Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε αυτην την λιστα διορισμενος εισαι. Απορω πως εισαι υπερηφανος κιολας. Θα μου πεις, γαυρος εισαι...

Αν δεν μετραγανε οι εγχωριες διοργανωσεις (ξερεις, Καλοπουλοι, Τρφυωνες, χαρτινες κουπες κλπ κλπ κλπ) και κατα συνεπεια οι διορισμοι σου στο Τσου Λου τοτε να το συζητουσαμε.

 

ΥΓ. Παντως περα απο το γραφικο αρθρο στο οποιο μας παραπεμπεις απο το γνωστο σαιτ μαζικης παραγωγης σανο, ουτε λιστα βλεπουμε, ουτε ΕΣΤΩ τον τροπο με τον οποιο υπολογιζεται η θεση της καθε ομαδας. Δεν αμφισβητω αυτο που γραφει, αλλα αφου κανεις που κανεις τον κοπο, παρεπεμψε μας σε τιποτα που να δινει στοιχειωδεις πληροφοριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν δεν μετραγανε οι εγχωριες διοργανωσεις και οι διορισμοι στο Τσου Λου να το συζητησουμε.

 

Σωστά, να μετράνε μόνο τα διαβαλκανικά κύπελλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, να μετράνε μόνο τα διαβαλκανικά κύπελλα...

Μα εκει θελω να καταληξω. Απο τους τιτλους σου μεχρι και τις συμμετοχες στο Τσου Λου, ζητημα αν τα μισα ειναι καθαρα. Να μου πει τι η καθε λιστα λοιπον? Οτι κλεβεις καλυτερα στην Ελλαδα? Μα το ξερουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πια χρονιά ήταν που από την πίκρα τους είχαν βάλει στο σήμα 1 αργυρό και 2 χάλκινα αστεράκια για κάνα δυο αγωνιστικές?

Θέλω το βαλω σαν avatar και δεν το βρίσκω ρε μαμώτο. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα εκει θελω να καταληξω. Απο τους τιτλους σου μεχρι και τις συμμετοχες στο Τσου Λου, ζητημα αν τα μισα ειναι καθαρα. Να μου πει τι η καθε λιστα λοιπον? Οτι κλεβεις καλυτερα στην Ελλαδα? Μα το ξερουμε!

 

Για πες μας εσύ ποια θεωρείς ότι δεν είναι καθαρά, να γελάσουμε, σύμφωνα πάντα με την αντικειμενική σου ματιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες μας εσύ ποια θεωρείς ότι δεν είναι καθαρά, να γελάσουμε, σύμφωνα πάντα με την αντικειμενική σου ματιά.

Oχι οχι. Πρωτα θα μας πεις εσυ με τη δικη σου αντικειμενικη ματια, για τα στανταρακια διπλα του ΠΑΟ μεσα στην Τουμπα που τα παιζεις στο στοιχημα και οικονομας εδω και χρονια.

 

Μετα θα μας πεις για το παρασκηνιακο παιχνιδι και τις διαιτησιες που σφυριζουν βαζελο φετος και υπονομευουν γαυρο. Παλι με την αντικειμενικη σου ματια.

 

Και αφου διαπιστωσω οτι δεν κανεις κωλοτουμπες στα παραπανω που εχεις πει κατα το παρελθον τοτε θα σου πω κι εγω για τις καθαρες απο AZAX κουπες σου. Με την αντικειμενικη σου ματια παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω φυσικά για τα στάνταρ διπλά του βάζελου στην Τούμπα ευθύς αμέσως, αφού μου απαντήσεις σε μία πολύ δύσκολη ερώτηση:

 

Σε ποια ήπειρο είναι το Ισραήλ? :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμή που την τελευταία τετραετία ο Ολυμπιακός εξαργύρωσε την συμμετοχή του στην Ευρώπη με καλές εμφανίσεις σε CL και Europa, λογικό είναι να περνάει τον ΠΑΟ. Πιστεύω ότι αν ήταν πιο σοβαρός και ο Παναθηναϊκός θα ήταν πιο ψηλά.

 

Αλλά τι αντίλογο να φέρετε ρε παιδιά μετά απο κάτι ξεγυρισμένες τριάρες απο Ατλέτικο, Μακάμπι, Οντένσε, αποκλεισμούς απο Σταντάρ, ήττες απο Κοπεγχάγη και λοιπά χωρία που δεν θυμάμαι τώρα. Έχει χάσει το ευρωπαϊκό του DNA o ΠΑΟ εδώ και χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω φυσικά για τα στάνταρ διπλά του βάζελου στην Τούμπα ευθύς αμέσως, αφού μου απαντήσεις σε μία πολύ δύσκολη ερώτηση:

 

Σε ποια ήπειρο είναι το Ισραήλ? :devil:

Καρφωνεσαι ρε Ερωδιε, καρφωνεσαι... Αυτο που λες εχει κανα 1,5 χρονο+, ξερεις τοτε που εσυ o LRoi "δεν εμπαινες σε αυτο το φορουμ" διοτι οπως ειχες πει και σε αλλον χρηστη, 1 μηνα πριν:

 

Τόσο καιρό δεν έγραφα εδώ, δεν ξέρω τι έκανες προσωπικά με τους άλλους χρήστες.

 

Βλέπω όμως συγκεκριμένα άτομα να γράφουν πάνω κάτω ότι γράφουν κάτι κολλημένοι Παναθηναϊκοί σε σχόλια στο youtube κάτω από κάθε φάση που εμπεριέχει υποψία εύνοιας του ΟΣΦΠ.

 

Απτη μια αγαπητε alt account δεν εχεις ιδεα τι γραφοταν εδω τοσο καιρο και σου θυμιζουμε κατι τυπους στο youtube και απτην αλλη ξερεις απεξω κι ανακατωτα τι κοτσανα εχει πεταξει ο καθενας 2 χρονια πριν :mrgreen:

 

Self pawned και δημοσιως...Κανετε που κανετε alt accounts τουλαχιστον παιξτε το καλα, οσο βλεπετε οτι κι εμεις κανουμε τους κινεζους και σας απανταμε σαν να ειστε αλλοι τοσο καιρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...