Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eμ εγω τα λεω για την παραγκα του Γοντικα ο gchris με κοροιδευει.

 

Με μπερδεύεις με κάποιον άλλο.

Μας έχετε πρήξει τα συκώτια με αυτόν τον Γοντικα. Έλεος, το ξέρουμε ότι δεν έχετε διοίκηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μπερδεύεις με κάποιον άλλο.

Μας έχετε πρήξει τα συκώτια με αυτόν τον Γοντικα. Έλεος, το ξέρουμε ότι δεν έχετε διοίκηση.

 

Δεν νομίζω (Χρησ)Τακη

http://www.insomnia.gr/topic/395319-%cf%80%ce%b1%ce%bd%ce%b1%ce%b8%ce%b7%ce%bd%ce%b1%cf%8a%ce%ba%cf%8c%cf%82/page__view__findpost__p__4540326

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε ανακρίβειες, ούτε ψεύδη. Υπάρχει και το σχετικό βιντεάκι με τη γκολάρα του Καραγκούνη.

 

Από την άλλη, η φράση "ήταν πέναλτι αλλά δεν έπρεπε να δοθεί" είναι για σεμινάριο διαιτησίας...

 

Τα στάνταρ διπλά του Παναθηναϊκού στην Τούμπα που τα παίζεις και στο στοίχημα τι ήταν; Ο Θωμαίδης που ασχολείται συνέχεια με τον Ο.Σ.Φ.Π. τι ήταν (που σε καμία εκπομπή δεν έχει ασχοληθεί);

 

Θα έβαζα τα νούμερα πάλι αλλά θα "εξαφανιστείς" για καμιά εβδομάδα (πάλι).

 

Αν η κριτική σου ικανότητα/νοημοσύνη δεν σου επιτρέπουν να καταλάβεις την φράση «ήταν πέναλτι αλλά δεν έπρεπε να δοθεί» είναι δικό σου θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις σαν επιχείρημα. Αυτό σου λέω.

 

Σαν να λέω πως αν ήταν πολλά τα λεφτά τότε θα έπαιρναν ακόμη περισσότερα πρωταθλήματα οι άλλες ομάδες διότι θα τους ένοιαζε ποιο πολύ.

 

Δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω σαν επιχείρημα όταν:

 

α)για μία εθελοντική εργασία(άνευ αποδοχών) το μόνο που με νοιάζει είναι να μην τσιμπήσει την συγκεκριμένη "Δουλειά" ο LRoi(no offence) γιατί μου την σπάσει η φάτσα του ενώ

 

β)για μία έμμισθη εργασία με νοιάζει να τσιμπήσω εγω την θέση και κανένας άλλος ?

 

Μάλιστα.

 

Τέλος πάντων πάμε παρακάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...........................................................................

 

http://www.youtube.c...h?v=ha4CZ7D7-2Q

 

...........................................................................

 

 

Δεν τα είχα δει αυτά τα καλούδια... Απ'ό,τι αντιλαμβάνομαι από τα γραφόμενα εδώ μέσα, η ιστορία επαναλαμβάνεται αντικαθιστόντας το πράσινο με το κόκκινο...

 

Παρακαλώ κάποιος ΑΕΚσής (ή άλλος ουδέτερος) παλιότερος από μένα να με ενημερώσει αν έχω δίκιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικος Σλουκας.σημερα στη νικη επι της εφες

 

android.png

Aπ΄ οσο ειδα στο 4ο δεκαλεπτο, κωλοφαρδος θα ελεγα, παρα εξαιρετικος. Η μονη προσπαθεια που οντως ηταν προσπαθεια με @@ ηταν αυτο το καλαθι και φαουλ μπροστα στον Μπαρατς. Τα αλλα ηταν σουτ συνηθως κακες/βεβιασμενες επιλογες που απλως μπηκαν, αλλα δεν θα μπαινουν συνεχως.

 

Παρ'ολα αυτα, αυτος εβαλε το χερακι του για τη νικη οταν το παιχνιδι ηταν ισοπαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Firewalker

 

Καλό είναι να μη μιλάς εσύ για νοημοσύνη, από τη στιγμή μάλιστα που διαβάζεις Σάββα.

 

Είδες πως πάλι δεν μπορείς να κατανοήσεις πως δεν διαβάζουμε τον Σάββα αλλά τον εκπρόσωπο του Ο.Σ.Φ.Π.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα είχα δει αυτά τα καλούδια... Απ'ό,τι αντιλαμβάνομαι από τα γραφόμενα εδώ μέσα, η ιστορία επαναλαμβάνεται αντικαθιστόντας το πράσινο με το κόκκινο...

 

Παρακαλώ κάποιος ΑΕΚσής (ή άλλος ουδέτερος) παλιότερος από μένα να με ενημερώσει αν έχω δίκιο...

 

Δεν χρειάζεσαι αεκτζή ή ουδέτερο. Η εικόνα μιλάει από μόνη της. Ο Σωκράτης πάντως τόσο προκλητικά ντου, δεν είχε κάνει ποτέ, για να καταλάβουμε ποιος ήταν ο Καπετάνιος τότε που δεν υπήρχε μίσος ντε... :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα είχα δει αυτά τα καλούδια... Απ'ό,τι αντιλαμβάνομαι από τα γραφόμενα εδώ μέσα, η ιστορία επαναλαμβάνεται αντικαθιστόντας το πράσινο με το κόκκινο...

 

Παρακαλώ κάποιος ΑΕΚσής (ή άλλος ουδέτερος) παλιότερος από μένα να με ενημερώσει αν έχω δίκιο...

Εμείς τα έχουμε ζήσει... ωραία χρόνια τότε, σου λέω, καθαρά! Αν είσαι τυχερός, μπορεί να βρεθεί και κάνας δικός σου πρόεδρος να τα κάνει, να αποκτήσει η καθαριότητα ασπρόμαυρο χρώμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To να ποσταρουνε καποιοι βιντεακια που μας λεγανε περσυ οτι οι φιλαθλοι μπηκαν απλα στο γηπεδο και οτι ο Μαρινακης αξιζει φωτοστεφανο μου προκαλει αρκετό γέλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πταίσμα μπροστά στον διετή αποκλεισμό που έφαγε από την Uefa και την μαντραπήδα με την κουμπούρα ανά χείρας που έκανε στο ματς με την Κόρινθο :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...