Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπα είδα πολλά ποστ σου να μου απαντάνε αλλά κανένα να λέει κάτι. Αυτό σύμφωνα με το λεξικό , απαξία δεν είναι.

Μερικοί, μέχρι και κοκοκο θα το έλεγαν.

 

 

 

πρωτον...απαξιω και δεν συνεχιζω οταν βλεπω να κολλας σε καποια θεματα και να μην γινεται ουσιαστικη κουβεντα.

 

δευτερον...το τελευταιο σου μηνυμα...reported για trolling. just so you know ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδια ειναι αληθεια

 

"Το ελληνικο ποδοσφαιρο σημερα κερδισε"

 

Το πε ο μαρινακης...αχχαχαχαχαχαχα

 

ΔΥΣΤΥΧΩΣ βλεπω και εγω τις δηλωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδια ειναι αληθεια

 

"Το ελληνικο ποδοσφαιρο σημερα κερδισε"

 

Το πε ο μαρινακης...αχχαχαχαχαχαχα

 

 

κλαιω απο τα γελια δεν μπορει να τα πιστευει αυτα που λεει αχαχααχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριζουπολη vol.2 .....

 

Ελεος ...

Αηδιασα ...

 

Μαρινακη φυγε απο τον Ολυμπιακο ...

Μας ντροπιαζεις ...eek.png

Ποτε κανεις επισημη προταση αγορας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοβοτομή!!!

Διδάξαμε ήθος! Κρίμα που δεν το έγραψα στο βίντεο να το δείξω στο παιδί μου όταν γεννηθεί για να μάθει τι σημαίνει φιλοξενία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 σωστο 3 μαλακιες. ρε μαζεψου!!

 

Κάντε κανα λεκτικό ντού στο Πρόεδρο σας μαργαρίτα γιατί οτι να ναι λέει αυτή τη στιγμή :) Ρε που ζει αυτός ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε κανα λεκτικό ντού στο Πρόεδρο σας μαργαρίτα γιατί οτι να ναι λέει αυτή τη στιγμή :) Ρε που ζει αυτός ?

 

 

έβλεπε άλλο αγώνα το γαριδάκις σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε κανα λεκτικό ντού στο Πρόεδρο σας μαργαρίτα γιατί οτι να ναι λέει αυτή τη στιγμή :) Ρε που ζει αυτός ?

 

 

ποιος θα του κανει λεκτικο ντου; τα καλοπαιδα των συνδεσμων που τα εχει απο κοντα (οπως ΟΛΕΣ οι ομαδες); οι μισθοσυντηρητοι απο εκεινον δημοσιογραφοι (οπως ΟΛΩΝ των ομαδων);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτον...απαξιω και δεν συνεχιζω οταν βλεπω να κολλας σε καποια θεματα και να μην γινεται ουσιαστικη κουβεντα.

 

δευτερον...το τελευταιο σου μηνυμα...reported για trolling. just so you know ;)

 

Ανταπαντάς σε ποστ μου για την υπόθεση Μπουρούση υποδεικνύοντας μου πράγματα και με κατηγορείς για εμπαθή χωρίς αιτιολόγηση.

Σου ζητάω τη γνωμη σου για το θέμα που με χαρακτήρισες εμπαθή σε τρία ποστ στα οποία συνεχίζεις να απαντάς χωρίς να τη λες προσπαθώντας να αποδείξεις κάτι εναντίον μου χωρίς επιχειρηματα.

Λες χωρίς να αποδεικνύεις ότι επεισόδια αντίστοιχα των σημερινών γίνονται συνέχεια και όταν τονίζω το αναπόδεικτο μου υποδεικνύεις να βάλω ΝΟΒΑ.

Μου λες δε ότι η μη απάντηση σου σε όλο αυτό το διάλογο είναι απαξία και μόλις σχολιάζω ότι απαξία είναι κάτι άλλο και ότι η στάση σου μπορέι να εκληφθεί από ορισμένους ως κοκοκο (σαφώς διαχωριζοντας τον εαυτό μου) με κάνεις ρεπορτ ως τρολ???

 

 

Καλό βράδυ, το Σαββατο είναι ακόμα εκεί εξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε κανα λεκτικό ντού στο Πρόεδρο σας μαργαρίτα γιατί οτι να ναι λέει αυτή τη στιγμή :) Ρε που ζει αυτός ?

 

ε ειπε οτι θα τα καταδικασει μετα, για να δουμε :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβηκαν λέει από το πούλμαν 5 παίκτες του ΠΑΟ να πάνε στα αποδυτήρια να βρουν τον Τοροσίδη και άνοιξε την πόρτα ο Μαρινάκης και βρίστηκαν. Δεν υπάρχουν αυτά μιλάμε... Ούτε στο South Park δεν γίνονται τέτοιες καφρίλες. Σε λίγο θα δίνουν ραντεβού να πλακώνονται οι παίκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...