Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mια χαρα σταθηκε ο Σλουκας αμυντικα και στον Αρη και στο Eurocup και στους μικρους τελικους εσπερνε, για την επιθεση δεν μιλαω, αν εχεις προαποφασισει ομως οτι δεν τον θελεις αυτα παθαινεις. Για αλλους λόγους δεν τον ηθελε ο Ιβκοβιτς ούτε περσι ουτε φετος.

Επιμενω πως ολες οι σοβαρες ομαδες χτυπουσαν την αμυνα του Σλουκα. Ολες. εξαλλου το παραδεχεται κ ο ιδιος οτι δουλεψε πολυ στην αμυνα γ να μλορεσει να τον εμπιστευτει ο προπονητης. Και ναι, δεν αμφιβαλλω οτι πηγε καλα στον Αρη και στο eurocup. Στην Εθνικη τι εκανε;; Αλλα τα μεγεθη Χρηστο.

 

Μιντι για αλλη μια φορα εκτος τοπου και χρονου. Το ποστ μου αναφεροταν στον Law..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μιντι για αλλη μια φορα εκτος τοπου και χρονου. Το ποστ μου αναφεροταν στον Law..

Εχεις δικιο, το ποστ σου ειναι ακριβως κατω απο αυτο του Anubis (που μιλα για τον Παπανικολαου) και εσυ απαντας χωρις quote, για παιχτη που αναφερθηκε στην προηγουμενη σελιδα σε προ-προ-προ-προηγουμενο ποστ.

 

Παρ'ολα αυτα δεν αλλαζω κατι στα λεγομενα μου, καθως λιγο παρακατω εχεις γραψει περιπου τα ιδια -εκτος επαφης με την πραγματικοτητα- πραγματα, αυτην την φορα για τον Παπανικολαου.

 

Για τον Λο θα σε ρωταγα ποτε προλαβες και διαπιστωσες ολα αυτα που γραφεις, αλλα να μη σε φερνω σε δυσκολη θεση καλυτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επιχειρηματολογία των φίλων του ολυμπιακού δεν παίζεται!

 

Βγήκε «κασσετα» με τον τωρινό αντιπρόεδρο τους (τον κυρ Σάββα), να μιλάει για ντόπινγκ και μας λέγανε: Ναι αλλά είναι προϊόν υποκλοπής… άρα δεν μετράει!

 

Βγήκε κασέτα με τον κυρ Βαγγέλα να κανονίζει “μπίζνες “με τον αθώο και σοβαρό επιχειρηματία Μπέο και μας λέγανε: Ναι αλλά ήταν παρών και ο Πατέρας!

 

Σας λέμε για τα νταβατζιλίκια που κάνετε με τις ομάδες που παίζετε και εσείς μας λέτε: Ναι αλλά το 1821 είχατε σβήσει τα φώτα στην Ν.Φ!

 

Σας λέμε για τα όργια που έχετε κάνει αυτά τα 15 χρόνια στο Ελληνικό ποδόσφαιρο και τις ομάδες του και εσείς μας λέτε: Ναι αλλά ο Καπετάνιος τι έκανε στα πέτρινα χρόνια του ολυμπιακού;(εγώ θα πω ότι τουλάχιστον άφηνε να πάρει και κανένας άλλος κανέναν τίτλο)

 

Σας λέμε για το πρόσφατο περιστατικό που έγινε στην φυσούνα(δεν ήταν κάτι τραγικό) και αντί να πείτε ένα μαμημένο συγνώμη και να τελειώσει εκεί, λέτε: Το βγάλανε οι βάζελοι γιατί μας ζηλεύουν που κάνουμε μεταγραφές.

 

Φωνάζουμε πόσα χρόνια για τα εγκλήματα που έχετε κάνει και μας αποκαλείτε καίλες, Μάρθα βούρτση, κλαψιάρηδες και ότι άλλο μπορείτε να φανταστείτε. Σας αδικούν σε ένα παιχνίδι και αρχίζετε να λέτε για οργανωμένο σχέδιο κατά του ολυμπιακού, για 10 πέναλτι που δεν σας δόθηκαν, για σχέδιο εξόντωσης από Μέρκελ και Σαρκοζί και άλλα τέτοια γραφικά.

 

Αυτά είναι ένα μικρό δείγμα των επιχειρημάτων σας…

 

Μην περιμένετε να αλλάξει κάτι με αυτά τα μυαλά…

Άλλος ένας πικραμένος βάζελος.Αλλα ανάφερα παλαιότερα η κλάψα της πράσινης αρμάδας εφέτος είναι το μεγάλο όπλο για εφέτος.

 

Αλλα τέλος πάντων σε ρωτάω.Εσείς ο λαός,οι παίκτες και κuριwς η πράσινη διοίκηση τι κάνουν για όλα αυτά?Το κράτος?Για απάντησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλος ένας πικραμένος βάζελος.Αλλα ανάφερα παλαιότερα η κλάψα της πράσινης αρμάδας εφέτος είναι το μεγάλο όπλο για εφέτος.

 

Αλλα τέλος πάντων σε ρωτάω.Εσείς ο λαός,οι παίκτες και κuριwς η πράσινη διοίκηση τι κάνουν για όλα αυτά?Το κράτος?Για απάντησε.

Δεν είμαι βάζελος... nice try

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα της αμυνας του σλουκα ειναι το ιδιο με αυτο του γκετσε. για αυτο δεν τον βαζει παραπανω τον λιθουανο, αν και απο μετα τις γιορτες τον βλεπω πιο παθιασμενο (οχι αναγκαστικα καλυτερο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γκετσε παιζει κυριως οταν αντιμετωπιζουμε αμυβα ζωνης και οταν εχουμε μπονους βολων. Χτες επαιξε με Σπαν-Σλουκα-Γκετσε που ηταν τεραστια μαγκια του.

 

Ο βαζελος φυσαει στην Τουρκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιζα σε υψηλο επιπεδο στα παιδοεφηβικα και εχω εμπειρο ματι! χαχαχαχαχα!

 

Πιο χαβαλες πεθαινεις, επισημη μπασκετοφατσα του ινσομνια.

 

Τελος παντων δε το συνεχιζω γιατι δε θελω να ξαναθυμωσεις και να σε ξαναχασουμε απτο section, ειδικα τωρα που πηρες αποφαση να επανεμφανιστεις με τις γνωστες μπασκετικες σου αναλυσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...