Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ελα μην αρπαζεσαι..σωπα..

 

 

Οταν νιωσω πολυ κουβαρντας θα σε ρωτησω για κανα στανταρακι απτα δικα σου χαχαχαχαχαχαχα

 

δεν αρπάζομαι.Οποτε θέλεις...εδώ είμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Dropseef τουμπα δεν χανετε..πολυ δυσκολα.10 χρονια πελατες τους εχετε...ουτε αεκ..πιο υπουλο μοιαζει το ατρομητος-ολυμπιακος.

 

Πελατες , πελατες αλλα στο κυπελο χασαμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εσεις μιλατε για μαλακιες ...

 

 

Δεν έχει ξαναυπάρξει τέτοια εύνοια σε τέτοιο βαθμό προς μία ΠΑΕ.

 

Δεν κρατιούνται ούτε τα προσχήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει ξαναυπάρξει τέτοια εύνοια σε τέτοιο βαθμό προς μία ΠΑΕ.

 

Δεν κρατιούνται ούτε τα προσχήματα.

 

 

Για να καταλαβω τι τιμωρια θα επρεπε να φαει ο Ολυμπιακος δλδ ??

Το λεω πραγματικα χωρις ειρωνια γιατι δεν γνωριζω ....

 

 

Και σορυ που δε με νοιαζει αν θα πληρωσει τα μαλλιοκεφαλα του ο Μαρινακης ή οχι ...

Λες και θα τα δωσω εγω ...

 

Εγω μπαλιτσα μαρεσει να βλεπω οχι να ασχολουμαι με εξωγηπεδικα συνεχεια .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ήμουν στη θύρα απο την οποια πετάχτηκε το αντικείμενο στο επόπτη. Ο επόπτης έπεσε κάτω, όπως όλοι εντός ταρτάν όταν τους πετάνε κάτι (ακόμα και τσίχλα), και μετά σηκώθηκε πολύ γρήγορα χωρίς να του παρασχεθούν πρώτες βοήθειες και συνέχισε τον αγώνα. Δηλαδή τραυματισμός δεν υπήρχε. Οποτε το γράμμα του νόμου περι τραυματισμού έδω δεν εφαρμόζεται.

Απο εκεί και πέρα αν με ρωτάτε τη γνώμη μου, ακομα και σε αυτες τις περιπτώσεις, οι ομάδες θα πρέπει να τιμωρούνται. Ειναι απαράδεκτο να πέφτουν αντικείμενα στους αγωνιστικούς χώρους. Αν δεν θέλουν να τιμωρούνται, ας δίνουν τα βίντεο στην αστυνομία να βρισκουν τους ενόχους και να τιμωρούνται παραδειγματικα.

 

Α!Για την Κυριακη, απλα να υπενθυμισω οτι ο ΠΑΟ έχει κανει παρα πολυ καλα παιχνίδια στο Καραισκακη και όσες φορές την έχει πατήσει, ήταν επειδή έβλεπε το ματς υπεροπτικά. Νομίζω οτι αν κερδίσουμε, δεν θα είναι τοσο εύκολο όσο λένε κάποιοι.

Αναμενομεν.

 

+1000 στον Μαρινάκη όσον αφορά το θέμα του τονισμού την πολυ καλής φιλοξενίας που είχε ο ολυμπιακός στο ΟΑΚΑ. Μακάρι να κάνουμε το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α!Για την Κυριακη, απλα να υπενθυμισω οτι ο ΠΑΟ έχει κανει παρα πολυ καλα παιχνίδια στο Καραισκακη και όσες φορές την έχει πατήσει, ήταν επειδή έβλεπε το ματς υπεροπτικά. Νομίζω οτι αν κερδίσουμε, δεν θα είναι τοσο εύκολο όσο λένε κάποιοι.

Αναμενομεν.

 

Το Σάββατο δεν θα έχει ούτε Τσιρίλο, ούτε Γιαχιτς, ούτε Καράμπελα.

 

Αν εξουδετερώσουν τον Σισέ θα είμαστε εντάξει πιστεύω. Και με Χ ικανοποιημένοι είμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Σάββατο δεν θα έχει ούτε Τσιρίλο, ούτε Γιαχιτς, ούτε Καράμπελα.

 

Αν εξουδετερώσουν τον Σισέ θα είμαστε εντάξει πιστεύω. Και με Χ ικανοποιημένοι είμαστε.

 

Και στο πρωτο ματς 2 τσαφ εκανες και σου βαλαν 2 γκολ. Θελει μεγαλη συγκεντρωση για να μην επαναληφθουν τα λαθη.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...