Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε πατε καλα ρε? απο που κ ως που θα επρεπε να ξερω τι ομαδα ειναι ο καθενας σας?αμεσως να πειτε την εξυπναδα σας.αν καθεστε μερανυχτα μπροστα στο pc κ την βρισκετε ετσι γεια σας κ χαρα σας.

αντι να κοιτατε τα χαλια σας αμεσως να κοροιδεψετε.αυτο ξερετε πως λεγετε?

Ε τοτε τι πεταγεσαι ρε μεγαλε?

Λες "που να ξερω τι ομαδα ειναι"

Ε, μην πεταγεσαι μεχρι να μαθεις. Εσυ εισαι ο 1ος που σχολιασε υποθετοντας οτι ειναι Παναθηναικος, αρα τωρα τι, ζητας και τα ρεστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε πατε καλα ρε? απο που κ ως που θα επρεπε να ξερω τι ομαδα ειναι ο καθενας σας?αμεσως να πειτε την εξυπναδα σας.αν καθεστε μερανυχτα μπροστα στο pc κ την βρισκετε ετσι γεια σας κ χαρα σας.

αντι να κοιτατε τα χαλια σας αμεσως να κοροιδεψετε.αυτο ξερετε πως λεγετε?

 

 

Για το bold:

ποιος χεζει το κυπελλο? :confused:

ε βεβαια αφου τον φαγατε τωρα ποιος χεζει το κυπελλο... εχετε πλακα

 

 

Mπαινεις και κανεις 1 ποστ για να ειρωνευτεις (πλακα εχετε) και να βρισεις (τον φαγατε) και μετα που καταλαβες οτι απευθυνοσουν σε γαυρο προσπαθεις να βγεις κι απο πανω, οτι ταχα ηρθαν να σου την πουν οι αλλοι.

Η διαφημιση της stimorol ηταν μπροστα...

 

gchris7 απτη μια μιλας για ταριφες, απτην αλλη μας διευκρινιζεις οτι αναφεροσουν στο 2008. Αποφασιζεις και μας ενημερωνεις οταν θελεις, για να ξερουμε και σε τι να απαντησουμε απολα τα αντιφατικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς πριν πόσα χρόνια? Την τελευταία φορά που συναντηθήκαμε στο κύπελλο 4 δεν άφαγες? 2008 αν δεν κάνω λάθος.

Βέβαια τις δραματικές εμπειρίες τις απομονώνει καμιά φορά εγκέφαλος, οπότε δικαιολογείσαι. :P

Και μενα ο παππους μου μαζι με τις εμπειριες του απο το Β' παγκοσμιο μου ελεγε και για το 8-2 του 1930.. Λες να ξαναεγραφε τιποτα τετοιο η ταριφα??

Οση ωρα γραφω αυτο το post γελαω μονος μου , μηπως πρεπει να ανυσηχω? :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε παρεξηγηση,δεν ηξερα οτι ο Critter ειναι δικος μας.το θεμα εληξε.

dkni k midi miliz sorry που σας αναστατωσα αλλα χαλαρωστε εχετε ακομα το πρωταθλημα να διεκδικησετε.Good luck :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε παρεξηγηση,δεν ηξερα οτι ο Critter ειναι δικος μας.το θεμα εληξε.

dkni k midi miliz sorry που σας αναστατωσα αλλα χαλαρωστε εχετε ακομα το πρωταθλημα να διεκδικησετε.Good luck :mrgreen:

 

να σαι καλα κουκλα μου μας εκανες και γελασαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μενα ο παππους μου μαζι με τις εμπειριες του απο το Β' παγκοσμιο μου ελεγε και για το 8-2 του 1930.. Λες να ξαναεγραφε τιποτα τετοιο η ταριφα??

Οση ωρα γραφω αυτο το post γελαω μονος μου , μηπως πρεπει να ανυσηχω? :mrgreen:

 

Φίλε μου, τι β παγκόσμιο μου λες. Εγώ μιλάω για την τελευταία φορά που συναντηθήκαμε στο κύπελλο που ήταν πριν 3.5 χρόνια. Φάγατε η δεν φάγατε 4?

Την τελευταία δεκαετία έχουμε συναντηθεί 3 φορές και τις δυο έχετε φύγει με τεσσάρες. Είναι έτσι η δεν είναι?

Δεν καταλαβαίνω γιατί γελάς... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, τι β παγκόσμιο μου λες. Εγώ μιλάω για την τελευταία φορά που συναντηθήκαμε στο κύπελλο που ήταν πριν 3.5 χρόνια. Φάγατε η δεν φάγατε 4?

Την τελευταία δεκαετία έχουμε συναντηθεί 3 φορές και τις δυο έχετε φύγει με τεσσάρες. Είναι έτσι η δεν είναι?

Δεν καταλαβαίνω γιατί γελάς... :-D

Εχεις καταλαβει οτι αυτα τα 3.5 χρονια (πανε να γινουν 4) μασας αυτη τη καραμελα ενω σε γλενταω μεσα εξω? Εμενα μου φαινεται ξεκαρδιστικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις καταλαβει οτι αυτα τα 3.5 χρονια (πανε να γινουν 4) μασας αυτη τη καραμελα ενω σε γλενταω μεσα εξω? Εμενα μου φαινεται ξεκαρδιστικο...

 

Ένα λεπτό.

Εγώ είπα ότι είστε τυχεροί που αποκλειστήκατε από το κύπελλο γιατί γλιτώσατε πιθανή κλήρωση με Ολυμπιακό, που στις τελευταίες συναντήσεις μας η ταρίφα γράφει συνήθως 4. Λέω κάτι αναληθές? Κάτι παράξενο?

Για πια καραμέλα λες και ποιον ακριβώς γλεντάς? :blink:

Μήπως είσαι πιτσιρικάς και δεν τα ξέρεις καλά τα πράγματα?

Τα τελευταία 5 χρόνια σε πρωτάθλημα-κύπελλο έχω 4 νίκες και εσύ έχεις μια.

 

Φαντάζομαι λόγο έλλειψης επιχειρημάτων θα συνεχίσεις να απαντάς ειρωνικά και με ανακρίβειες αλλά τεσπα, τζερτζελο να γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24/7/1960 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 1-4

28/05/1986 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 4-0

 

 

Σας περιμενουμε στο ΟΑΚΑ να πεσει η ταριφα :mrgreen:

 

ΥΓ. Αμα το αντικρουσεις μπορω να σε τρολλαρω μεχρι μεθαυριο εξηγωντας με ολη μου την αντικειμενοτικοτητα οτι το 1960 και το 1986 ηταν η τελευταια φορα που συναντηθηκαμε με ηλιολουστο καιρο, 2 μποφωρ, σχετικη υγρασια 31% και σημειο δροσου τους 7C, συνεπως ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ αναφερω την λεξη ταριφα γιατι οι μετεορολογικες προβλεψεις για την μερα που θα συναντηθουμε εφετος στο ΟΑΚΑ, δινουν παρομοιο καιρο.

 

ΥΓ2> ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ λεξη ταριφα οταν αναφερεσαι σε ντερμπι απο το οποιο εχουν ακολουθησει καμια 10ρια ΧΩΡΙΣ το αποτελεσμα στο οποιο αναφερεσαι, να στο ζωγραφισουμε?

 

YΓ3. Παλι ενοχλησεις/τραυματιας ο Ρουντολφ. Κλαιω με τον παιχταρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24/7/1960 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 1-4

28/05/1986 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 4-0

 

 

Σας περιμενουμε στο ΟΑΚΑ να πεσει η ταριφα :mrgreen:

 

ΥΓ. Αμα το αντικρουσεις μπορω να σε τρολλαρω μεχρι μεθαυριο εξηγωντας με ολη μου την αντικειμενοτικοτητα οτι το 1960 και το 1986 ηταν η τελευταια φορα που συναντηθηκαμε με ηλιολουστο καιρο, 2 μποφωρ, σχετικη υγρασια 31% και σημειο δροσου τους 7C, συνεπως ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ αναφερω την λεξη ταριφα γιατι οι μετεορολογικες προβλεψεις για την μερα που θα συναντηθουμε δινουν παρομοιο καιρο.

ΥΓ2> ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ λεξη ταριφα οταν αναφερεσαι σε ντερμπι απο το οποιο εχουν ακολουθησει καμια 10ρια ΧΩΡΙΣ το αποτελεσμα στο οποιο αναφερεσαι, να στο ζωγραφισουμε?

 

 

Κοίτα midi, τόσο καιρό που τα λέμε στο φορουμ αυτο, νομίζω έχουμε γίνει φιλαράκια και καταλαβαινόμαστε.

Η αλήθεια πονάει και δυστυχώς η ευτυχώς, αυτή είναι. Από όπου και να το δεις ο Ολυμπιακός είναι καλύτερος.

Θες να μην μετρήσουμε όλα τα τελευταία χρόνια που λέτε ότι είναι στημένα? Να τα βγάλουμε.

Πάλι μπροστά είμαι και σε νίκες και σε τρόπαια.

Τι να κάνουμε τώρα ρε συ midi, υποστηρίζεις την δεύτερη μεγαλύτερη ομάδα τις Ελλάδος, αποδέξου το και προχώρα παρακάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα midi, τόσο καιρό που τα λέμε στο φορουμ αυτο νομίζω έχουμε γίνει φιλαράκια και σε καταλαβαινόμαστε.

Η αλήθεια πονάει και δυστυχώς η ευτυχώς, αυτή είναι. Από όπου και να το δεις ο Ολυμπιακός είναι καλύτερος.

Θες να μην μετρήσουμε όλα τα τελευταία χρόνια που λέτε ότι είναι στημένα? Να τα βγάλουμε.

Πάλι μπροστά είμαι και σε νίκες και σε τρόπαια.

Τι να κάνουμε τώρα ρε συ midi, υποστηρίζεις την δεύτερη μεγαλύτερη ομάδα τις Ελλάδος, αποδέξου το και προχώρα παρακάτω.

 

Αυτο το ποστ καντο αποθηκευση καπου σε κανα notepad ξερωγω, και καντο copy paste στο φορουμ οποτε εχεις ορεξη για ποσταρισμα, αντι να γραφεις καθε φορα για ταριφες, και για Ολυμπιακο που ποτε δεν διαμαρτυρεται για τη διαιτησια οταν δεν παιζει καλη μπαλα και λοιπα ομορφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει φιλε μου,ειστε η καλυτερη ομαδα στην Ελλαδα,οποτε παιζουμε αντιπαλοι τρωμε 4 γκολ.

Κολλησες με τα 4 απο χτες.

Αυτο νομιζεις οτι νοιαζει ενα Παναθηναικο σημερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...