Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιος Χλεμπ και ποιος Καζουμ κιζιμ νταχτιρντι αχμετ.

 

Τραυματιστηκε ο Τσιριλο και χανει το ντερμπι, αυτη ειναι η ειδηση της ημερας για τον ΟΣΦΠ :P

 

μια η αλλη ειναι η απουσια του

μπορει να ηταν στο τοιχος αν κερδιζαμε κανα φαουλ εξω απ την περιοχη τους και να σκυβε οπως περσυ με σας..

 

πλακα κανω μην αρχισουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος Χλεμπ και ποιος Καζουμ κιζιμ νταχτιρντι αχμετ.

 

"Τραυματιστηκε" ο Τσιριλο και χανει το ντερμπι, αυτη ειναι η ειδηση της ημερας για τον ΟΣΦΠ :P

 

Fixed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μας βοηθήσεις γιατί δεν καταλάβαμε?

Παράρτημα και ο Παοκ?

 

Κάποιος οπαδός του Ο.Σ.Φ.Π. έλεγε εδώ πως ο Παναθηναϊκός κάνει μόνο διπλά στην Τούμπα. Άρα ο Π.Α.Ο.Κ. παράρτημα του Παναθηναϊκού. Τελικά το μέτρημα των διπλών στην Τούμπα έδειξε άλλα πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι ψωνισαμε απο σβερκο

Ενας παλιοχαρακτηρας και ενας πρωην παικτης

Ο Μητρογλου και ο Καστιγιο γιατι δε μας εκαναν ειπαμε ?

 

Ποιος Καστιγιο ρε φιλε ????

Δλδ ελεος ...

 

Εκτος κι αν κανεις πλακα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος οπαδός του Ο.Σ.Φ.Π. έλεγε εδώ πως ο Παναθηναϊκός κάνει μόνο διπλά στην Τούμπα. Άρα ο Π.Α.Ο.Κ. παράρτημα του Παναθηναϊκού. Τελικά το μέτρημα των διπλών στην Τούμπα έδειξε άλλα πράγματα...

 

Έλεος μαμώ το +1 μου, κατά λάθος στο έδωσα. :P

Παράρτημα δεν είναι κανενός. Μην κάνετε τους χαζούς όμως. ΠΑΟΚ-ΑΕΚ-ΠΑΟ γίνονται τα καλύτερα συνεταιρακια αν είναι να κάνουν κακό στον Ολυμπιακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα γιατί τους χαλάς το παραμύθι?

Είναι παράρτημα μας και ο Παοκ τέρμα. Τόσες άκρες έχουμε. Όπως και ο Οφη και ο Αστερας που εξαιτιας τους χανουμε το πρωταθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος μαμώ το +1 μου, κατά λάθος στο έδωσα. :P

Παράρτημα δεν είναι κανενός. Μην κάνετε τους χαζούς όμως. ΠΑΟΚ-ΑΕΚ-ΠΑΟ γίνονται τα καλύτερα συνεταιρακια αν είναι να κάνουν κακό στον Ολυμπιακό.

 

Tbh αν ήθελαν να του κάνουν κακό, θα παίζατε με Ολυμπιακό Βόλου τώρα.

 

Τον κυρ Σάββα μόνο για Π.Α.Ο.Κ. Λεβαδιακό και Π.Α.Σ. τον έχω ακούσει να λέει καλά πράγματα. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα γιατί τους χαλάς το παραμύθι?

Είναι παράρτημα μας και ο Παοκ τέρμα. Τόσες άκρες έχουμε. Όπως και ο Οφη και ο Αστερας που εξαιτιας τους χανουμε το πρωταθλημα.

Εγω ακομα δεν εχω καταλαβει ποιος υπονοησε οτι ο ΠΑΟΚ ειναι παραρτημα του γαυρου και καθεσαι και απαντας σε φανταστικες ιστοριες.

 

Ο μονος υπαινιγμος που ειδα εδω, ηταν οτι ο ΠΑΟΚ με τον Τσιριλο, σχεδον σκοπιμα εδωσε γκολ στον ΠΑΟ. Και ηταν απο εσενα. Αρα, μαλλον το δικο σου παραμυθι σου χαλαει ο firewalker που σου απαντησε.

 

Ασχολειθειτε με τον Κωνσταντινεα που σας παιρνει κι αφηστε τα περι ΠΑΟΚ, εκτεθηκε πριν απο εσας, αλλος συμφορουμιτης γαυρος που πηγε να πιπιλησει την καραμελα του πρασινου παραρτηματος κι ακομα περιμενουμε την απαντηση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tbh αν ήθελαν να του κάνουν κακό, θα παίζατε με Ολυμπιακό Βόλου τώρα.

 

Τον κυρ Σάββα μόνο για Π.Α.Ο.Κ. Λεβαδιακό και Π.Α.Σ. τον έχω ακούσει να λέει καλά πράγματα. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Άστο ρε συ fire. Δεν σε παίρνει. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ακομα δεν εχω καταλαβει ποιος υπονοησε οτι ο ΠΑΟΚ ειναι παραρτημα του γαυρου και καθεσαι και απαντας σε φανταστικες ιστοριες.

 

Ο μονος υπαινιγμος που ειδα εδω, ηταν οτι ο ΠΑΟΚ με τον Τσιριλο, σχεδον σκοπιμα εδωσε γκολ στον ΠΑΟ. Και ηταν απο εσενα. Αρα, μαλλον το δικο σου παραμυθι σου χαλαει ο firewalker που σου απαντησε.

 

ποστ 8148 και αν δε μπορεις να καταλαβεις δε φταιω εγω σιγουρα..

επισης αυτο που ειπα εγω δεν ηταν υπαινιγμος. δεν υπαινισομαι οτι ο Τσιριλο εσκυψε. Απλα εσκυψε.- Δεν ειναι θεμα που το κουβεντιαζουμε, απλα το λεμε και ληγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποστ 8148 και αν δε μπορεις να καταλαβεις δε φταιω εγω σιγουρα..

επισης αυτο που ειπα εγω δεν ηταν υπαινιγμος. δεν υπαινισομαι οτι ο Τσιριλο εσκυψε. Απλα εσκυψε.- Δεν ειναι θεμα που το κουβεντιαζουμε, απλα το λεμε και ληγει.

Ουτε αυτο το ποστ υπαινισεται κατι για τον ΠΑΟΚ.

Απλα "τραυματιστηκε" ο Τσιριλο.- Δεν ειναι θεμα που το κουβεντιαζουμε, απλα το λεμε και ληγει.

 

Με την ωραια λογικη σου λοιπον, εσκυψε ο Τσιριλο σε εμας, "τραυματιστηκε" σε εσας. Η κουβεντα με τα παραρτηματα δεν καταλαβαινω γιατι μπηκε στην μεση.

 

ΥΓ. Και σου ξαναλεω η ολη φαση περι Τσιριλο/ΠΑΟΚ/παραρτηματων ξεκινησε απο σενα που μπηκες να γραψεις τον υπαινιγμο σου (ποστ 8146 και ναι, ηταν υπαινιγμος κι αμα δεν καταλαβαινεις τι γραφεις, δεν φταιω εγω σιγουρα). Μονος σου την αρχισες, μονος σου κατεληξες να απαντας σε φανταστικα ποστ που ειπαν τον ΠΑΟΚ παραρτημα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...