Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τσεκουριακός-Ολυμπιακός 0-2.

Εύγε για το φιλικό ή/και για την στημένη διαιτησία

 

Σάββας: «Σπουδαίος ο Βρύζας»!

 

Σε προλάβανε... :lol: :lol:

 

Εν τω μεταξύ εγώ περίμενα να βγει over το ματς να πάρω το 200€ μου και τελικά πήρα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Slim εγω προσωπικά χαίρομαι να βλέπω φιλικά όπου μπορείς να φύγεις με το πόδι παραμάσχαλα.Κατανοώ ότι ελπίζατε σε στραβοπάτημα ώστε να διατηρηθεί η διαφορά στο +5 αλλά ΔΕΝ.

 

Για την 200αρα κρίμα.Το 0-3 θα ήταν εξαιρετικό αλλά σου έκατσε στο τετ α τετ ο Μον(Tiesto)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σάββας: «Σπουδαίος ο Βρύζας»!

 

Σε προλάβανε... :lol: :lol:

 

Εν τω μεταξύ εγώ περίμενα να βγει over το ματς να πάρω το 200€ μου και τελικά πήρα.....

Στον Μοντέστο πήγαινε να του ζητήσεις τα 200 ευρώπουλα. :mrgreen: ... Μόλις είδα ότι συμφωνεί και ο αποπάνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύχομαι όσο καλά σας πήγε το σημερινό ματς, τόσο καλά να σας έρθουν όλα στην ζωή σας...

 

Συγχαρητήρια για την υπέροχη άμυνα και τις δύο υπέροχες επιθέσεις.

 

θα τα πούμε στα playoff

 

Δεν θα τα πούμε στα playoff γιατί δεν θα μαστε στα playoff.

Ευχαριστούμε για τα συγχαρητήρια και για το ότι μας δυσκολέψατε πολύ λιγότερο απ τον ΟΦΗ και τη Δράμα και μπορέσαμε να κάνουμε και συντήρηση δυνάμεων.

Αν θέλεις μπορείς να μας πεις και πόσες επιθέσεις κάνατε εσείς.

Μη ζορίζεστε μόνο τόσο πολύ δεν κάνει καλό.

Καλή τύχή στα playoff.

Σας ψάχνει ο Ατρόμητος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα τα πούμε στα playoff γιατί δεν θα μαστε στα playoff.

Ευχαριστούμε για τα συγχαρητήρια και για το ότι μας δυσκολέψατε πολύ λιγότερο απ τον ΟΦΗ και τη Δράμα και μπορέσαμε να κάνουμε και συντήρηση δυνάμεων.

Αν θέλεις μπορείς να μας πεις και πόσες επιθέσεις κάνατε εσείς.

Μη ζορίζεστε μόνο τόσο πολύ δεν κάνει καλό.

Καλή τύχή στα playoff.

Σας ψάχνει ο Ατρόμητος..

 

 

Εγώ τα συγχαρητήρια τα εννοούσα και αν δεν γυρνούσε ο κόσμος ανάποδα πιστεύω θα σας δυσκολεύαμε κομματάκι παραπάνω.

 

Εγώ είχα πει ότι αν μας πάρετε διπλό στα ίσια θα το παραδεχτώ όπως και έκανα. Και να σου πω την αλήθεια, ελάχιστα με πείραξε. Αυτό που με πείραξε είναι ότι η γκαντεμιά μας απαγόρευσε να σας κοντράρουμε στα ίσια... Θα σου τύχει και σένα, και θα με νιώσεις...

 

Επαναλαμβάνω, τα λέμε στα πλέιοφφ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τι φαίνεται το πρωταθλημα θα παει αναλογα με τις ορεξεις του ολυμπιακου,αν το θελουν πραγματικα θα το παρουν διοτι εχουμε καλυτερη ομαδα απο τους αλλους που οταν δεν παιζει ο Λετο δεν βλεπονται.

 

 

Ρε σεις αυτος ο Ζεκα.. :P ο Αμπντουν φαινεται πλατινι μπροστα του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα στιγμιοτυπα απο τον αγνα... μας ειχαν παρει λιγο φαλαγγι τα παοκια ετσι;; ψιλοκ@λοφαρδοι ημασταν που το πηραμε το ματσακι. ας οψεται το πρωτο εικοσαλεπτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο φάσεις από τον Σκάι είδα.Κλαίγανε στην κηδεία οι βάζελοι/δημοσιογράφοι στο κανάλι του Αλαφούζου.

 

Επιτέλους έχασε την παρθενια του ο λατρείας στον πάγκο μας.Niki εκτος σε ντέρμπι.Τώρα πια έχουμε καλές ελπίδες για τον τίτλο, αν και ο παο παραμένει μεγάλο φαβορί για τον τίτλο.

 

 

Τώρα πια να νικήσουμε εύκολα από το πρώτο ημίχρονο την Αεκ την Παρασκευή και να κρατήσουμε δυνάμεις για το δύσκολο mats στην Ρωσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι κι αν γίνει φέτος, ο Ολυμπιακός αποδεικνύει γιατί είναι η μεγαλύτερη ομάδα από τον δεύτερο και με διαφορά:

 

Είναι η μόνη ομάδα στην Ελλάδα που είναι μέσα στους 3 στόχους που έθεσε από την αρχή της χρονιάς και μετά από αυτή την αγωνιστική έχει θέσει της βάσεις για να κάνει το double.

 

Αν παραμείνει σοβαρός στο επόμενο δίμηνο που ακολουθεί και δεν ξαναγίνουμε νοσοκομείο, δεν έχουμε να φοβόμαστε κανέναν τριτοδεύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποσταρα και ποιο πανω ειναι καθαρα θεμα του ολυμπιακου το πρωταθλημα

αν το θελει θα το παρει αν οχι θα το παρουν οι ανυπαρκτοι..

Για ομαδα δεν λεω οτι ειμαστε καμια μπαρτσελονα εχουμε ομως πολυ καλυτερο υλικο απο τους αλλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα μετα απο καιρο στα αθλητικα threads του Insomnia και πραγματικα οταν ειδα οτι γραφεται μεχρι και οτι ο ΠΑΟΚ το εδωσε, εφριξα. Επισης εφριξσα με αρκετα ακομα που διαβασα και απο τους μεν και απο τους δε. Αλλα η σιγουρια με την οποια εκφραζεται συγκεκριμενος χρηστης στο thread του ΠΑΟ περι στησιματος, ειναι πραγματικα εκ των ουκ ανευ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...