Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Σε ολα τα μεγαλα παιχνιδια, οταν εχουμε sold out εχουμε και υπεραριθμους θεατες χαρη στους σεκιουριταδες. fact εδω και χρονια.

 

Που βλεπεις flame?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιρνώντας από ένα περίπτερο σήμερα κοντοστάθηκα α διαβάσω τα πρωτοσέλιδα. Αρκετά ρεζίλι έγινα γελώντας μόνος μου με το που το είδα, είπα να μην ανοίξω την εφημερίδα να διαβάσω λεπτομέρειες.

 

Μπορεί κάποιος που έδωσε τα λεφτά του για τον Π να με ενημερώσει ποιος από όλους τους Ρονάλντο είναι ο Μιραλάς, γιατί με έχει φάει η περιέργεια.

 

 

pro.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

superleague.jpg

 

Eπίσης για να μην ξεχνιόμαστε

 

http://www.youtube.com/watch?v=kGcJlYeuJ70&feature=related

 

 

 

Υ.Γ 1:το γέλιο επιμηκύνει τη ζωη

 

Υ.Γ 2: Ο Βαλβέρδε ετοιμάζει τα μπογαλάκια του (δένει άψογα με το Υ.Γ 1)

 

Υ.Γ 3: Περιμενουμε τους πράσινους τιτανοτεράστιους Ταλιμπαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιρνώντας από ένα περίπτερο σήμερα κοντοστάθηκα α διαβάσω τα πρωτοσέλιδα. Αρκετά ρεζίλι έγινα γελώντας μόνος μου με το που το είδα, είπα να μην ανοίξω την εφημερίδα να διαβάσω λεπτομέρειες.

 

Μπορεί κάποιος που έδωσε τα λεφτά του για τον Π να με ενημερώσει ποιος από όλους τους Ρονάλντο είναι ο Μιραλάς, γιατί με έχει φάει η περιέργεια.

 

Που να βρεις εκεινο το δημοσιευμα πριν 2-3 χρονια περι ντιογκο...Ενα που ελεγε πως ειναι μίξη ροναλντο και ριβαλντο(?) κατι τέτοιο,δε το θυμάμαι ακριβώς...

 

Παικτούρα μου! νομίζω το ειχε δημοσιεύσει ο μεγάλος "κυριος προεδρος" που "αρθρογραφεί στο gazzetta.gr (εκείνος που κάποτε ηταν συντάκτης αεκτσιδικης εφημερίδας,αλλα αλλαξοπίστησε)

 

Υ.Γ. παντως οτι και να λεμε...Παντα στα παιχνιδια ολυμπ-παο/παο-ολυμπ οι ολυμπ. εχουν το 1ο λογο...Προβλέπω 3μπαλο στο επικείμενο ματσάκιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να βρεις εκεινο το δημοσιευμα πριν 2-3 χρονια περι ντιογκο...Ενα που ελεγε πως ειναι μίξη ροναλντο και ριβαλντο(?) κατι τέτοιο,δε το θυμάμαι ακριβώς...

 

 

η ακριβης ατάκα:

PROTA8LHTHS_b.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ακριβης ατάκα:

 

 

 

PROTA8LHTHS_b.jpg

 

 

εχει κι αλλα :-D :lol: (Τα spoiler τα ανοιγετε με δικη σας ευθυνη, δεν ευθυνομαι για τυχον πνιγμους κλπ...)

 

 

 

62970_b.jpg

 

 

 

 

61470_b.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.epo.gr/poines/cup_11/pinologio_58.pdf

 

Μιραλας δύο αγωνιστικές λέει και ο Ολυμπιακός δεν είχε ενημερωθεί να κάνει έφεση αλλά και το έμαθαν σήμερα μια μέρα πριν το ματς..Κοίτα που θα έπαιζε αύριο και θα χάναμε στα χαρτιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...