Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτα δε μετρανε δεν το ηξερες?

Ας τους να εχουν δικαιολογιες και φετος

Τοσο χρονια αυτα τους φταινε και οχι οτι δεν εχουν διοικηση παικτες λεφτα κλπ..........

Ολα στο ποδοσφαιρο τα αγοραζει ο Κοκκαλης κι ο Μαρινακης

Στο μπασκετ ειναι ολα αγγελικα πλασμενα

Το ιδιο και στο χαντμπολ το βολλευ γυναικων κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αντι να τα βάλουν με την Επο που ξύνουν το πλικι πλικι τους εκει μέσα τα βάζουν με τον Μαρινάκη.

Δεν πάμε καλά μου φαίνεται.

Ας έβγαζαν την απόφαση εγκαίρως να κάνουμε την έφεση για δεδικασμένο πολλών περιπτώσεων και να έληγε το ζήτημα.

Και επειδή το πλικι πλίκι τους το παίζουν με ιδιαίτερη ευχαρίστηση φέτος θα ήθελα την ερχόμενη Παρασκευή να βγει απόφαση για τιμωρία του Σισε.24ωρες πριν το παιχνίδι.(οχι εγω τον θέλω τον Σισε στο Καραϊσκάκη).Έτσι βρε αδερφέ να κόψουμε αντιδράσεις.

 

Εκκρεμεί επίσης η απόφαση για το νόμισμα στο πρωτο παιχνίδι με τον Παοκ στις 19 Ιανουαρίου.Λέτε να βγεί αυτήν την εβδομάδα?

 

Για την αθώωση του Παο με τον Πανσερραϊκο τσιμουδιά

Για την αθώωση της Αεκ στον αγώνα κυπέλλου τσιμουδιά

 

Επίσης

 

Για το τασάκι στον Μιραλάς τσιμουδιά

Για το "σπάσιμο" στο Βόλο τσιμουδιά

Για τις ψιλές που άρπαξε ο Σιδηρόπουλος τσιμουδιά

Για τις ψιλές που άρπαξε ο Παμπορίδης τσιμουδιά

Αλλα για το θέατρο ο Μπιτσαξής έτρεξε να βγάλει ανακοίνωση

Ρε εδω η επιτροπη συνεδριασε Σαββατο για την εφεση του Ολυμπιακου για τον Μιραλας, τι να λεμε τωρα για σκανδαλα. Νιαου νιαου στα κεραμυδια κανουν μερικα πραγματα, αστο μην παιδευεσαι.

 

ΥΓ> Συνεδριαση Σαββατο ρε σαινια της ΕΠΟ? Ουτε τα προσχηματα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως κανενας δε θα γραψει για τη φαση τραυματισμου του Μιραλας, με 'σκαμνακι" απ τον αντιπαλο. κι η Νοβα βεβαια το περασε στο ντουκου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω τον αγώνα. Μη μου λες για φάσεις.

Βέβαια δεν σε βλέπω να σχολιάζεις τη φάση που δεν πήρε δεύτερη κίτρινη ο ιμπαγάσας, σύμφωνα με το ραδιο πάντα.

 

Το να μπαίνεις και να γράφεις όμως 15 λεπτά μετά "κανένας δεν τα λέει" είναι γραφικό.

Ειδικά όταν μιλάς για τέτοια φάση. Τι θέλεις να μας πεις δηλαδή? Του έκανε σκαμνάκι για να τον τραυματίσει?

 

Τέλος πάντων, αν δεν το καταλαβαίνεις μόνη σου, πάω πάσο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...