Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανταπαντάς σε ποστ μου για την υπόθεση Μπουρούση υποδεικνύοντας μου πράγματα και με κατηγορείς για εμπαθή χωρίς αιτιολόγηση.

Σου ζητάω τη γνωμη σου για το θέμα που με χαρακτήρισες εμπαθή σε τρία ποστ στα οποία συνεχίζεις να απαντάς χωρίς να τη λες προσπαθώντας να αποδείξεις κάτι εναντίον μου χωρίς επιχειρηματα.

Λες χωρίς να αποδεικνύεις ότι επεισόδια αντίστοιχα των σημερινών γίνονται συνέχεια και όταν τονίζω το αναπόδεικτο μου υποδεικνύεις να βάλω ΝΟΒΑ.

Μου λες δε ότι η μη απάντηση σου σε όλο αυτό το διάλογο είναι απαξία και μόλις σχολιάζω ότι απαξία είναι κάτι άλλο και ότι η στάση σου μπορέι να εκληφθεί από ορισμένους ως κοκοκο (σαφώς διαχωριζοντας τον εαυτό μου) με κάνεις ρεπορτ ως τρολ???

 

 

Καλό βράδυ, το Σαββατο είναι ακόμα εκεί εξω...

 

yup...trolling, γιατι με το κοκοκο με προκαλεις να απαντησω διαφορετικα..πραγμα που δεν θα κανω, προτιμω να φας εσυ το report.

 

καλο βραδυ. και αλλη φορα να περιοριζεις τις εκφρασεις σου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ε ειπε οτι θα τα καταδικασει μετα, για να δουμε :confused:

 

Τι να καταδικασει ???

Αυτα που εκανε .. ??

 

Θα ευχαριστηθεις αν τα καταδικασει ... ? shock.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κριμα τελικα να αποδειχνεται ενας κοινος τραμπουκος ο Μαρινακης με τις δηλωσεις του.Ενας προεδρος πρεπει να δινει το παραδειγμα και να σεβεται τον αντιπαλο.Σημερα επεσε πολυ χαμηλα το Ελληνικο ποδοσφαιρο.Ουτε ο Κοκκαλης δεν ελεγε τετοια.Ηλπιζα οτι επειδη ο Μαρινακης ειναι νεος ανθρωπος,θα ειχε αλλη νοοτροπια αλλα ειχε φανει τους 2 τελευταιους μηνες το ποιον του.

 

Θελω να δω πως θα αντιδρασουν οι αλλοι προεδροι της Σουπελιγκας,γιατι αν δεν αντιδρασουν ειναι εντελως αξιοι της μοιρας τους.Οχι για τον Παναθηναικο,αλλα για τα δικα τους συμφεροντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να δω τι θα λενε τωρα...!!!

 

αν τα δυναμιτακια, καπνογονα κτλ ειναι τοσο βαρια..το μαχαιρωμα τι ειναι αραγε;

 

εδειχνε το σισε τωρα στη νοβα...οτι λεει ετσι σκεφτεται να μην μεινει και του χρονου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να δω τι θα λενε τωρα...!!!

 

αν τα δυναμιτακια, καπνογονα κτλ ειναι τοσο βαρια..το μαχαιρωμα τι ειναι αραγε;

 

Αυτες τις τραγικες καφριλες φιλε μου τις προωθει ο προεδρος σου με τα λεγομενα του και τις πραξεις του.Τι να πουμε?Εννοειται οτι ειναι αισχος,οπως οταν δολοφονησαν καποιοι χουλιγκαν της ομαδας σου εναν νεαρο οπαδο του Παναθηναικου πριν λιγα χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

αν τα δυναμιτακια, καπνογονα κτλ ειναι τοσο βαρια..το μαχαιρωμα τι ειναι αραγε;

 

 

 

Ναι υπαρχει μια διαφορα.Οτι αυτα που γινανε σημερα στο Καραισκακη γινανε με τις ευλογιες του μαρινακη.Τουλαχιστον αυτο δειξανε οι δηλωσεις του.

 

Και πιστεψε με ειναι μεγαλη διαφορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Η υποδοχή του Παναθηναϊκού ήταν υποδειγματική. Διδάξαμε αρχές και ήθη. Δείξαμε ότι έχουμε κάνει μεγάλο αγώνα για τη βία μέσα στα γήπεδα. Έφτασε η αποστολή στο Καραϊσκάκη χωρίς κανένα πρόβλημα. Από αυτή την υποδοχή το ποδόσφαιρο κέρδισε.

Μεχρι εδω καλα, σιγουρα δεν ειχαμε τα περσινα ρεζιλικια του Οακα με τους οπαδους να ριχνουν αντικειμενα στην αποστολη καθως εβγαινε απο το πουλμαν.

 

 

 

 

Μετά το τέλος του αγώνα, μου λένε, ότι υπήρξαν γεγονότα με παίκτες του Παναθηναϊκού. Εγώ δεν τα είδα αλλά μετά που κατέβηκα στα αποδυτήρια, δεν είδα τον κ. Σισέ να υποφέρει αλλά να θέλει να φύγει από την Ελλάδα. Αν θέλει να φύγει, χωρίς φούστες και μπλούζες μπορεί να το κάνει. Όλα τα άλλα είναι μικρότητες. Από όσα χρόνια παρακολουθώ την ομάδα αυτή τη νίκη την χάρηκα πιο πολύ γιατί κερδίσαμε στο 92ο λεπτό. Όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες από μία ομάδα που δεν συγκρίνεται με τον Ολυμπιακό μέχρι τώρα στο πρωτάθλημα.

Εδω κανει λιγη καζουρα, οκ δεν ειναι τοσο κακο.

 

 

 

Εγώ δεν έχω δει φιλάθλους του Ολυμπιακού να επιτίθενται σε παίκτες του Παναθηναϊκού. Αν τα δω θα τα καταδικάσω.

 

Ουτε εγω ειδα να πω την αληθεια.

 

Πρέπει όμως, να μάθουμε ότι αν μία ομάδα αξίζει το πρωτάθλημα σαν τον Ολυμπιακό, πρέπει όλοι μας να έχουμε μία καλή κουβέντα να πούμε.

Ε για να βγαινεις πρωταθλητης ολο και κατι καλο θα χεις,

 

Επίσης, στις ακαδημίες έχουμε ξεκινήσει μία προσπάθεια και πιστεύω ότι όσα περισσότερα παιδιά γίνονται Ολυμπιακοί θα είναι χαρούμενα και θα έχουν αυτοπεποίθηση».

Μακαρι να βγει αυτη η προσπαθεια.

 

 

 

 

 

 

Ενταξει δεν ειπε κατι το τραγικο.Το κακο ειναι το οτι δεν ειπε καποια πραγματα για τα ντροπιαστικα πραγματα που εγιναν κατα τη διαρκεια του αγωνα αλλα και μετα τη ληξη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι υπαρχει μια διαφορα.Οτι αυτα που γινανε σημερα στο Καραισκακη γινανε με τις ευλογιες του μαρινακη.Τουλαχιστον αυτο δειξανε οι δηλωσεις του.

 

Και πιστεψε με ειναι μεγαλη διαφορα!

 

ρε βγαλε τα πρασινα γυαλια επιτελους αφου τα ειπε ο προεδρας διδαξαμε πολιτισμο και στην υποδοχη δεν τουσ πειραξε κανεις τα ειπε ολο σωστα ο μαριδακης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μεχρι εδω καλα, σιγουρα δεν ειχαμε τα περσινα ρεζιλικια του Οακα με τους οπαδους να ριχνουν αντικειμενα στην αποστολη καθως εβγαινε απο το πουλμαν.

 

 

 

 

Θυμησε μου,μπηκανε στο οακα παναθηναικοι και πλακωσανε τους παικτες σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Αντρέα. Τα γεγονότα με χούλιγκανς σε στάσεις , συνδέσμους , όπως αυτό που αναφέρθηκε πιο πάνω δε νομίζω οτι πρέπει να κατηγορήσουμε τις ΠΑΕ και πρόσωπα σχετικά με αυτές. Μαχαιρώματα κλπ γίνονται καθημερινά σαν γεγονότα φανατισμού και αθλητικής βίας. Καμοία σχέση τα εντός γηπέδου , με περιστατικό σε μία στάση μακριά απο αυτό. Καταδικαστέο όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο σανο σασ ταιζουν εκει περα για να βγαινετε να γραφετε δεν εγινε και τπτ το σοβαρο....κανε μια γυρα στα σιτες εκτος του ολυμπιακου ε να δεις αν εγινε τπτ σοβαρο....απιστευτοι ειστε εγω θα ντρεπομουν να μιλησω πραγματικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμησε μου,μπηκανε στο οακα παναθηναικοι και πλακωσανε τους παικτες σου?

 

Ενταξει, για την αφιξη της ομαδας λεει.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμησε μου,μπηκανε στο οακα παναθηναικοι και πλακωσανε τους παικτες σου?

 

εδω μπηκαν ΑΕΚΤΖΙΔΕΣ στο κυπελλο και δεν ακουμπησαν ΤΡΙΧΑ μπηκαν να πανυγηρισουν!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμησε μου,μπηκανε στο οακα παναθηναικοι και πλακωσανε τους παικτες σου?

α)Την επομενη φορα μην βιαστεις να πεταχτεις, αναφερομαι ξεκαθαρα στην εισοδο των ομαδων οπως και ο Μαρινακης.

 

 

 

 

β)Κανεις δεν εφαγε ξυλο συμφωνα με τις φωτο που δημοσιευθηκαν.Αν υπαρχουν αλλες παρακαλω να μου τις δειξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...