Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θυμησε μου,μπηκανε στο οακα παναθηναικοι και πλακωσανε τους παικτες σου?

 

video αλλιως δεν συνεβη ποτε.. ή οι δημοσιοκαφροι εκαναν την τριχα... τριχια για να πουλησουν περισσοτερα φυλλα αυριο.. 15 καμερες και ΝΟVA και καμια δεν επιασε το "ξυλο στους παιχτες" ? για γελια απλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

β)Κανεις εφαγε ξυλο συμφωνα με τις φωτο που δημοσιυεθηκαν.Αν υπαρχουν αλλες παρακαλω να μου τις δειξεις.

 

:confused:

 

 

Σωστα,δεν πεθανανε κιολας.

 

Εμετος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες τις τραγικες καφριλες φιλε μου τις προωθει ο προεδρος σου με τα λεγομενα του και τις πραξεις του.Τι να πουμε?Εννοειται οτι ειναι αισχος,οπως οταν δολοφονησαν καποιοι χουλιγκαν της ομαδας σου εναν νεαρο οπαδο του Παναθηναικου πριν λιγα χρονια.

 

 

Ναι υπαρχει μια διαφορα.Οτι αυτα που γινανε σημερα στο Καραισκακη γινανε με τις ευλογιες του μαρινακη.Τουλαχιστον αυτο δειξανε οι δηλωσεις του.

 

Και πιστεψε με ειναι μεγαλη διαφορα!

 

μπα μωρε..λαθος εχετε κι εσεις κι εγω... με καλυψε ο απο κατω, δεν φταιει κανενα ''μπουμπουκι'' και φυσικα ουτε ο μαρινακης ουτε οι αντιστοιχοι του παναθηναικου στο επεισοδιο που λετε, μαχαιρωματα γινονταν και θα γινονται...lol!

 

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Αντρέα. Τα γεγονότα με χούλιγκανς σε στάσεις , συνδέσμους , όπως αυτό που αναφέρθηκε πιο πάνω δε νομίζω οτι πρέπει να κατηγορήσουμε τις ΠΑΕ και πρόσωπα σχετικά με αυτές. Μαχαιρώματα κλπ γίνονται καθημερινά σαν γεγονότα φανατισμού και αθλητικής βίας. Καμοία σχέση τα εντός γηπέδου , με περιστατικό σε μία στάση μακριά απο αυτό. Καταδικαστέο όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport24.gr/football/omades/Panathinaikos/enoxlhmenos_o_sise.784070.html

 

Κι οι αλλοι αντι να φυγουν πηγαν το συνεχισουν :/ κι αυτος ο Μητροπουλος μη δει καβγα, εκει να τρεξει!

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:confused:

 

 

Σωστα,δεν πεθανανε κιολας.

 

Εμετος....

Ξαναλεω δειξε μου φωτο.Ολες αυτες που ανεβηκαν εδειξαν τον Σισσε να τον τραβανε οι υπευθυνοι για να τον απομακρυνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναλεω δειξε μου φωτο.Ολες αυτες που ανεβηκαν εδειξαν τον Σισσε να τον τραβανε οι υπευθυνοι για να τον απομακρυνουν.

 

 

Συγνωμη που δεν εχω φωτος ακριβως την στιγμη της μπουνιας πανω στο προσωπο του σισε.Μπορει οι φωτογραφοι να ξεχασανε να ανεβασουν την ταχυτητα του κλειστρου....

 

http://contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/Olympiacos_Panathinaikos/310766.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη που δεν εχω φωτος ακριβως την στιγμη της μπουνιας πανω στο προσωπο του σισε.Μπορει οι φωτογραφοι να ξεχασανε να ανεβασουν την ταχυτητα του κλειστρου....

 

http://contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/Olympiacos_Panathinaikos/310766.html

Αν ειχε φαει μπουνια μην ανησυχεις, θα ειχε κυκλοφορησει φωτο παντου.Κατα τα αλλα εχεις δικιο τελικα, στη 2η φωτο φαινεται ενας οπαδος μαλλον να κρατιεται με το Σισσε, απαραδεκτο :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχε φαει μπουνια μην ανησυχεις, θα ειχε κυκλοφορησει φωτο παντου.Κατα τα αλλα εχεις δικιο τελικα, στη 2η φωτο φαινεται ενας οπαδος μαλλον να κρατιεται με το Σισσε, απαραδεκτο :mad:

 

 

Καθολου απαραδεκτο.Τανγκο θα χορευανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εμαθα οτι ο Σισσε επιασε κεφαλοκλειδωμα 6 οπαδους στην σεντρα και τους εβαλε κατω πριν προλαβουν να τον αγγιξουν. φωτο και βιντεο δεν υπαρχουν αλλα αφου μου το ειπαν ετσι θαναι. επισης οι 5 παιχτες του παο που κατεβηκαν απο το πουλμαν και εψαχναν για τραμπουκισμους στα αποδυτηρια τον τοροσιδη.. την τουαλετα εψαχναν στην πραγματικοτητα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειώνει ο αγώνας, φωνάζουν για την ακύρωση του γκολ.

 

Μετά από ενα τέταρτο θυμούνται και ένα πέναλτι..

 

Δύο ώρες μετά τον αγώνα θυμούνται και δεύτερο πέναλτι....

 

Μέχρι αύριο πόσα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...