Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συζητατε τωρα για κατι που ακουσε η μαργαριτα απο γνωστο γνωστου οτι ειπε ο Χασαποπουλος στο Σκανδαλιδη?

 

Ο Χασαποπουλος?

 

Εχουμε βιντεο απτη στιγμη? Γιατι αυτοι οι 2 μπορει να αστειυοντουσαν on air να το ειδε ο Χ/Y γνωστος/συμοφορυμιτης της μαργαριτας σε κοκκινο φορουμ με λιγο η πολυ IQ, και να μετεφερε "την αποκαλυψη" οτι ο Χασαποπουλος ειπε πως το πρωταθλημα ειναι δοσμενο.

 

Που αν ειχε καμια ισχυ η αν ειχε ειπωθει σε σοβαρη βαση θα ειχαν βουηξει οι τοποι ηδη...Απο κοκκινα ΜΜΕ.

 

Για να μην πω για το mega που ανεβαζετε και κατεβαζετε ως πρασινο καναλι, σιγα να μην εκανε τετοια αποκαλυψη απο εκπομπη του. Χωρις να εχω δει καν την εκπομπη ειμαι σχεδον βεβαιος για το υφος που ειπωθηκε αυτο, ελεος δηλαδη, καθομαστε και συζηταμε το status του καθε χαζου στο facebook.

 

Ας ειμαστε στα πλαισια οχι της λογικης, αυτη εχει χαθει προ πολλου εδω, αλλα της κοινα αποδεκτης λογικης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην εκπομπή “Mega Σαββατοκύριακο” ήταν καλεσμένος ο Κώστας Σκανδαλίδης, γνωστών ερυθρόλευκων αισθημάτων. Ο παρουσιαστής της εκπομπής, Ιορδάνης Χασαπόπουλος σε μια αποστροφή του λόγου του, απευθύνθηκε στον κ. Σκανδαλίδη λέγοντας του πως… “καλά παίξατε εχθές, αλλά πρωτάθλημα δεν παίρνετε. Άλλος θα το πάρει, υπάρχει απόφαση!”. Ορίστε; Πως; Τι σημαίνει υπάρχει απόφαση; Από ποιον; Πως βγαίνει ο κ. Χασαπόπουλος και παραδέχεται δημόσια κάτι τέτοιο; Και πως το γνωρίζει; Διορισμένος πρωταθλητής ο ΠΑΟ; Μιλάμε για σκάνδαλο πρώτης γραμμής!

 

http://pepper.redplanet.gr/2012/01/%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CF%8C%CF%83%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B4%CE%BF%CF%87%CE%AE/

 

ε να το βγαζουν απ το κεφαλι τους δε νομιζω παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα ψαχνετε να κρατηθειτε απο οτιδηποτε, ετσι? :devil:

 

Προσωπικα δε προκειται να βγω να πω για παραγκα κλπ εκτος αν γινει τπτ τρανταχτο. αυτο που ελεγα κ λεω ειναι οτι ειμαστε αξιοι της μοιρας μας κι εμεις οι διοι φταιμε για το -5. Τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο..

Απλα σχολιαζουμε την επικαιροτητα.. Βασικα εσεις περιμενατε ενα "παμε παιχταρα μου" για να βγειτε κ ν αρχισετε, σκεψου να χατε ακουσει και κανα τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα δε προκειται να βγω να πω για παραγκα κλπ εκτος αν γινει τπτ τρανταχτο. αυτο που ελεγα κ λεω ειναι οτι ειμαστε αξιοι της μοιρας μας κι εμεις οι διοι φταιμε για το -5. Τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο..

Απλα σχολιαζουμε την επικαιροτητα.. Βασικα εσεις περιμενατε ενα "παμε παιχταρα μου" για να βγειτε κ ν αρχισετε, σκεψου να χατε ακουσει και κανα τετοιο

Αφου ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ δεν καθεσαι να πεις για παραγκα, τι λες τοση ωρα με το Χασαποπουλο και παραθετεις και links με ειρωνικα σχολια "απτο μυαλο τους τα βγαζουν" ? Ο μικρος σου αδερφος εγραφε στο pc πριν?

 

 

Ας προχωρησω κι εγω με τη σειρα μου σε μερικες αποκαλυψεις:

 

Ο ΟΣΦΠ παραδεχθηκε οτι εχει παραρτηματα: http://prasinanea.gr/paraskinio/ofiousa/article1577707.ece

 

Αποδειξη οτι ο Κακος ηταν βαλτος και ειχε στηριξη απο την ΠΑΕ ΟΣΦΠ πριν καν αρχισει ο αγωνας. Τυχαιο?: http://prasinanea.gr/paraskinio/article1595252.ece

 

 

Προσωπικα δεν θεωρω οτι ο ΟΣΦΠ εχει παραρτηματα, ουτε οτι ο Κακος ηταν βαλτος χθες, απλα σχολιαζω και παραθετω οτι διαβαζω σε βαμενα σαιτ, να περνα η ωρα ετσι που ειμαστε μια ωραια παρεα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σχολιαζω το τι γραφεται-παιζεται, και τι εγινε?? Ανεφερα κατι που μου εκανε εντυπωση, γιατι δημοσιως δε μπορεις να βγαινεις να λες ο,τι να ναι! Πιο πολυ μ ενδιαφερει να δω αν θα χει καμια κυρωση, ή αν θα περασει ετσι, στο ντουκου

 

Δε καθομαι ομως αυτη τη στιγμη να πω "βρε λες?", αφου βλεπω οτι δε παιζουμε οπως πρεπει, πρωτιστως αυτο με ενδιαφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε για ΓΕΡΟ παντελονιασμα του χοντρου εφετος απο Τσου Λου και Γιουροπα. Αυτα τα παντελονιασματα ουτε ο Τζιγκερ στα 3-4 πρωτα χρονια του δε τα εκανε, μετα επιασε το νοημα...Ετουτος απο το 2ο χρονο αρχισε.

 

Συν τοις αλλοις ο Γενναρης των σημαντικων ενισχυσεων που ειχε υποσχεθει ο χοντρος, περασε στο ντουκου με το σανο περι διαιτησιας και ευνοικης μεταχειρισης ΠΑΟ και ετσι ο κοσμος/φυλλαδες δεν πολυβραζει στο ζουμι του, οπως θα επρεπε, αλλα ασχολειται με τον Κωνσταντινεα και εξυμνει την μπαλαρα με τον Εργοτελη. Παντελονιασμα ο χοντρος και ασε τον Μαρκανο και τον Αμπντουν να τρωνε γιουχα σε καθε σεντρα.

 

Ξεχαστηκαν ηδη οι 2-3 μαζεμενοι τραυματισμοι που αναγκαζοταν ο Βαλβερδες να παιζει με Ποτουριδη βασικο και φυσικα και ξεχαστηκε το ενδεχομενο να ξανασυμβει αυτο, οπως και οι συνεπειες του. Κωνσταντινεας, κυρ γεροξεκουτοΣαββας και αγιος ο Θεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος το ειχε πει εδω οτι αν καναμε παιχνιδι με εργοτελη, μεταγραφες τελος! νομιζω οτι μεταγραφες δε θα γινοντουσαν ειτε καναμε ειτε οχι. απλα απο τη στιγμη που κερδισαμε και με σκορ, δεν υπαρχει (προσωρινα) γκρινια. οποτε εχει .. δικαιολογια!

 

α ρε ΣΑΝΟ που τρωνε καποιοι.. ελεος γμτ.. με αλχημειες και βασικες ελλειψεις στην 11αδα παμε. οχι 2 εντεκαδες και ΚΟΥΡΑΦΕΞΑΛΑ που λεγαν καποιοι στην αρχη της χρονιας. ελεος! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ καταλαβαίνω να μην πάρει παίχτη τώρα. Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι το διώξιμο του Γεστε όταν ήξεραν ότι δεν θα πάρουν κάποιον στη θεση του. Όχι ότι θα μας έσωνε ο Γεστε, αλλά ρε παιδί μου, σε ένα δυο ματσάκια με μια μπαλιά η ένα στημένο ίσως να μπορούσε να βοηθήσει.

 

Τέλος πάντων πληροφορίες είναι, μπορεί και να μην ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...