Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης, απαράδεκτος Τοροσίδης σήμερα. Είσαι αρχηγός και φέρεσαι έτσι; Τώρα ακούω ότι έπαιξε και ξύλο στη φυσούνα με τον Λέτο. Άσε που Καραγκουνίζει επικίνδυνα. Αντί να κάνει την προσπάθεια, πάει για να κερδίσει φάουλ και πέφτει, ακόμα κι όταν δεν τον ακουμπάνε. Τι σκατά; Αλλά βέβαια, παίκτης της προκοπής που δεν φεύγει στο εξωτερικό, έτσι θα καταντήσει μέσα σε αυτό το περιβάλλον. Κι ο Νίνης, από εκεί που ήταν το παιδί-υπόδειγμα, μέσα σε 2-3 χρόνια έχει φτάσει να διαμαρτύρεται και να βρίζει από το πρώτο ανάποδο φάουλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είναι η πρώτη φορά που οπαδοί των δύο ομάδων συμφωνούν για γεγονότα που συνέβησαν σε ντέρμπυ μεταξύ ΟΣΦΠ και ΠΑΟ. Αν μη τι άλλο, είναι ενθαρρυντικό.

 

Στα του παιχνιδιού, δεν έχω να προσθέσω κάτι παραπάνω. Κανονικό το γκολ Κατσουράνη, ελέγχεται (είμαι με την εντύπωση ότι ήταν off side) το γκολ του Τζιμπούρ, άθλια η διαιτησία, απαράδεκτος ο Λέτο (τι θεατρίνος!) στη φάση αποβολής του Τοροσίδη, συμφωνώ με τον FilipposMD για τον Τοροσίδη.

 

Καληνύχτα ελληνικό πρωτάθλημα. Δεν αξίζεις ούτε το χρόνο που σπαταλάμε για να γράφουμε τα σχετικά posts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιφόνια πέταξες;

 

απο αυτα που λεω τι καταλαβαινεις (αν..);

για να το ρωτας ομως, εσυ εισαι μαλλον του επιπεδου που θα πετουσες ε;

 

Είχε πρόβλημα με το αίμα του...

 

Θα είναι πολύ άντρας κι αυτός σαν τον Ζαγοράκη.

 

αλλα λενε τα λινκ που εδωσα παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο αυτα που λεω τι καταλαβαινεις (αν..);

για να το ρωτας ομως, εσυ εισαι μαλλον του επιπεδου που θα πετουσες ε;

 

Δεν έχω πετάξει ούτε τον ηλιόσπορο που τρώω.

 

Εσύ; Μπουκαλάκι με σκατά; Μαχαιράκι; Μια κροτίδα έστω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω πετάξει ούτε τον ηλιόσπορο που τρώω.

 

Εσύ; Μπουκαλάκι με σκατά; Μαχαιράκι; Μια κροτίδα έστω;

 

απο αυτα που προτεινεις...αλλα δειχνεις.

 

παντως καλο θα ηταν να το σταματησεις εδω, φιλικα στο λεω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Βαγγέλη Μαρινάκη:

 

«Γιατί είστε έτσι; Κέρδισε ο Ολυμπιακός και θέλω να σας βλέπω χαρούμενους. Ο Ολυμπιακός δεν μπορεί να κερδίζει στο 92’; Σήμερα κερδίσαμε 2-1 αντί για 5-1.»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αλλα λενε τα λινκ που εδωσα παντως.

 

"Στο διάστημα της απουσίας του, θα γίνει επίσης ρύθμιση όλων των μεταβολικών των δεικτών του, όπου έχει διαγνωστεί διατάραξη στις τελευταίες ιατρικές εξετάσεις. " Από το link που έδωσες.

αντικατάστησε το μετα- με το ανα- (για να γλυτώσουμε και τη μήνυση) και είμαστε ok.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Βαγγέλη Μαρινάκη:

 

«Γιατί είστε έτσι; Κέρδισε ο Ολυμπιακός και θέλω να σας βλέπω χαρούμενους. Ο Ολυμπιακός δεν μπορεί να κερδίζει στο 92’; Σήμερα κερδίσαμε 2-1 αντί για 5-1.»

 

 

 

κοκκαλιζει επικινδυνα....κριμα και ειναι πολυ νωρις γι αυτο. αλλα απο την αλλη...θελει να γινει αρεστος με το καλημερα.

 

"Στο διάστημα της απουσίας του, θα γίνει επίσης ρύθμιση όλων των μεταβολικών των δεικτών του, όπου έχει διαγνωστεί διατάραξη στις τελευταίες ιατρικές εξετάσεις. " Από το link που έδωσες.

αντικατάστησε το μετα- με το ανα- (για να γλυτώσουμε και τη μήνυση) και είμαστε ok.

 

μονο αυτο ειδες και κρατησες εσυ δηλαδη απο τα 2 λινκ; να ξερω να συνεχισω την κουβεντα η οχι δηλαδη. ειδικα το σχολιο του μαγουλα το διαβασες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σισέ, ακούω τώρα, θα κάνει πολύ σημαντικές δηλώσεις.

[πλάκα_mode on]Θα πει πάλι ότι νιώθει σαν να τον πηδήξανε;[πλάκα_mode off]

Εν πάση περιπτώσει, οι δηλώσεις του έχουν πάντα ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-3 βαθμούς γιατί μπήκαν μέσα και για όλα αυτά που πετάχτηκαν, μόνο έτσι θα καταλάβουν οι σύλλογοι, ούτε λεφτά ούτε κεκλεισμένων των θυρών. Κατά τα άλλα, απορώ τι διάολο είδε ο διαιτητής και ακύρωσε το γκολ του Κατσού. Μπορούσαμε άνετα να ισοφαρίσουμε μετά όπως φάνηκε όταν βάλαμε κάτω τη μπάλα.

 

Γι'αυτό το ακύρωσε. Γιατί υπάρχουν άτομα που σκέφτονται ότι ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΙΣΟΦΑΡΙΣΕΙ Ο ολυμπιακός ΜΕΤΑ ΤΟ 1-2 στο 82!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μονο αυτο ειδες και κρατησες εσυ δηλαδη απο τα 2 λινκ; να ξερω να συνεχισω την κουβεντα η οχι δηλαδη. ειδικα το σχολιο του μαγουλα το διαβασες;

 

Εγώ δεν είμαι ούτε αιματολόγος, ούτε στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού να ξέρω τι γίνεται.

Από την άλλη, έχουμε έναν ύποπτο παραγκωνισμό ενός παίκτη κολώνα για ένα μήνα, που στο λίνκ που δόθηκε αναφέρθηκε ότι η συνήθης αντιμετώπισή του είναι άλλη από την πλήρη απουσία.

Επίσης πρώτη φορά διαβάζω για "ρύθμιση των μεταβολικών των δεικτών του" .

 

Θα με ενδιέφερε η γνώμη σου.

Το θέμα μαγκιάς ή όχι Ιβκοβιτς δεν μπορούμε να το εξετάσουμε αν δε ξέρουμε την αλήθεια περί ντοπας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είμαι ούτε αιματολόγος, ούτε στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού να ξέρω τι γίνεται.

Από την άλλη, έχουμε έναν ύποπτο παραγκωνισμό ενός παίκτη κολώνα για ένα μήνα, που στο λίνκ που δόθηκε αναφέρθηκε ότι η συνήθης αντιμετώπισή του είναι άλλη από την πλήρη απουσία.

Επίσης πρώτη φορά διαβάζω για "ρύθμιση των μεταβολικών των δεικτών του" .

 

Θα με ενδιέφερε η γνώμη σου.

Το θέμα μαγκιάς ή όχι Ιβκοβιτς δεν μπορούμε να το εξετάσουμε αν δε ξέρουμε την αλήθεια περί ντοπας.

 

ασε λοιπον να το εξεταζουν εκεινοι που εχουν προσβαση σε αποδυτηρια, παιχτες, κτλ. εσυ το πηγες αμεσως σε ντοπα και μαλιστα θες να ξερεις και την ''αληθεια'', αντι να κοιτας και ολα τα αλλα. και ολα αυτα ''χωρις να εισαι και αιματολογος''. εμπαθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διακρινω μια εκπληξη για το λαο του οσφπ και για τη διαιτισια δηλαδη εσεις τι περιμενατε να πανε ολα μελι γαλα πατε καλα????

 

Λες και αμα κερδιζε ο παο σημερα θα επαιρνε πρωταθλημα.....καληνυχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...