Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίβκοβιτς την τρέλα μου μέσα, Ίβκοβιτς, όχι Ίφκοβιτς...

Aπτην επομενη θα τον λεω Σοφο τον Ιφκοβιτς να ειμαστε ενταξει. Με το Σ κεφαλαιο :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίθεση με πέτρες στο σπίτι του Μιραλάς

 

Πριν λίγο καιρό έλεγα ότι θα είναι τεράστια αποτυχία αν χαθεί αυτό το πρωτάθλημα. Με αυτά που βλέπω-ακούω-διαβάζω τελευταία όμως, μάλλον τεράστια επιτυχία θα είναι αν το πάρουμε...

 

Πραγματικά ο πόλεμος που δέχεται φέτος ο Ολυμπιακός δεν έχει προηγούμενο. Κάνουν ότι περνάει από το χέρι τους για να χάσει το πρωτάθλημα. Αλλά επειδή όλοι τους είναι ανύπαρκτοι, οι τρόποι που χρησιμοποιούν είναι εντελώς γλοιώδεις, ύπουλοι και ανήθικοι.

 

Αν η Superleague ήταν το σίριαλ "Της Ελλάδος τα παιδιά", ο Παναθηναϊκός θα ήταν σίγουρα ο Χλαπάτσας. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει ότι στούκαρε με τ αμάξι του ενώ είχε μέσα και του δινε μπούκι η Μπάστα?

 

Στούκαρε το αμάξι μόνος του. Με την Μπάστα τον έπιασε η γυναίκα του σπίτι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα πάει.. :D

 

Και η Μπαστα ειναι στα πλαισια του πολεμου που δεχεται ο Ολυμπιακος εφετος

 

Κερατωνει κατ' εντολη τη γυναικα του Μιραλας με απωτερο σκοπο να τους δημιουργησει ενδοοικογενειακα προβληματα και να χαλασει η ψυχολογια του παιχτη.

Δακτυλος Γοντικα

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και είναι στον 2ο χρόνο μόλις. Σκέψου να μείνει καμιά 5ετια να γνωριστεί με τα κορίτσια της νυχτερινής Αθήνας..

Και ποιά είναι η ομάδα της Αθήνας; Ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@vlachaquito: Τσαμπα ειρωνειες και απωθημενα, θα μπορουσες να συνεχισεις τη συζητηση ΤΟΤΕ, αντι να περιμενεις το καταληλο ποστ "για να ερκφραστεις".

Εμεις, για τον Σλουκα ειχαμε μια διαφωνια: εσυ υποστηριζες οτι ο Ιφκοβιτς καλα εκανε και τον ειχε εκτος για καμια 15ρια μηνες και δε του δινε ουτε δευτερολεπτο μιας και ηταν απειρος (ενω επαιζε με Μαντζαρη και Κατσιβελη :rolleyes: ).

Εγω υποστηριζα οτι εκτιθεται που τοσο καιρο δε χρησιμοποιει Σλουκα και παιζει με Μαντζαρη και Κατσιβελη. Τα περι μεντορων και λοιπα αστεια που διαβασα, ας τα κρινουν οι υπολοιποι, μετα ΚΑΙ το χθεσινο παιχνιδι ΣΛουκα.

 

Και επιμενω σε αυτο. Ο τεραστιος προπονητης Ιφκοβιτς ΕΚΤΙΘΕΤΑΙ απο ενα πιτσιρικα ονοματι Σλουκας. Και οποιος θεωρει οτι ο Σλουκας που βλεπουμε ειναι εργο Ιφκοβιτς, τοτε τον Σλουκα τον πρωτοειδε πριν 1,5 μηνα.

 

τι κουβεντα να συνεχισω οταν οτι και να γινει ειναι λαθος αν δεν το κανει ο ομπραντοβιτς.

 

Οσο για τον σλουκα θα επιμενω. δεν ξερεις σε τι κατασταση ηταν ο σλουκας απο την αρχη. Επισης το θεμα να παρουν τα μυαλα του αερα, π.χ. βασιλοπουλος, δεν σου εχει περασει απο το μυαλο?? Το οτι δλδ τον κρατουσε στον παγκο μεχρι να ειναι ετοιμος και ψυχολογικα για να παρει σημαντικη θεση? Μην ξεχνας οτι δεν μιλαμε για τον τζειμς, αλλα για ενα νεαρο που ειχε ηδη ενα αποτυχημενο περασμα απο την ομαδα και οι ισορροπιες ειναι πιο λεπτες.

 

Επισης εσυ λες οτι τον εκθετει. Εγω παλι οτι επιβεβαιωνει την λογικη να τον κρατησει στον μπαγκο μεχρι τωρα και να τον βαλει οταν ειναι ετοιμος. ΠΟιος κερδιζει?? :mrgreen:

 

Οσο για τον παπανικολαου, εγω διαφωνω (οχι μαζι σου, με τους προηγουμενους). Μιλαμε και εδω για ενα παικτη 21 χρονων, που στα ματια μου καθε χρονο ειναι και καλυτερος. Σιγουρα θελει μεγαλη βελτιωση, αλλα πιστευω οτι θα μπορει σε 1-2 χρονια να σταθει καλλιστα βασικος. Αυτος και ο σλουκας πιστευω οτι μπορουν να γινουν ο βασικος ελληνικος κορμος του ολυμπιακου.

 

Επισης, σε θεμα ελληνων παικτων μεχρι μια σχετικα καλη ηλικια ο ολυμπιακος υπερεχει του παναθηναικου, μια και κατα την γνωμη μου σλουκας παπανικολαου πριντεζης (κατω απο τα 27) ειναι καλυτεροι των καλαθης-βουγιουκας-περπερογλου (μεγαλη μου αντιπαθεια ο τελευταιος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω διαβασει τη συζητηση αλλά επειδη αναφερθηκε ο Σλουκας, για τη συγκεκριμένη περιπτωση η αποδοση του εκθετει τον Ιβκοβιτς και φυσικά η εξέλιξη του μονο λόγω προπονητη δεν ηρθε. Παντως του χρόνου θα χτυπησει καλο συμβολαιακι όπου παει να παιξει.

 

Ο Σλουκας με τις αδυναμιες που εδειξε στην αμυνα κατα τη διαρκεια των φιλικων, δεν ηταν σε θεση να παρει σοβαρο χρονο συμμετοχης. Αλλο ο Αρης και η Α1, αλλο ο Οσφπ και η Ευρωλιγκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σωστα υπαρχει ο Μαντζαρης και ο Κατσιβελης για αυτη τη δουλεια. Συνεχισε να μας δειχνεις οτι την μυρωδια ακομα την ψαχνεις....

 

Vlachaquito ολα καλα, ο Ομπραντοβιτς που κολλαει δεν καταλαβα. Ποιος ασχοληθηκε;Εφιαλτες βλεπετε;

 

android.png

Επεξ/σία από MiDi_MiLiZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οσο για τον παπανικολαου, εγω διαφωνω (οχι μαζι σου, με τους προηγουμενους). Μιλαμε και εδω για ενα παικτη 21 χρονων, που στα ματια μου καθε χρονο ειναι και καλυτερος. Σιγουρα θελει μεγαλη βελτιωση, αλλα πιστευω οτι θα μπορει σε 1-2 χρονια να σταθει καλλιστα βασικος. Αυτος και ο σλουκας πιστευω οτι μπορουν να γινουν ο βασικος ελληνικος κορμος του ολυμπιακου.

 

Επισης, σε θεμα ελληνων παικτων μεχρι μια σχετικα καλη ηλικια ο ολυμπιακος υπερεχει του παναθηναικου, μια και κατα την γνωμη μου σλουκας παπανικολαου πριντεζης (κατω απο τα 27) ειναι καλυτεροι των καλαθης-βουγιουκας-περπερογλου (μεγαλη μου αντιπαθεια ο τελευταιος).

 

Διαφωνω για παπανικολαου. Θεωρω οτι αν συνεχισει ετσι ισως να γινει μια καλυτερη version του βασιλοπουλου αλλα οχι αυτο που περιμεναμε. Βεβαια στο χερι του ειναι να με αποδειξει εμενα και ολους τους υπολοιπους λάθος.

 

Τωρα για την δευτερη παραγραφο δεν κατανοω στο πως υπερεχει. Σε θεμα ταλεντου? Χρονου συμμετοχης? Εμπειριων? Ηλικιακα? Ακομα και ο Βουγιουκας που δεν τον παω και τον κραζω για την βλακοφατσα του παιζει καλύτερα απο περσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...