Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ντροπή για τον υγιή κόσμο του Ολυμπιακού απόψε. 2 αγωνιστικές ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ πρέπει να φάμε.

 

γιατι το λες και το ξαναλες; αντε και φαγαμε και 2 και 3 και 5. εδω φαγαμε σχεδον ολοκληρο αγωνιστικο ετος και εξοντωτικο χρηματικο προστιμο και βλεπεις οτι τα ιδια ξαναγινονται. λες ξαφνικα να τους πιασουν οι ντροπες και να συμμορφωθουν με 2 αγωνιστικες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ασε λοιπον να το εξεταζουν εκεινοι που εχουν προσβαση σε αποδυτηρια, παιχτες, κτλ. εσυ το πηγες αμεσως σε ντοπα και μαλιστα θες να ξερεις και την ''αληθεια'', αντι να κοιτας και ολα τα αλλα. εμπαθεια;

 

Μάλλον κανεις πλάκα.

 

εγώ είπα κάτι για την φράση ότι στο λινκ δεν αναφέρεται κάτι περί ντόπας. Αναφέρεται ξεκάθαρα ζήτημα με το αίμα του.

Μάλιστα το contra τα έχει και σε bold.

Επίσης ενώ με κατηγορείς ως εμπαθή, δεν λες τη γνώμη σου.

 

Για να μου υποδείξεις με ποια θέματα θα καταπιάνομαι και ποια αλήθεια θα κοιτάω

Α) Απόδειξε την αλήθεια χωρίς εισαγωγικά.

Β) Απόδειξε την πρόσβαση στα αποδυτήρια, παίχτες κλπ.

Γ) Ανάφερε ένα ακόμα παράδειγμα περί αλλαγής μεταβολικών δεικτών

 

Αν από το μετριοπαθές ποστ μου σε κάτι που ακούγεται σε όλους κάπως διακρίνεις εμπάθεια, δεν αξίζει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον κανεις πλάκα.

 

εγώ είπα κάτι για την φράση ότι στο λινκ δεν αναφέρεται κάτι περί ντόπας. Αναφέρεται ξεκάθαρα ζήτημα με το αίμα του.

Μάλιστα το contra τα έχει και σε bold.

Επίσης ενώ με κατηγορείς ως εμπαθή, δεν λες τη γνώμη σου.

 

Για να μου υποδείξεις με ποια θέματα θα καταπιάνομαι και ποια αλήθεια θα κοιτάω

Α) Απόδειξε την αλήθεια χωρίς εισαγωγικά.

Β) Απόδειξε την πρόσβαση στα αποδυτήρια, παίχτες κλπ.

Γ) Ανάφερε ένα ακόμα παράδειγμα περί αλλαγής μεταβολικών δεικτών

 

Αν από το μετριοπαθές ποστ μου σε κάτι που ακούγεται σε όλους κάπως διακρίνεις εμπάθεια, δεν αξίζει ...

 

εσυ δεν εγραψες αυτο: ''...Το θέμα μαγκιάς ή όχι Ιβκοβιτς δεν μπορούμε να το εξετάσουμε αν δε ξέρουμε την αλήθεια περί ντοπας. '';

 

οχι για να μην τρελαθω δηλαδη... :)

 

και...ο τασος μαγουλας, χρονια ρεπορτερ μπασκετικος...λες να μην εχει προσβαση σε παιχτες, αποδυτηρια, κουβεντες ''off the record'' κτλ;

 

 

αν και δεν την πολυπαω σαν ρεπορτερ...σε αυτο εχει δικιο:

 

 

Να μας «αδειάσουν τη γωνιά», όσοι χάλασαν την φιέστα

http://www.sport-fm.gr/article/459827

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια ηταν σημερα στο γηπεδο εκτος απο αυτα που ριχναν στο κορνερ, και το ντου στο τελος. Καποιοι εχουν σκατα στο κεφαλι τους το χουμε ξαναπει. :mad: :mad: Απαραδεκτο :mad: :mad:

 

Η ομαδα ειχε κενα διαστηματα, και την πληρωσε με γκολ. Τουλαχιστον μετα ξυπνησαν και ανεβηκαν παλι. Αν και καναμε ευκαιριες, θεωρω πως το παιχνιδι μας ηταν μετριο.

Βγηκαν και καποιες ωραιες φασεις αλλα επρεπε να το χουμε τελειωσει με περισσοτερα γκολ.

 

Ο Νινης προσπαθει να γινει Καραγκουνης νο 2?? νευρα απο το πρωτο λεπτο??

 

Κι εσυ ρε Τορο αστο να ληξει, τι τη κανεις τη βλακεια στο τελος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ δεν εγραψες αυτο: ''...Το θέμα μαγκιάς ή όχι Ιβκοβιτς δεν μπορούμε να το εξετάσουμε αν δε ξέρουμε την αλήθεια περί ντοπας. '';

 

οχι για να μην τρελαθω δηλαδη... :)

 

και...ο τασος μαγουλας, χρονια ρεπορτερ μπασκετικος...λες να μην εχει προσβαση σε παιχτες, αποδυτηρια, κουβεντες ''off the record'' κτλ;

 

 

αν και δεν την πολυπαω σαν ρεπορτερ...σε αυτο εχει δικιο:

 

 

Να μας «αδειάσουν τη γωνιά», όσοι χάλασαν την φιέστα

http://www.sport-fm.gr/article/459827

 

Εννοώ ότι αφού δεν ξέρουμε το τι πραγματικά παίζει , εγώ ακούω βερεσέ το ότι διαμαρτύρεται στις αλλαγές και θυμήθηκε τώρα να τον βάλει στον πάγο. Στην τελική , αν όντως το θέμα βρωμάει, κάτι δεν πρέπει να πούμε;

σαφές τώρα;

 

Τη άποψή σου να τη ζητήσω για τρίτη φορά ή πάει πολύ; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δει τις φάσεις σε ριπλέυ αλλά ο Πάρντο είναι εκτός και με μια ματιά φαίνεται τον Κατσουράνη να τον καλύπτει μόνο ο Ντουντού που είναι πάνω στη γραμμή. Δύσκολη φάση.

 

Αλλα ειλικρινά όσοι μιλάνε για "σφάξιμο" ΠΟΥ αλλού σας αδίκησε δηλαδή? Που δεν απέβαλε το Νίνη για τα καραγκιοζιλίκια του? Το μουφαδένιο πέναλτι του α' γύρου ήταν καλό????

 

Και όσοι λένε οτι "μας πάτησε ο παο στο β'" εγώ γιατί μετά την ισοφάριση έβλεπα το καραισκάκη να γέρνει προς τον Τζόρβα?

 

 

Απαράδεκτοι στις κερκίδες. Τα πρεζάκια πρέπει επιτέλους να φύγουν από τα γήπεδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δει τις φάσεις σε ριπλέυ αλλά ο Πάρντο είναι εκτός και με μια ματιά φαίνεται τον Κατσουράνη να τον καλύπτει μόνο ο Ντουντού που είναι πάνω στη γραμμή. Δύσκολη φάση.

 

Αλλα ειλικρινά όσοι μιλάνε για "σφάξιμο" ΠΟΥ αλλού σας αδίκησε δηλαδή? Που δεν απέβαλε το Νίνη για τα καραγκιοζιλίκια του? Το μουφαδένιο πέναλτι του α' γύρου ήταν καλό????

 

 

Νταξει κοιταξε τα παλι και ελα παλι πισω να κανεις edit το μηνυμα σου.

 

 

Ο κατσουρανης καλυπτεται απο 3 παικτες.Αρα δυσκολη φαση ειναι για καποιον με μυωπια μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ ότι αφού δεν ξέρουμε το τι πραγματικά παίζει , εγώ ακούω βερεσέ το ότι διαμαρτύρεται στις αλλαγές και θυμήθηκε τώρα να τον βάλει στον πάγο. Στην τελική , αν όντως το θέμα βρωμάει, κάτι δεν πρέπει να πούμε;

σαφές τώρα;

 

Τη άποψή σου να τη ζητήσω για τρίτη φορά ή πάει πολύ; :mrgreen:

 

αν απο ολα αυτα, η δικη σου αποψη παει αμεσα και κυρια στην ντοπα..περιττευει η οποιαδηποτε περαιτερω συζητηση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια ηταν σημερα στο γηπεδο εκτος απο

 

Με βάση την παρουσία σου στα αθλητικά θέματα,δε σε τιμά αυτό, ότι και αν λες μετά. Εκτός και αν όντως δεν πήρες χαμπάρι τι συνέβη.

 

Και για να κάνουμε και λίγο πλάκα, εσύ δεν ήσουν που δεν έβρισκες εισιτήριο; Με ντού μπήκες;

 

Alexkns, περί καφριλών, μπορώ να σου δείξω χιλιάδες φωτό με φωτοβολίδες να πέφτουν. Εκτός του ότι οι συμψηφισμοί δεν βοηθάνε, δεν μπορώ να βρω πολλές με παίκτες να βαράνε αντιπάλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ντουντου και μολις αλλοι δυο... Αλλά ειπαμε,απο 3 και κατω ειναι οφσαιντ.

 

Αυτο παιδια δοθηκε με δολο πεντακαθαρα.Να πω πως ηταν μια φαση πανω σε σπριντ και ναναι οφσαιντ 10-20-30 ποντους, οκ να δικαιολογήσεις τον εποπτη...Αλλά αυτο ητο απερίγραπτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι μαγκας ο μαρινακης, πρεπει να "ζητησει" την παραδειγματικη τιμωρια του ολυμπιακου... 5 αγωνιστικες κεκλεισμενων.. Ετσι και αλλιως το εχει παρει το πρωταθλημα, θα το παιξει και καλος..

 

 

 

Ναι, μην με σκουνταται, κοιμαμαι καλα τωρα... βλεπω κατι ονειρααααααααα :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...