Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρχίζουν και τρέμουν τα Βαζελακια. Λίγο η διαιτησία που βελτιώνεται.....

 

Ρε συ chris, δηλαδή ρε φίλε, τι γέλιο έχω ρίξει μπορείς να φανταστείς?

Ρε τα ξερνάτε μόνοι σας?

Να'σαι καλά ρε φίλε :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα παρει βραβειο απο τον χοντρο.Βραβειο αλητειας.

Οσοι φερονται ετσι τσαμπα-μαγκικα`τρωνε ψωμι στο γαυρο βλεπε μητροπουλος-σαββας.

 

 

Ο.Σ.Φ.Π.

 

Τελεία και παύλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ chris, δηλαδή ρε φίλε, τι γέλιο έχω ρίξει μπορείς να φανταστείς?

Ρε τα ξερνάτε μόνοι σας?

Να'σαι καλά ρε φίλε :lol:

 

 

Πανικοβλημένο σε βλέπω πάντως, όχι χαρούμενο. Γέλιο πανικού θα είναι. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανικοβλημένο? Τότε μάλλον δεν βλέπεις καλά :P

 

Τη γνώμη μου την έχω πει, η διαφορά προς τα πάνω θα πάει, προς τα κάτω δεν πάει.

 

Αν όχι πανικοβλημένοι, τουλάχιστον ανήσυχοι, πρέπει να είστε εσείς.

Το πρωτάθλημα φεύγει, τα λεφτά του τσουλου πάνε στους πεθαμένους και ο βαγγέλας παίρνει δανεικούς και διαιτητές.

Αυτός δεν θα έβαζε ένα τανκερ να βγάζει λεφτά για τον γαύρο.....?

Πως και δεν κάνει καμιά μεταγραφή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανικοβλημένο? Τότε μάλλον δεν βλέπεις καλά :P

 

Τη γνώμη μου την έχω πει, η διαφορά προς τα πάνω θα πάει, προς τα κάτω δεν πάει.

 

Αν όχι πανικοβλημένοι, τουλάχιστον ανήσυχοι, πρέπει να είστε εσείς.

Το πρωτάθλημα φεύγει, τα λεφτά του τσουλου πάνε στους πεθαμένους και ο βαγγέλας παίρνει δανεικούς και διαιτητές.

Αυτός δεν θα έβαζε ένα τανκερ να βγάζει λεφτά για τον γαύρο.....?

Πως και δεν κάνει καμιά μεταγραφή?

Οι εξωαγωνιστικες κινησεις Μαριδακη τον τελευταιο 1,5 μηνα δεν δειχνουν οτι θα ανεβει τοσο ευκολα η διαφορα. Ας ειμαστε συγκρατημενοι γιατι ειμαστε μονοι εναντιον του ανικητου θηριου, του τεραστιου πρωτα-ληστη που λεγεται παρασκηνιακος γαυρος. Ηδη επι Δουρου ειδαμε τα πρωτα δειγματα γραφης σε 3 διαδοχικα παιχνιδια. Ηδη η διαφορα επρεπε να ειναι τουλαχιστον στο +7 την προηγουμενη αγωνιστικη αλλα ας ειναι καλα ο ακριβοδικαιος και αυστηρος Κακος που δεν παρατηρησε την ελληνορωμαικη παλη του Μαρκανο, οπως παρατηρησε την πρωτη κιτρινη στον παιχτη του Εργοτελη.

Οι μνημες νωπες απο το περσυνο κοκκινο πρωταθλημα με το ετσι θελω και σε οποιον αρεσει, του Μαριδακη.

 

Το φετινο πρωταθλημα η θα το σηκωσουν οι παικτες του ΠΑΟ με τον Φερειρα, η ο Μαριδακης μονος του. Μονο ετσι μπορει να βγει για αλλη μια φορα πρωτα-ληστης ο ΟΣΦΠ.

 

Το πως γινεται να ειναι πανικοβλημενος καποιος που βρισκεται στο +5 και βλεπει τον αντιπαλο να μην μπορει να κερδισει τον Εργοτελη μεσα στο Φαληρο, χωρις σπρωξιματακια Κακου, μονο αυτοι το ξερουν. Αυτα τους λεει ο Σαββας, αυτα λενε. Βεβαια αν συνεχισει το 70-30 που ειδαμε την τελευταια αγωνιστικη, εχουμε καθε λογο να πιστευουμε οτι θα χαθει αλλο ενα πρωταθλημα, αλλα αυτο μονο λογος να πανικοβληθουμε δεν ειναι. Οσο ντροπιαζεστε ως ιστορια και συλλογος με καλπικες κουπες, τοσο χαιρομαστε. Ειδικα τωρα που η ομαδα μας δεν εχει να χασει τιποτα και ειναι διαλυμενη θα μιλαμε για επικη ξεφτυλα να βαλει ο χοντρος τα μεσα για να σηκωσει κουπα και να σας ξαναπαντελονιασει τα φραγκα του Τσου Λου και να σας πουλαει φουμαρα για μεταγραφες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παρει βραβειο απο τον χοντρο.Βραβειο αλητειας.

Οσοι φερονται ετσι τσαμπα-μαγκικα`τρωνε ψωμι στο γαυρο βλεπε μητροπουλος-σαββας.

 

Όσοι φέρονται τσάμπα μάγκικα τρώνε ψωμί στο ελληνικό ποδόσφαιρο γενικότερα... Κάποια στιγμή πρέπει να το πάρετε απόφαση όλοι αυτό και να δώσετε στη Superleague όση σημασία της αξίζει. Να 'χαμε να λέγαμε δηλαδή. Το ελληνικό πρωτάθλημα προφανώς και δεν είναι καθαρό και ούτε πρόκειται να καθαρίσει ποτέ. Θέλετε απο διαιτησία, από χρέη και πλαστά χαρτιά, από μαφιόζους στο παρασκήνιο. Έτσι ήταν πάντα και έτσι θα παραμείνει όσο συνεχίζουν οι φίλαθλοι να του δίνουν σημασία. Συγγνώμη για την ψιλοάκυρη παρέμβαση αλλά δε μπορώ να ακούω χρόνια τώρα συζητήσεις για το ποιος είναι περισσότερο ή λιγότερο αδικημένος ώστε να καταλήξουμε στον πιο άξιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο ντροπιαζεστε ως ιστορια και συλλογος με καλπικες κουπες, τοσο χαιρομαστε. Ειδικα τωρα που η ομαδα μας δεν εχει να χασει τιποτα και ειναι διαλυμενη θα μιλαμε για επικη ξεφτυλα να βαλει ο χοντρος τα μεσα για να σηκωσει κουπα και να σας ξαναπαντελονιασει τα φραγκα του Τσου Λου και να σας πουλαει φουμαρα για μεταγραφες.

Τουλάχιστον θα έχουμε τη χαρά να σας δούμε στο... πρωτοδικείο. Ξέρεις, εγώ δεν είμαι της άποψης ότι ο ένας δεν κάνει χωρίς τον άλλον και ότι πρέπει να είναι και οι δυο δυνατοί για να έχουμε ανταγωνιστικό πρωτάθλημα. Το αντίθετο, διαλυθείτε εσείς και θα τη βρούμε εμείς την άκρη, λες και που υπάρχετε βλέπουμε μπάλα. Όμως δεν ανησυχώ, θέμα χρόνου είναι. :devil:

[kafros_mode off]

 

gchris7 τα λέω καλά, αντικειμενικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον θα έχουμε τη χαρά να σας δούμε στο... πρωτοδικείο. Ξέρεις, εγώ δεν είμαι της άποψης ότι ο ένας δεν κάνει χωρίς τον άλλον και ότι πρέπει να είναι και οι δυο δυνατοί για να έχουμε ανταγωνιστικό πρωτάθλημα. Το αντίθετο, διαλυθείτε εσείς και θα τη βρούμε εμείς την άκρη, λες και που υπάρχετε βλέπουμε μπάλα. Όμως δεν ανησυχώ, θέμα χρόνου είναι. :devil:

[kafros_mode off]

Η πλακα ξερεις ποια ειναι? Οτι εγω βαραω διαλυση και το εχω καταλαβει μηνες τωρα. Ηξερα σαν φιλαθλο τι με περιμενει με τετοια διοικηση. Εσεις δεν βλεπετε οτι ο χοντρος ακολουθει τακτικη παντελονιασματος χειροτερη απτου Τζιγκερ και θα βρεθειτε προ εκπληξεως σε καποια φαση. Ηδη βρισκεστε σε αυτην την αναπαντεχη εκπληξη που ειναι αποτελεσμα χοντρου που δουλευει ψιλο-γαζι τον κοσμο, και ψαχνουν τωρα ολοι το λαθος για το -5 απο τον ανυπαρκτο Παναθηναικο που στην αρχη της σεζον κι εμεις οι ιδιοι των υπολογιζαμε για ~8η θεση.

 

Εβαλε και τον Σαββα Θεοδωριδη να δινει γραμμη στις φυαλλαδες και στους κουτους, περι διαιτησιας κλπ και την βγαζει λαδι με το παντελονιασμα.

 

 

gchris7 τα λέω καλά, αντικειμενικά;

Ποσο εριστικος μπορει να γινει καποιος με 1 nickname, 1 αρθρο, 3 λεξεις και 2 σημεια στιξεως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα ξερεις ποια ειναι? Οτι εγω βαραω διαλυση και το εχω καταλαβει μηνες τωρα. Ηξερα σαν φιλαθλο τι με περιμενει με τετοια διοικηση. Εσεις δεν βλεπετε οτι ο χοντρος ακολουθει τακτικη παντελονιασματος χειροτερη απτου Τζιγκερ και θα βρεθειτε προ εκπληξεως σε καποια φαση. Ηδη βρισκεστε σε αυτην την αναπαντεχη εκπληξη που ειναι αποτελεσμα χοντρου που δουλευει ψιλο-γαζι τον κοσμο, και ψαχνουν τωρα ολοι το λαθος για το -5 απο τον ανυπαρκτο Παναθηναικο που στην αρχη της σεζον κι εμεις οι ιδιοι των υπολογιζαμε για ~8η θεση.

 

 

Ποσο εριστικος μπορει να γινει καποιος με 1 nickname, 1 αρθρο, 3 λεξεις και 2 σημεια στιξεως!

Καλά, και με ένα όνομα μπορεί να γίνει κανείς εριστικός, αν θέλει

Σωκράτης!

Πλάκα κάνουμε, πάντως. Ελπίζω να το καταλαβαίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, και με ένα όνομα μπορεί να γίνει κανείς ερειστικός, αν θέλει

Σωκράτης!

Πλάκα κάνουμε, πάντως. Ελπίζω να το καταλαβαίνεις.

Μα δεν εχω προβλημα! Αποτι φαινεται εξαλλου δεν καταλαβες για ποιο λογο λεω ως ερισμο αυτην την προταση.

 

Παραδειγμα:

 

 

Ειναι δυνατον να παω εγω στον Τσουκαλα και να τον ρωτησω αν κρινει αντικειμενικα αυτα που λεει ο Μαριδακης? Θα ημουν τουλαχιστον εριστικος! Προς τον Τσουκαλα:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν είναι ο Ολυμπιακός για τα δόντια σου και το ξέρεις.

τα δοντια μου ειναι καθαρα σε αντιθεση με τα δικα σου που τα τελευταια 10 χρονια ειναι μεσα στην βρωμα.καλυτερα να πεσω Δ εθνικη παρα δαχτυλοδιχτουμενος.δικαιολογημενα τα μπινελικια του τορο αλλιως εχει μαθει και του κακοφενεται τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...