Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν πάρει το φετινό θα είναι 1/2 σύμφωνα με τη λογική σου ή κάπου μπερδεύεσαι? Ή μήπως θα το θεωρήσουμε και αυτό βρώμικο, γιατί έτσι?

Με προδιαθετουν αρνητικα τα παρασκηνιακα παιχνιδια που παιζονται απτο "παιδι σας" εδω και 1 μηνα. Αν διαψευστω, εχει καλως δεν θα ντραπω να σου πω οτι το πηρες καθαρα.

 

Αυτο που διεκρινα λιγες μερες πριν βεβαια, ειναι εσενα να δυσκολευεσαι να παραδεχθεις οτι δικαιως εισαι στο -5 και να μας λες οτι ολα και ολοι δουλευουν για τον ΠΑΟ του Γοντικα.

 

Ερωτηση κρισεως. Για ποιο λογο εχουμε αυτο το rage σχετικα με το τι συνεβαινε 2 δεκαετιες πισω? Ετσι θα απαντατε τωρα οποτε μιλανε για την λερα των τελευταιων ετων ? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πότε είπα εγώ ότι είμαι αδίκως στο -5?

 

Οι ισοπαλίες με ΟΦΗ και ΠΑΟ με έφεραν στο -5 γιατί αυτοί ήταν 4 πεταμένοι βαθμοί. Εγώ πρώτα κάνω αυτοκριτική και μετά γυρίζω να τα χώσω στον αντίπαλο, αλλά όταν εδώ μέσα σκίζατε τα ρούχα σας για το δεύτερο γκολ του Τζιμπούρ με το Αγρίνιο, ενώ έχετε πάρει 2-3 πέναλτάκια πιθηκέ και από την άλλη εμένα μου έχουν αρνηθεί 2-3 καθαρά, ε μην θέλετε να σας προσκυνάμε κιόλας.

 

 

Εντούτοις, επαναλαμβάνω ότι η διαφορά του -5 είναι δίκαια σύμφωνα με τα αποτελέσματα των ομάδων, αλλά όχι σύμφωνα με τις δυνατότητες τους IMHO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενώ έχετε πάρει 2-3 πέναλτάκια πιθηκέ και από την άλλη εμένα μου έχουν αρνηθεί 2-3 καθαρά, ε μην θέλετε να σας προσκυνάμε κιόλας.

 

Τα πεναλτακια ειναι οπως αυτο του Εργοτελη η του Τορογιδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πεναλτακια ειναι οπως αυτο του Εργοτελη η του Τορογιδη?

 

Είναι σαν τα διπλά μας στην Τούμπα. Που είναι και σίγουρο έσοδο για κάποιους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι θα απαντατε τωρα οποτε μιλανε για την λερα των τελευταιων ετων ?

 

Λίγο το internet,λίγο η πληθώρα εφημερίδων,λίγο η ιδιωτική τηλεόραση(εναλλακτική ενημέρωση, brainwashing πες το όπως θέλεις) έχει κάνει πολλούς να πιστεύουν πως πριν τον Socrates ο κόσμος ήταν αγγελικά πλασμένος.

 

Πως την λένε την φράση ; Θα γυρίσει ο τροχός θα μαμήσει και ο φτωχός ; Ε κάπως έτσι

 

Το επιχείρημα του fire ότι και άλλοι έπαιρναν πρωτάθλημα επί Βαρδινογιάννη καταρρίπτεται σε ένα δευτερόλεπτο με τα ψίχουλα που μοίραζε τότε το "Κύπελλο Πρωταθλητριών".

 

Πάμε παρακάτω:

 

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ, Ο...ΤΗΜΩΡΟΣ

 

http://dai.ly/x3hiM1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την στιγμή που ο Ολυμπιακός έκανε κινήσεις για μεταγραφές έχει γίνει χαμός.

Τι πανικός είναι αυτός που σας έχει πιάσει? Για ηρεμήστε λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σαν τα διπλά μας στην Τούμπα. Που είναι και σίγουρο έσοδο για κάποιους.

 

Κούρασες αδερφέ, κούρασες.

 

Θ' αρχίσω να λέω κι εγώ για τα πέναλτι που είναι αλλά δεν πρέπει να δίνονται και θα ξημερώσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επιχείρημα του fire ότι και άλλοι έπαιρναν πρωτάθλημα επί Βαρδινογιάννη καταρρίπτεται σε ένα δευτερόλεπτο με τα ψίχουλα που μοίραζε τότε το "Κύπελλο Πρωταθλητριών".

 

Δεν μπορεί να καταρρίψεις κάτι που έχει γίνει με κάτι υποθετικό. Είναι γεγονός πως τότε μέχρι και η Α.Ε.Λ. πήρε πρωτάθλημα. Το τι θα γινόταν αν η UEFA έδινε περισσότερα είναι εκτός πραγματικότητας και τίποτε δεν καταρρίπτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, ότι να'ναι. Και εσύ στα 12 χρόνια κυριαρχίας του Ολυμπιακού πήρες 2 πρωταθλήματα, ενώ εγώ στα χρόνια της Βαρδινογιαννικής χούντας όπως εκφράζεται και μέσα από το βιντεάκι που παρέθεσα, όχι μόνο δεν πήρα κανένα, αλλά δικαζόμουν και Σάββατο για να προλάβω να παίξω Κυριακή στην επαρχία...

 

Από την άλλη στα χρόνια της παντοκρατορίας του Σωκράτη μέχρι και η Λάρισα πήρε κύπελο (και με ποιον αντίπαλο ε?)

 

Συνεπώς αυτό με την ΑΕΛ καλύτερα να μην το ξανααναφέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κούρασες αδερφέ, κούρασες.

 

Θ' αρχίσω να λέω κι εγώ για τα πέναλτι που είναι αλλά δεν πρέπει να δίνονται και θα ξημερώσουμε.

 

Δεν φταίει κανείς που αραδιάζεις ανακρίβειες και ψεύδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεί να καταρρίψεις κάτι που έχει γίνει με κάτι υποθετικό. Είναι γεγονός πως τότε μέχρι και η Α.Ε.Λ. πήρε πρωτάθλημα. Το τι θα γινόταν αν η UEFA έδινε περισσότερα είναι εκτός πραγματικότητας και τίποτε δεν καταρρίπτει.

 

Η δεν καταλαβαίνεις ή κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις.

 

Εδώ για μια θεσούλα στο Δημόσιο πατάνε επί πτωμάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρμπόν με αυτά του Λέτο είναι. Και 2 μέτρα έξω από την περιοχή, εύκολα λαίμαι. :rolleyes:

 

Eμ εγω τα λεω για την παραγκα του Γοντικα ο gchris με κοροιδευει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φταίει κανείς που αραδιάζεις ανακρίβειες και ψεύδη.

 

Ούτε ανακρίβειες, ούτε ψεύδη. Υπάρχει και το σχετικό βιντεάκι με τη γκολάρα του Καραγκούνη.

 

Από την άλλη, η φράση "ήταν πέναλτι αλλά δεν έπρεπε να δοθεί" είναι για σεμινάριο διαιτησίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δεν καταλαβαίνεις ή κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις.

 

Εδώ για μια θεσούλα στο Δημόσιο πατάνε επί πτωμάτων.

 

Δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις σαν επιχείρημα. Αυτό σου λέω.

 

Σαν να λέω πως αν ήταν πολλά τα λεφτά τότε θα έπαιρναν ακόμη περισσότερα πρωταθλήματα οι άλλες ομάδες διότι θα τους ένοιαζε ποιο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...