Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εθνική Ελλάδος θα σου πει, σπάσε πλάκα

 

:-D

Δεν μπορει,με βαση τα γραφωμενα του θα εχει καποια ομαδα να υποστηριζει

εκτος και αν αυτη η ομαδα λεγεται αντιολυμπιακος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι το δυναμιτιζουν το κλιμα εκει στη θεσ/νικη και δεν αφηνουν μια φορα να γινει ματς χωρις.. "προεορτια'??

 

1ος λόγος:

Πλάκα κανείς τώρα έτσι? Γι' αυτό το ματς ζούνε εκεί πάνω.

 

Το μίσος που σας έχουν οι ΠΑΟΚσήδες (ας μην αναλύουμε ΠΑΛΙ τους λόγους) είναι μεγαλύτερο απ'αυτό προς τον άρη...

 

2ος λόγος:

Είστε η καλύτερη ομάδα του πρωταθλήματος, είτε πάρετε το πρωτάθλημα, είτε όχι. Αν δεν ξεσκιστεί να σας νικήσει η ομάδα που σπάει το κατεστημένο (κλισέ) με τους οπαδούς επαναστάτες (κλισέ), ποιος θα το κάνει ;

 

 

Εγώ σαν Νίκος πάντως, περιμένω πάντα πως και πως όλη την χρονιά να παίξουμε μαζί σας γιατί η χαρά της νίκης είναι ανάλογη του αντιπάλου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ος λόγος:

 

 

Το μίσος που σας έχουν οι ΠΑΟΚσήδες (ας μην αναλύουμε ΠΑΛΙ τους λόγους) είναι μεγαλύτερο απ'αυτό προς τον άρη...

 

2ος λόγος:

Είστε η καλύτερη ομάδα του πρωταθλήματος, είτε πάρετε το πρωτάθλημα, είτε όχι. Αν δεν ξεσκιστεί να σας νικήσει η ομάδα που σπάει το κατεστημένο (κλισέ) με τους οπαδούς επαναστάτες (κλισέ), ποιος θα το κάνει ;

 

 

Εγώ σαν Νίκος πάντως, περιμένω πάντα πως και πως όλη την χρονιά να παίξουμε μαζί σας γιατί η χαρά της νίκης είναι ανάλογη του αντιπάλου :-)

 

 

Σωστος!

ομως αυτα με ττις ανακοινωσεις του παοκ σημερα ειναι για γελια και οι παοκτζηδες τα κραζουν

στο χορτο ειναι το παιχνιδι και εκει θα κριθουν ολα τα αλλα ειναι για να ξεσηκωνουν τον κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος!

ομως αυτα με ττις ανακοινωσεις του παοκ σημερα ειναι για γελια και οι παοκτζηδες τα κραζουν

στο χορτο ειναι το παιχνιδι και εκει θα κριθουν ολα τα αλλα ειναι για να ξεσηκωνουν τον κοσμο.

 

Φίλε μου μαζί σου, στο χόρτο είναι το παιχνίδι, αλλά επέτρεψέ μου να έχω την άποψη ότι το ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός ξεκίνησε από την πλευρά του Ολυμπιακού εδώ και μέρες, εξού και το "κώλλημα του Τρίφωνα"... Το λέω με κίνδυνο να εκτεθώ γιατί του πούστη, μπορεί όντως να χτύπησε ο άνθρωπος... Αλλά η ρημάδα η εμπειρία μου λέει ότι τρομοκρατήθηκε βλέποντας τον εαυτό του στο κέντρο της φωτιάς και δεν θέλησε να ρισκάρει την "καριέρα" του...

 

Και επίσης, αν ο Ζήσης μείνει αμέτοχος και αφήσει τον Βάγγο να λέει ότι γουστάρει θα τον πούνε και μαλάκα στο τέλος, όπως έγινε με τον Τεο...

 

Βέβαια με αυτά και με εκείνα γίναμε κατίνες...

 

Μακάρι να δούμε παιχνίδι ανάλογο του Καραϊσκάκη... ΜΑΚΑΡΙ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πο ρε φιλε το δευτερο σουταρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβασα οτι μαρκανο βγηκε οφφ... ο χολεμπας μπορει να παιξει; εχει επανελθει απο τραυματισμο; αν οχι ο χολεμπας, ποιον αλλον εχουμε για εκειδεπα;;;;; :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Χολεμπας είναι έτοιμος.

Αλλιώς θα έβαζε Τοροσιδη και δεξιά Μανιατη η Μοντεστο.

Μπορεί να παίξει και ο Ποτουριδης εκεί, είναι η φυσική του θέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα απανωτα ευχαριστα νεα σημερα ....

 

Το πρωι διαβαζω πως ο Καζιμ παιζει δυνατα για βασικος αφου στις προπονησεις φαινεται να ειναι σε πολυ καλη κατασταση ....

Το μεσημερακι βλεπω πως Χολεμπας και Τζιμπουρ επανηλθαν σε κανονικους ρυθμους ...

Και το απογευμα διαβαζω πως ο Μαρκανο ειναι off ...

 

 

Ωραια μερα σημερα ..grin.png

 

πο ρε φιλε το δευτερο σουταρα!!!

 

Εμενα παλι γιατι μου φαινεται πως εκει στα Ημιρατα τρωνε ευκολα τα μακρινα και αδυναμα σουτ ...shock.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλεξη το ιδιο ακριβως σκεφτομανε!!!

 

τζιμπουρ-χολεμπας επιστροφη!! καζιμ ετοιμος.. μαρκανο οφφ!! ολεεεε!! αχαχαχαχ :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτό που με απασχολεί είναι η επίθεση. Ο Τζιμπουρ δεν φαίνεται να μπορεί να ξεκινήσει στην αρχική ενδεκάδα και ο Παντελιτς έχει δείξει ότι δεν την παλεύει σε δύσκολα ματς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλεξη το ιδιο ακριβως σκεφτομανε!!!

 

τζιμπουρ-χολεμπας επιστροφη!! καζιμ ετοιμος.. μαρκανο οφφ!! ολεεεε!! αχαχαχαχ :mrgreen: :mrgreen:

 

tongue.gif

 

 

Λετε να παιξει ο Καζιμ ?

Εγω θελω να τον δω ....

Αν και το παιχνιδι ειναι πολυ σημαντικο ..

Καλυτερα ισως να επαιζε καποιος που να ηξερε τη θεση καλα ...

Αυτα που ζηταει ο Ερνεστο στο γηπεδο δλδ ...

 

Για να δουμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...