Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπεις τα έντονα γράμματα στα ποστ μου;; Μη διαβάζεις τα μισά, διάβασε τα όλα.

 

Υ.Γ Επίσης πήγαινε και πιο πίσω να δεις γιατί πόσταρα όσα πόσταρα. (το όλο σκηνικό ξεκίνησε με το σχόλιο ότι "και καλά" οι οπαδοί του ΠΑΟ δεν έχουν επιτεθεί ποτέ σε παίχτες αντιπάλου κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα ναι έγκλημα αν ο κύριος Μαρινάκης καταφέρει να διατηρήσει την θέση του προέδρου της Superleague μετά τα σημερινά.

 

Τέτοιοι χούλιγκαν δεν έχουν θέση ανάμεσα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι σοκαρισμένοι,οι Βασιλαράδες κτλ να μας εκφράσουν τις ευαισθησίες τους και για τον Ευθυμιάδη αλλα και για τον τραυματισμο του τοτε τερματοφυλακα του Ολυμπιακού Γεωργίου.(Για θυμίστε μου σοκαρισμένοι πόση ήταν η ποινή,εγω λεω πως ηταν δυο αγωνιστικες κεκλεισμένων)

 

 

- Το παιχνίδι στο γήπεδο της Λεωφόρου Αλεξάνδρας κυλάει ομαλά, έως το 92' (μόνο υβριστικά συνθήματα ανταλλάσσουν οι οπαδοί), όταν ο Κωνσταντίνου ανατρέπει τον Βενετίδη μέσα στην περιοχή και ο Μάκης Ευθυμιάδης καταλογίζει πέναλτι.

 

- Ο Τζόρτζεβιτς σκοράρει, το ματς λήγει ισόπαλο και ο Ευθυμιάδης αμέσως δέχεται επίθεση στο κέντρο του γηπέδου (με κλοτσιές και γροθιές) από οπαδούς των πρασίνων, ενώ εμπλέκονται και ο πρώην πρόεδρος του Παναθηναϊκού, Φιλιππίδης, ο μασέρ της ομάδας, Καρβουνίδης και ο βοηθός του Μαρκαριάν, Μόλναρ.

 

- Παράλληλα, οπαδοί του Παναθηναϊκού πηδούν στον αγωνιστικό χώρο και χτυπούν στη φυσούνα τον Γεωργίου και τον Καστίγιο.

 

Πηγή http://archive.enet.gr/online/online_text/c=115,dt=16.01.2005

 

 

Οι λάτρεις του 50-50 να μας εκφράσουν την ευαισθησία τους για το μπασκετ και για τον περυσινό 3ο τελικό.

 

Στην Ελλάδα κύριοι ο χώνων έχει πάντα δίκιο...(Καπετανιος,Κόκκαλης,Γιαννακοπουλαίοι,Μαρινακης) Ειτε μας αρεσει είτε οχι

 

Y.Γ : Ελπίζω να μην παραπονεθούν άτομα που πέρυσι τετοιο καιρό έλεγαν ας παίρνω πρωτάθλημα με κερδισμένα πέναλτι απο την σέντρα

 

Υ.Γ 2: Να καταδικάσω τα αυτονόητα το βρίσκω κωμικό.Αν πραγματικά ήθελαν οι "αρμόδιοι" να καθαρίσουν τα γήπεδα θα το είχαν κάνει χρόνια τώρα.

 

Καληνύχτα σας κύριοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό είμαστε εμείς εδώ για να τα καταδικάσουμε. Έστω και αυτό το λίγο κάτι είναι.

 

Όλοι οι υπόλοιποι ας θυμούνται τα παλιά, διακιολογώντας τους χούλιγκαν.

 

Καληνύχτα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ποιος το κάνει περισσότερο η πότε γίνεται, η να κοπούν αυτές η αηδίες? Δεν ξέρω πόσες φορές σήμερα "αν δεν το κάναμε θα το κάνατε εσείς"

Ναι ωραία, έτσι δεν πρόκειται να φτιάξει τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι επειδη υπηρχε μια κουβεντα πριν με εναν κυριο που περα απο την ''αληθεια για την ντοπα'' δεν ηθελε/δεν μπορουσε να δει. αλλο ενα αρθρο, παλι απο χρονια μπασκετικο ρεπορτερ, που θα τον βοηθησει ισως να δει τα πραγματα λιγο εξω απο συνομωτικα σεναρια και πιο προσγειωμενα. αραγε κι αυτος για να γραφει τα ιδια, μαλλον εχει παλι αδικο και δεν ξερουμε τι συμβαινει στα αποδυτηρια...καλο θα ειναι να περιμενουμε την ''αληθεια για την ντοπα'';

 

 

Λοιπόν, επειδή ενώ απαξιείς συνεχίζεις να με μνημονεύεις, κατάλαβε κάτι. Εγώ και ο MIDI και ο Socrates και ο KWSN και η Maργαρίτα θεωρούμε το συμβάν από περίεργο ως ύποπτο.

 

Βάλε και την άποψη του Νικολακόπουλου αν θες, πάλι περίεργο τουλάχιστον θα μας φαίνεται.

 

έχουμε έναν παίκτη κολώνα, σε θέση που πονάει η ομάδα, ο οποίος μπαίνει στο ψυγείο ενώ οι δημοσιογράφοι και τα λινκ που επικαλείσαι αναφέρουν με bold

 

Στο διάστημα της απουσίας του, θα γίνει επίσης ρύθμιση όλων των μεταβολικών των δεικτών του, όπου έχει διαγνωστεί διατάραξη στις τελευταίες ιατρικές εξετάσεις.

 

ο μόνος τρόπος να μας πείσεις ότι δεν συμβαίνει κάτι είναι επιχειρήματα. Αλλιώς επίτρεψε μας (εμένα τουλάχιστον) το δικαίωμα στην αμφιβολία.

 

Ubi dubium, ibi libertas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιδιοσυγκρασία κύριοι του Έλληνα είναι να μην κοιτάει την καμπούρα του αλλα το τι έκανε ο γείτονας.

 

Ο οπαδός θα αρχισει να παρακαλαει για Μπιτσαξηδες,για Επο,για αθλητική δικαιοσύνη ξεχνώντας τις δικές του ομορφιες και ατιμωρισίες(κλειστό του Οακα,Λεωφόρος κτλ).

 

Όπως ακριβώς ο αντίστοιχος Έλληνας λεει εγω δεν έκλεψα άλλοι έκλεψαν.Λες και αυτοι οι άλλοι βρεθηκαν ως δια μαγείας στην εξουσία (μεγάλη συζήτηση,ούτως η άλλως απαγορεύται στο forum).

 

Το παιχνίδι στο 82' έπρεπε να είναι 1-2.Το αν θα έληγε 1-2,1-3,1-4,2-2,3-2,4-2 δεν το ξέρω και δεν θα το μάθουμε ποτέ.

 

Ανθρώπινα λάθη από Χριστοδούλου-Τανατζή-Αναστόπουλο/ Καλόπουλο.Τρύφωνα Σαραϊδάρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιδιοσυγκρασία κύριοι του Έλληνα είναι να μην κοιτάει την καμπούρα του αλλα το τι έκανε ο γείτονας.

 

Ο οπαδός θα αρχισει να παρακαλαει για Μπιτσαξηδες,για Επο,για αθλητική δικαιοσύνη ξεχνώντας τις δικές του ομορφιες και ατιμωρισίες(κλειστό του Οακα,Λεωφόρος κτλ).

 

Όπως ακριβώς ο αντίστοιχος Έλληνας λεει εγω δεν έκλεψα άλλοι έκλεψαν.Λες και αυτοι οι άλλοι βρεθηκαν ως δια μαγείας στην εξουσία (μεγάλη συζήτηση,ούτως η άλλως απαγορεύται στο forum).

 

Το παιχνίδι στο 82' έπρεπε να είναι 1-2.Το αν θα έληγε 1-2,1-3,1-4,2-2,3-2,4-2 δεν το ξέρω και δεν θα το μάθουμε ποτέ.

 

Ανθρώπινα λάθη από Χριστοδούλου-Τανατζή-Αναστόπουλο/ Καλόπουλο.Τρύφωνα Σαραϊδάρη

 

 

http://www.sport-fm.gr/article/459845

Ψιτ αν τα εκανε αυτα στο οακα δεν θα εφευγε ζωντανος ο καλοπουλος...καλα επαθε ο ευθυμιαδης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport-fm.gr/article/459845

Ψιτ αν τα εκανε αυτα στο οακα δεν θα εφευγε ζωντανος ο καλοπουλος...καλα επαθε ο ευθυμιαδης....

 

«Σήμερα διδάξαμε ήθος και αρχές...»

 

Απίστευτος ας τον διώξουν άμεσα... :mad: :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οταν θα σταματησει ο κοσμος(οποιος και να ειναι αυτος) να ασχολειται και να ριχνει λεφτα(στοιχημα)στο gr ποδοσφαιρο θα χει αλλαξει η νοοτροπια της Ελλαδα γενικοτερα.μεχρι τοτε τα ιδια και τα ιδια...

Ο μαρινακης ειναι ο αντιστοιχος γιαννακοπουλος κ@@μενος οπαδος με λεφτα για πεταμα.

οι παικτες που το παιζουν οτι τους νοιαζει αυτη την στιγμη κοιτανε τα μηδενικα στον λογαριασμο τους και λενε γιατι ασχοληθηκα ή ελπιζω τωρα να κλεισω καλυτερο συμβολαιο στο καφενειο που ειμαι ή με καποιο τροπο καλοπαιρναει...

 

υ.γ. http://resources.sport-fm.gr/supersportFM/images/news/11/02/19/223053.jpg http://resources.sport-fm.gr/supersportFM/images/news/11/02/19/225448.jpg (δειτε το ποδι του)http://resources.sport-fm.gr/supersportFM/images/news/11/02/19/223030.jpg ο σισε εχει πολλα κοινα στοιχεια με την βραζιλιανικη σαπουνοπερα-ριβαλντο-.δεν αναφερομαι στην φωτο γενικοτερα...

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=261144&cid=10

βρηκε αφορμη για να φυγει :P δεν υπαρχει κανεις να του πει οτι δεν γινετε να λεει καθε βδομαδα οτι τον πηδηξαν?!

http://24wro.blogspot.com/2011/02/blog-post_2240.html βγαλτε τα συμπερασματα σας γιατι θελει να απασχολει ο σισε...

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο που εχω να πω ειναι οτι αποψε λυπαμαι τους υγιεις φιλους του Ολυμπιακου(δυστυχως ειναι λιγοι απ'οτι φαινεται και στα προηγουμενα ποστ)...

Οι υπολοιποι εχετε αυτο που σας αξιζει(και νομιζω πως αυτα ειναι μονο η αρχη,θα ακολουθησουν πολυ χειροτερα απο τον "κυριο" Μαρινακη και τους παρατρεχαμενους/τσιρακια του.Οποτε να ειστε ησυχοι,θα σηκωσετε πολλες κουπες ακομα).

Καλημερα και καλα μυαλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και Ολυμπιακός δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα με το ποδόσφαιρο.Μόνο σε κάτι τέτοια ντέρμπι κι αυτό κυρίως για το χαβαλέ που γίνεται τη Δευτέρα στη δουλειά και την καζούρα που τρώει ο χαμένος(αν είσαι κερδισμένος είναι καλύτερα αλλά και σαν χαμένος πάλι πλάκα είχε).

Τελικά ούτε γι αυτό δεν αξίζει να ασχολείσαι με το ελληνικό ποδόσφαιρο,ούτε για αστείο δεν είναι καλό.

Επίσης επειδή διάβασα εκατέρωθεν επιχειρήματα για το ποιοι οπάδοι είναι πρωταθλητές της καφρίλας,θα ήθελα να πω ότι εδώ κανείς δεν παίρνει την κούπα.Ακριβώς στα ίδια επίπεδα είναι οι κάφροι και των δύο πλευρών.

Τέλος,επιτρέψτε μου να αμφιβάλλω για την αμέπτου ηθικής και με το σταυρό στο χέρι ιδεολογίας της ηγεσίας του Παναθηναικού(βέβαια νομίζω πως τώρα δεν έχει καν ηγεσία αλλά αυτό είναι άλλο θέμα)Αν είχαν τη δυνατότητα θα έκαναν ακριβώς τα ίδια με τον Κόκκαλη και τον Μαρινάκη που δυστυχώς δείχνει άξιος συνεχιστής του.

Θυμάμαι πριν από πολλά χρόνια να φεύγουμε από το γήπεδο ηττημένοι από τον Πάο,αλλά εμείς περήφανοι για την ομάδα μας να τραγουδάμε "Βαρδινογιάννη πουσ..ρα βάλε στον κω... τα λέφτα" και να θεωρούμε ότι ήμασταν ανώτεροι και έξω από το κατεστημένο και τη βρωμιά της παράγκας του Βαρδινογιάννη.Βλακείες..πέρασε ο καιρός και την πήραμε τελικά τη σκυτάλη από τον Βαρδινογιάννη όπως είναι σίγουρο ότι κάποια στιγμή,κάποια ηγεσία του Παναθηναικού θα βρεθεί στην πρωτοκαθεδρία του βασιλείου της βρωμιάς και της σαπίλας,εκτός αν κάτι συγκλονιστικό ή κάποιος/κάποιοι με γερό στομάχι και @@ ανάλαβουν τον καθαρισμό(απίθανο το βλέπω αλλά ποτέ δεν ξέρεις).

Μέχρι τότε παιδιά...απλά δεν αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...