αν κατι ειναι στημενο η οχι*. Εκτος αν εισαι μεσηλικας και δεν το εχουμε καταλαβει τοσο καιρο.

 

*Θα μου πεις ουτε και τωρα εισα σε φαση που να θες να αντιληφθεις τι ειναι στημενο και τι οχι. Ο ΠΑΟ ευνοειται απο τη διαιτησια μας ελεγες μεχρι πριν λιγες μερες. Το περσινο ντερμπι της ντροπης, ηταν πεντακαθαρο μας εχεις πει επισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...