Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειδικά χθες όντως.Αυστηρή η κόκκινη.Στημένος και πουλημένος αν έβγαζε κανά δυο ακόμα.

Μην εισαι μονοφαγας ομως..να βγαινουν και σε κανενα αλλο.

 

Και κακώς δεν πήγε ο Παυλάρας μας.Αλλά στον Παυλάρα κόκκινη ποτέ

Ποιος είναι ο Παυλάρας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτός μωρέ ο Γκαρσία.Που εν ψυχρώ ρίχνει δεξί uppercut και τον υποδέχονται ως ήρωα.Που χθες ρίχνει μία αγκωνιά πάρε να'χεις στον Μιραλάς και μία κλωτσιά εν ψυχρώ στον Τζιμπούρ.(Δεν θυμάμαι καν αν τελείωσε το παιχνίδι με κίτρινη )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφήστε τις π@π@ριές και απολαύστε μπαλίτσα από oscar gonzalez :X :fear:

 

http://www.youtube.c...layer_embedded#!

 

Φιλικο ηταν ή προπονηση ?

Πολυ χαλαροι ηταν οι αντιπαλοι ...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα συγχαρητήρια τα εννοούσα και αν δεν γυρνούσε ο κόσμος ανάποδα πιστεύω θα σας δυσκολεύαμε κομματάκι παραπάνω.

 

Εγώ είχα πει ότι αν μας πάρετε διπλό στα ίσια θα το παραδεχτώ όπως και έκανα. Και να σου πω την αλήθεια, ελάχιστα με πείραξε. Αυτό που με πείραξε είναι ότι η γκαντεμιά μας απαγόρευσε να σας κοντράρουμε στα ίσια... Θα σου τύχει και σένα, και θα με νιώσεις...

 

Επαναλαμβάνω, τα λέμε στα πλέιοφφ :)

 

Το "τόσο εύκολα να σας πάνε όλα στη ζωή σας" εμένα πάλι μου κανε για ειρωνικό, μπορεί να κάνω και λάθος.

Το ξέρεις ότι να χάσουμε με κατεβασμένα χέρια όπως εσείς, ειδικά στην Ελλάδα δεν υπάρχει ούτε μια περίπτωση στο εκατομμύριο. Δε χάσαμε με κατεβασμένα χέρια από Άρσεναλ στο Λονδίνο και Ντόρτνμουντ στο Βεστφαλεν, οπότε μην ελπίζετε.

Επαναλαμβάνω κι εγώ δεν θα μαστε στα πλειοφφ μη μας ψάξετε καν.

Και επίσης στα πλειοφφ θα ναι και ο Ατρόμητος, το νου σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα διασκεδαστικο αρθρο του Στεφανου Χαρη απο το sday.gr

 

 

Άργησε λίγο ο γλυκός Ερνέστο να καταλάβει ότι στην Ελλάδα ο ασφαλέστερος τρόπος για να κάνει καριέρα ένας τεχνικός είναι να ακούει τις προπονητικές συμβουλές των σοφών δημοσιογράφων, όμως κάλλιο αργά, παρά ποτέ. Την Κυριακή στην Τούμπα έδειξε πως έμαθε το μάθημά του. Ο,τι ζητούσαν τόσο καιρό τ' αγόρια μου (ειδικά μετά την ήττα στα Πηγάδια) το έκανε πράξη, γι' αυτό και χθες τον αποθέωσαν...

Για να σου αποδείξω, αγαπητέ αναγνώστη, ότι οι αθλητικοί συντάκτες είναι πιο συνεπείς κι απ' τον Αντώνη Σαμαρά στις θέσεις τους, σου παρουσιάζω τι έγραφαν για τον Ερνι και τις επιλογές του μετά την ήττα από την Ξάνθη (στο φύλλο της Δευτέρας 23/1) και τι χθες: «Γαύρος», 23/1: «Ερνέστο, ο Θρύλος δεν είναι Εσπανιόλ», Χθες: «Ρεσιτάλ Ερνέστο», «Πρωταθλητής», 23/1: «Ερνέστο, αλλιώς ονειρευόμαστε τον Ολυμπιακό», Χθες: «Εδεσε κόμπο τον ΠΑΟΚ και δίδαξε σύγχρονο ποδόσφαιρο. Μαθήματα τακτικής από Ερνέστο». «Φως», 23/1: «Περίεργες επιλογές Βαλβέρδε». Χθες: «Με έντεκα διακριθέντες στο αρχικό τους σχήμα οι "ερυθρόλευκοι" επέβαλαν τον δικό τους νόμο μέσα στην Τούμπα».

Διαβάζοντας το κράξιμο για την 11άδα της Ξάνθης και τη χθεσινή αποθέωση, πίστεψα ότι ο Ερνι μου έκανε στα Πηγάδια τίποτα παλαβά. Εβαλε για παράδειγμα τον Ποτουρίδη δεξί εξτρέμ, τον Ντιόγο τερματοφύλακα κ.λπ., σε αντίθεση με την Τούμπα όπου είδε το «Φως» το αληθινό κι έβαλε τους σωστούς παίκτες στη σωστή θέση...

Ακολουθούν η ενδεκάδα της οργής και της επιτυχίας. Με Ξάνθη: «Μέγερι, Μοντέστο, Μέλμπεργκ, Παπαδόπουλος, Μαρκάνο, Ορμπάιθ, Μανιάτης, Αμπντούν, Ιμπαγάσα, Φετφατζίδης, Πάντελιτς». Με ΠΑΟΚ: «Μέγερι, Μοντέστο, Μέλμπεργκ, Παπαδόπουλος, Μαρκάνο, Ορμπάιθ, Μανιάτης, Αμπντούν, Ιμπαγάσα, Μιραλάς, Τζεμπούρ».

Οπως καταλαβαίνεις, dear, οι τρομακτικές αλλαγές που έκανε την Κυριακή ο μάγος Βαλβέρδε ήταν οι Τζεμπούρ - Μιραλάς (ήταν τραυματίες στην Ξάνθη), αντί των Φετφατζίδη - Πάντελιτς, για τους οποίους επίσης τον κράζαμε, επειδή δεν έπαιζαν τόσο καιρό βασικοί.

Κι όμως ακόμη δεν έχει λαλήσει το θηρίο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε τhn γκρίνια ρε Αλέξη.

Ανέβασα για σένα και Avatar με την "σκατοφατσα" του Ερνέστο.Ελπίζω να μην kaw στην κόλαση.

 

Αλλα άμα αποκλειστούμε ατήν Ευρώπη νωρίς...

 

Γαμώτο μου νιώθω σαν να προκαλώ χυδαία την κοινή γνώμη με τέτοιο avatar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδικα στο δευτερο γκολ του οσκαρ, ο αμυντικος ουτε καν με τα ματια δεν τον μαρκαρει!!! :confused:

αφού κρύβει την μπάλα το παιχτούρι ρε συ :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε τhn γκρίνια ρε Αλέξη.

Ανέβασα για σένα και Avatar με την "σκατοφατσα" του Ερνέστο.Ελπίζω να μην kaw στην κόλαση.

 

Αλλα άμα αποκλειστούμε ατήν Ευρώπη νωρίς...

 

Γαμώτο μου νιώθω σαν να προκαλώ χυδαία την κοινή γνώμη με τέτοιο avatar.

 

Χαχαχαχαχαχα ..

Και γαμω τα avatar ...

Πως δε το σκεφτηκα ??grin.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλιγο να αυτοκτονησουμε παλι....

Πολυ καλος ο Παπανικολαου κ Πριντεζης!!!

Αυτος ο Ντορσει ειναι αυτο που μας ελειπε,ποσα ριμπαουντ μαζεψε αποψε?ντουλαπα,μου θυμιζει τον D.Howard...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...