Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δυστυχως οι καφροι υπαρχουν και δυστυχως δεν τους κοβουν ποτε (ολες οι ομαδες). γνωστο σε ολες τις ομαδες. εδω μας εριξαν τοσους αγωνες κεκλεισμενων και τετοιο προστιμο και παλι δεν τους εκαναν στην παντα...οποτε καταλαβαινεις οτι ποτε δεν θα τους κανουν.

 

και για να γινω προφητης (σε κατι πανευκολο βεβαια)...θες να δουμε σε τι ''καλοπαιδα'' θα πανε τα μαγικα χαρτακια του τελικου κυπελλου μπασκετ μεταξυ ολυμπιακου-παναθηναικου;

 

Αήδιασα με το σημερινό. Ας έχανα, πάλι πρώτος θα ήμουν.

 

ΔΕΝ ανέχομαι όμως να μπαίνουν οι κάφροι μέσα, και να δημιουργούν τέτοιες καταστάσεις χωρίς να σκέφτονται οτι η είσοδος οπαδών επιφέρει τουλάχιστον 1 αγωνιστική. Ας τιμωρηθούμε λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειδα οτι μπηκαν οπαδοι μεσα, 1 αγωνιστικη το λιγοτερο πρεπει να φαμε, αυτα τα πραγματα ειναι απαραδεκτα.

 

 

μονο αυτο ειναι απαραδεκτο; και τα δυναμιτακια απαραδεκτα ειναι και τα καπνογονα απαραδεκτα ειναι...αλλα αφου γι αυτο το λογο τους βαζουν μεσα (ξαναλεω..ΟΛΕΣ οι ομαδες)!

 

απο εκει και περα...καποιοι τωρα κλαιγονται για τα καπνογονα που αναβαν κι επεφταν πισω απο την εστια, οταν εμεις με την αεκ φαγαμε γκολ με καπνογονο αναμμενο μεσα στη μικρη περιοχη γελαγαν και πανηγυριζαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αήδιασα με το σημερινό. Ας έχανα, πάλι πρώτος θα ήμουν.

 

ΔΕΝ ανέχομαι όμως να μπαίνουν οι κάφροι μέσα, και να δημιουργούν τέτοιες καταστάσεις χωρίς να σκέφτονται οτι η είσοδος οπαδών επιφέρει τουλάχιστον 1 αγωνιστική. Ας τιμωρηθούμε λοιπόν.

 

Αυτό δείχνει πόσο χεσμένοι είσασταν, ακόμα και το +4 φοβόσασταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ρε μαγκες ( και μιλαω στους ολυμπιακους) εγω σημερα ξενερωσα. Δεν ηταν τοσο η διαιτησια(που και αυτη υπερ μας ηταν.)

 

Ειναι το οτι αποδειχτηκε οτι τα γατακια οταν βλεπουν σοβαρο αγωνα τα κανουν πανω τους. Για ενα ολοκληρο ημιχρονο ο ΠΑΟ μας εκανε οτι ηθελε.

Αλλα περιμενα να δω και αλλα ειδα. Ελπιζω αυτη η νικη να μη ριξει σταχτη στα ματια κανενος γιατι αυτο θα ειναι το χειροτερο.

Ντροπη.

Έδειξε δυο πρόσωπα η ομάδα. Καλύτερα να γινόταν το 1-2, θα βλέπαμε άλλο παιχνίδι και θα έπαιζαν για το τομάρι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο αυτο ειναι απαραδεκτο; και τα δυναμιτακια απαραδεκτα ειναι και τα καπνογονα απαραδεκτα ειναι...αλλα αφου γι αυτο το λογο τους βαζουν μεσα (ξαναλεω..ΟΛΕΣ οι ομαδες)!

 

απο εκει και περα...καποιοι τωρα κλαιγονται για τα καπνογονα που αναβαν κι επεφταν πισω απο την εστια, οταν εμεις με την αεκ φαγαμε γκολ με καπνογονο αναμμενο μεσα στη μικρη περιοχη γελαγαν και πανηγυριζαν!

 

 

Εχεις δικιο, ξεχασα να αναφερθω.Φυσικα, κανουν και κακο στην ομαδα με τις διακοπες.Μακαρι να κανει ο Μαρινακης κινησεις και προς αυτη την κατευθυνση.Δεν θελω να ξαναδω τετοιες εικονες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο αυτο ειναι απαραδεκτο; και τα δυναμιτακια απαραδεκτα ειναι και τα καπνογονα απαραδεκτα ειναι...αλλα αφου γι αυτο το λογο τους βαζουν μεσα (ξαναλεω..ΟΛΕΣ οι ομαδες)!

 

απο εκει και περα...καποιοι τωρα κλαιγονται για τα καπνογονα που αναβαν κι επεφταν πισω απο την εστια, οταν εμεις με την αεκ φαγαμε γκολ με καπνογονο αναμμενο μεσα στη μικρη περιοχη γελαγαν και πανηγυριζαν!

 

Ένα κοινό που σήμερα έκανε κάθε πιθανή καφρίλα (ρατσισμός, ντου στο γήπεδο και βεγγαλικά), άστο δεν μπαλώνεται.

 

 

Δεν μας αξίζουν αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε πως το ξερεις? Τι παιζουμε? Εγω νομιζα παιζουμε ποδοσφαιρο.

Που ξερεις οτι θα το επαιρνε ο Ολυμπιακος αν το σκορ εβγαινε 1-2? Ουτε καν οτι θα εβγαινε 1-2 ξερουμε.

Αλλα να μην σε αφηνει να δεις ΤΙ στον π@@@@σο θα γινοταν σε αυτο το @@@@πρωταθλημα αν γινοταν 1-2, ε ρε π@@@@τη μου δεν γινεται. Δεν γινεται. Γιατι?

 

Με ποιο δικαιωμα λες οτι ειναι δικαιο το πρωταθλημα με τετοια σφαγη?

Και μια ερωτηση: Που ξερεις οτι θα το επαιρνε ο Ολυμπιακος αν το σκορ εβγαινε 1-2?

 

Φιλε μου ηρεμησε. Καταρχην ειναι αθλημα, βρωμικο, που παιζονται τοσα παιχνιδια στην πλατη μας.

 

Δευτερον μιλησα γενικα για την εικονα των ομαδων ολη την χρονια, καθως και το +7 πριν απο τον σημερινο αγωνα.

 

Μεχρι δλδ της 19,30 σημερα, ο ολυμπιακος ηταν δικαια μπροστα και σχεδον σιγουρος πρωταθλητης.

 

Και το 1-2 να γινοταν (που θα μπορουσε να γινει 2-2, συμφωνα με την δικη σου παντα θεωρια του "αν" ) το +4 δυσκολα γυρναει. Αυτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα κοινό που σήμερα έκανε κάθε πιθανή καφρίλα (ρατσισμός, ντου στο γήπεδο και βεγγαλικά), άστο δεν μπαλώνεται.

 

 

Δεν μας αξίζουν αυτά.

 

Είστε αυτοί ακριβώς που δείξατε. Τίποτα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα κοινό που σήμερα έκανε κάθε πιθανή καφρίλα (ρατσισμός, ντου στο γήπεδο και βεγγαλικά), άστο δεν μπαλώνεται.

 

 

Δεν μας αξίζουν αυτά.

 

 

αυτο ειδικα με τα ρατσιστικα δεν μπορω να το καταλαβω στο ελαχιστο... ο ντουντου εινια λευκος πχ; παλιοτερα ειχαμε και πολυ περισσοτερους του ενος. στο μπασκετ επισης εχουμε. δεν εχουν το ελαχιστο μυαλο να καταλαβουν οτι προσβαλλουν και δικο τους παιχτη; τι ρωταω τωρα ε...;

 

bytheway....κι ασχετο με το φλεγον θεμα μας... αυτο το ειδατε; δεν ξερω αν σχολιαστηκε νωριτερα...τωρα το διαβασα.

 

http://www.contra.gr/Basketball/Hellas/A1Basket/Olympiacos/310687.html

 

http://www.contra.gr/Basketball/Hellas/A1Basket/Olympiacos/310705.html

 

Ένα μήνα εκτός ο Μπουρούσης με απόφαση του Ίβκοβιτς

Χάνει τον τελικό κυπέλλου με τον Παναθηναϊκό και το ματς πρωτιάς με τη Φενέρ για την Ευρωλίγκα.

 

δεν μου αρεσε καθολου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειδικα με τα ρατσιστικα δεν μπορω να το καταλαβω στο ελαχιστο... ο ντουντου εινια λευκος πχ; παλιοτερα ειχαμε και πολυ περισσοτερους του ενος. στο μπασκετ επισης εχουμε. δεν εχουν το ελαχιστο μυαλο να καταλαβουν οτι προσβαλλουν και δικο τους παιχτη; τι ρωταω τωρα ε...;

 

bytheway....κι ασχετο με το φλεγον θεμα μας... αυτο το ειδατε; δεν ξερω αν σχολιαστηκε νωριτερα...τωρα το διαβασα.

 

http://www.contra.gr/Basketball/Hellas/A1Basket/Olympiacos/310687.html

 

http://www.contra.gr/Basketball/Hellas/A1Basket/Olympiacos/310705.html

 

Ένα μήνα εκτός ο Μπουρούσης με απόφαση του Ίβκοβιτς

Χάνει τον τελικό κυπέλλου με τον Παναθηναϊκό και το ματς πρωτιάς με τη Φενέρ για την Ευρωλίγκα.

 

δεν μου αρεσε καθολου!

 

Είχε πρόβλημα με το αίμα του...

 

Θα είναι πολύ άντρας κι αυτός σαν τον Ζαγοράκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχουν το ελαχιστο μυαλο να καταλαβουν οτι προσβαλλουν και δικο τους παιχτη; τι ρωταω τωρα ε...;

 

Αυτόν τον πολύπλοκο συλλογισμό δεν μπορεί να τον κάνει ο πιο ευφυής εκεί μέσα. Εδώ δεν καταλαβαίνουν ότι θα σκοτώσουν κανέναν άνθρωπο πετώντας δεκάδες δυναμιτάκια. Τι να πούμε, τα έχουμε πει 100 φορές. Copy-paste τα ίδια σχόλια σε κάθε ντέρμπι ποδοσφαίρου, μπάσκετ και βόλλευ πρέπει να βάζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθλια εμφανιση ...

Η διατησια μας επαιζε 100-0 και μας παιζαν μεσα στο γηπεδο μας ..

Μετα το πρωτο ημιχρονο ολοι περπαταγαν ....

 

Αηδιασα με αυτη τη διαιτησια ....eek.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτόν τον πολύπλοκο συλλογισμό δεν μπορεί να τον κάνει ο πιο ευφυής εκεί μέσα. Εδώ δεν καταλαβαίνουν ότι θα σκοτώσουν κανέναν άνθρωπο πετώντας δεκάδες δυναμιτάκια. Τι να πούμε, τα έχουμε πει 100 φορές. Copy-paste τα ίδια σχόλια σε κάθε ντέρμπι ποδοσφαίρου, μπάσκετ και βόλλευ πρέπει να βάζουμε.

 

το κακο φιλε μου ειναι οτι τα χαρτακια ειπαμε τα δινουν σε εκεινους κι οχι σε εμας. εχω να θυμηθω πολλα..η τελευταια φορα που κινδυνεψα προσωπικα και πραγματικα ηταν χρονια πριν...τελικο κυπελλου μπασκετ ολυμπιακος - αεκ. με το που κατεβηκα στην εξεδρα ειδα ανταλλαγη φωτοβολιδων με πιστολια στις απεναντι κερκιδες πισω απο τις μπασκετες (εκει ημουν)!! σε καποια φαση ειδα να κανουν χωρο αποτομα ολοι διπλα/μπροστα/πισω μου..ε..εσκασε στο ενα μετρο διπλα μου! ημαρτον δηλαδη!

και ημουν και στον τελευταιο τελικο μπασκετ ολυμπιακος - παναθηναικος που εγινε το σωσε. αφου εβλεπα τις φωτιες στα περιξ των εξεδρων (δεν τα εδειξε η τβ!) και αναρωτιομουν παλι αν αυτοι που τις βαζουν εχουν το στοιχειωδες μυαλο οτι αν γινει και φουντωσει (η μια εκαιγε φουλ στα 3/4 του χρονου του αγωνα!) παραπανω, οτι θα καουμε ολοι σαν τα ποντικια! αηδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ημουν και στον τελευταιο τελικο μπασκετ ολυμπιακος - παναθηναικος που εγινε το σωσε. αφου εβλεπα τις φωτιες στα περιξ των εξεδρων (δεν τα εδιξε η τβ!) και αναρωτιομουν παλι αν αυτοι που τις βαζουν εχουν το στοιχειωδες μυαλο οτι αν γινει και φουντωσει (η μια εκαιγε φουλ στα 3/4 του χρονου του αγωνα!) παραπανω, οτι θα καουμε ολοι σαν τα ποντικια! αηδια!

 

Σιφόνια πέταξες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...