Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.epo.gr/kanonismoi/pdf/09_10/PEI8ARXIKOS_KODIKAS_EPO_IOYN_2010.pdf

 

Σελίδα 22-23

 

Παράγραφος 2 ("β","γ","δ",και κυρίως "ε")

 

Τιμωρία της έδρας σε περίπτωση ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ...

 

Ο επόπτης τραυματίστηκε? Οχι λεω εγω.Οπότε αναφερόμαστε στην Δ' περίπτωση.

 

Οκ τώρα...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εσεις μιλατε για μαλακιες ...

Εδω εχουμε ματσαρα το Σαββατο και εσας σας νοιαζει αν τραυματιστηκε ή οχι ο εποπτης ....

 

Περιμενω αυτο το ματς με ανυποησια ....

Μπορει να ερθει και διπλο μπορει και ασσος ακομα και Χ ....

Ειναι ενα ντερμπι με τα ολα του ...

Σισε με τρελα για το διπλο ....

Μεγαλη κοντρα ...

Αντε να ερθει ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καντε καμια προβλεψη

3-0 το βλεπω

 

Nαι αλλα θα ηταν ωραιο να λεγαμε και που στηριζαμε την αποψη μας ...

Ας πουμε εγω πιστευω οτι ο Βυντρα με τον Χριστοδουλοπουλο θα κανουν παρτι απο τη μερια του Ραουλ Μπραβο ....

Και ο Τοροσιδης δε θα ανεβαινει τοσο γιατι ειναι και ο Λετο που πρεπει να μαρκαρει .....

Επισης στο κεντρο δεν εχουμε κοφτη ...

Τεραστιο προβλημα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρη νικη του ολυμπιακου...

 

Και δε το στηριζω στην αγωνιστικη κατασταση του ολυμπ ή τους παικτες...

 

Ετσι απλα δε μπορουν οι πρασινοι.Κατι τους πιανει με τη κοκκινη φανελα.Πιστεύω θα ξεφτιλιστουν.

Απο την αλλη βεβαια ο βαλβερδες ειναι λιγο γατουλα στα ντερμπυ,αλλα οπως και να χει, θα το παιζα ασσο διχως 2η σκεψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρη νικη του ολυμπιακου...

 

Και δε το στηριζω στην αγωνιστικη κατασταση του ολυμπ ή τους παικτες...

 

Ετσι απλα δε μπορουν οι πρασινοι.Κατι τους πιανει με τη κοκκινη φανελα.Πιστεύω θα ξεφτιλιστουν.

Απο την αλλη βεβαια ο βαλβερδες ειναι λιγο γατουλα στα ντερμπυ,αλλα οπως και να χει, θα το παιζα ασσο διχως 2η σκεψη.

 

 

Εσυ δεν εισαι ο μΠαοκτζης που ελεγες οτι τον εχεις τον Παναθηναικο με κοσμο ενω τον ολυμπιακο οχι?

 

Αποτελεσμα?0-1 με Παναθηναικο εχασες...και τον ολυμπιακο τον κερδισες και χωρις κοσμο..δικε μου θα σε ρωταω για προγνωστικα εσενα :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω στον ενθουσιασμο ολοι λεμε θα τους «πατησουμε» κλπ. Στην πραγματικοτητα θεωρω πως θα κερδισουμε δυσκολα γιατι και ο παο θα τα παιξει ολα για ολα

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ δεν εισαι ο μΠαοκτζης που ελεγες οτι τον εχεις τον Παναθηναικο με κοσμο ενω τον ολυμπιακο οχι?

 

Αποτελεσμα?0-1 με Παναθηναικο εχασες...και τον ολυμπιακο τον κερδισες και χωρις κοσμο..δικε μου θα σε ρωταω για προγνωστικα εσενα :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ναι λαγουδάκι μου να μου ρωτάς για προγνωστικά...

 

Πανω στον ενθουσιασμο ολοι λεμε θα τους «πατησουμε» κλπ. Στην πραγματικοτητα θεωρω πως θα κερδισουμε δυσκολα γιατι και ο παο θα τα παιξει ολα για ολα

 

αν δε κερδίσεις αυτό το ματς, δεν αξίζεις το πρωτάθλημα,ετσι το βλέπω.Ο παο ειναι οπως εσεις περσυ τετοια εποχη.

Αν μας βοηθουσε η τυχη θα τον ειχαμε κανει κουδουνι στη τουμπα και θα τελειωνε το πρωτάθλημα...αλλά ας όψεται.

Παντως με νικη του λαγου στο καραϊσκάκης πηγαινει στο -4, αν χασετε και σεις στη τουμπα παει -1 και φωτια στο πρωτάθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι λαγουδάκι μου να μου ρωτάς για προγνωστικά...

 

 

ελα μην αρπαζεσαι..σωπα..

 

 

Οταν νιωσω πολυ κουβαρντας θα σε ρωτησω για κανα στανταρακι απτα δικα σου χαχαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πρωτάθλημα κυρίες και κύριοι ολοκληρώθηκε το προηγούμενο Σάββατο με το διπλό στο Βικελίδης

 

Έχουμε και λέμε:

 

23η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

24η αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ

 

25η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΛΑΡΙΣΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

26η αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

27η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - A.E.K.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ

 

28η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

29η αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

30η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ

ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

Αντε και χάνουμε το Σάββατο,άντε και χανουμε και στην Τούμπα,άντε και φέρνουμε και μία ισοπαλία με την Αεκ στο Καραϊσκάκη.Υπο αυτές τις συνθήκες θα είμαστε ισόβαθμοι με τον Παναθηναϊκο.(με μειονέκτημα στην ισοβαθμία)

 

Ειλικρινά όμως ο Παναθηναϊκος θα πάει "τρένο" εως το τέλος χωρίς βαθμολογική/βαθμολογικές απώλειες?

 

Y.Γ: Ο Παναθηναϊκος θα κατέβει για την νίκη και όχι για να κλέψει αποτέλεσμα.(κοινώς ταμπούρι όλοι πίσω να κρατήσω το μηδεν και αν βάλω γκολ καλώς να έρθει).Σίγουρα θα βρεθούν ελεύθεροι χώροι τους οποίους πρέπει να αξιοποιήσουμε.Αν ΔΕΝ πάμε με την λογική της φιέστας (καθώς οι μεγαλύτερες "κηδείες" γίνονται σε φιέστες) το παιχνίδι δεν χάνεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...