Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει γραφτεί σε κάποια βαζελοforum κάτι τέτοιο:

 

 

 

Μάλλον άρχισε να εφαρμόζεται και στο insomnia η τακτική. Και όλα αυτά επειδή πήραν τον Κοτσιόλη. :lol:

 

Το μάλλον τι το ήθελες;; Χρόνια τώρα γίνεται αυτό :lol: :lol:

 

Δες εδώ τι γίνεται, πιο πολλοί βάζελοι γράφουν στο θέμα του Ολυμπιακού παρά γαύροι. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μάλλον τι το ήθελες;; Χρόνια τώρα γίνεται αυτό :lol: :lol:

 

Δες εδώ τι γίνεται, πιο πολλοί βάζελοι γράφουν στο θέμα του Ολυμπιακού παρά γαύροι. :lol:

 

Και σου φαίνεται αυτό λοξό ε??

 

"δείτε οι βάζελοι ρε, όλο εδώ ποστάρουν κι έτσι"

 

Πήγαινε δες τώρα το κλειδωμένο θέμα του Παναθηναικού να δεις ποιοι γράφανε περισσότερο εκεί.

Μην κοροιδεύεις μετά τους ολυμπιακούς του φορουμ όμως, σκέφτονται λίγο διαφορετικά από σένα...

 

Καλύτερα να μασάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλύτερα να μασάς...

 

Αφού έχεις γνώση της ατάκας, χρησιμοποίησε την λίγο..:lol:

 

 

---------

 

Ωραίος ο Φέτφα. Άγαλμα ο τερματοφύλακας. Δεν είδα καθόλου το ματς, τι θέση τον έβαλε να παίξει, 10αρι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε ρε λιγο πριν τη σειρα μου ειχαν μεινει μονο των 55. :mad: ΕΝταξει πολλα λεφτα, δε θα τα δινα. Τωρα θα δω αυριο μεσω citibank μηπως... Αλλα εγω πηγα 9 παρα και πολλοι ηταν εκει απ τις 7 Κι η ΜΕΓΑΛΗ μ@λακια ειναι οτι ο καθενας επαιρνε οσα ηθελε. Με φωτοτυπια ταυτοτητας επαιρνες 2 εισιτηρια. Και βλεπαμε πολλους που φευγανε με 10, αλλος πηρε 20!! Ε ετσι δε παλευεται...

 

τουλαχιστον πηρα ενα μπρελοκ απ το red store ως παρηγορια κ μπηκα και στο μουσειο :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο το τελευταιο ήθελα να σχολιάσω, μιας και ειδα φωτό στο νετ.

 

Ειναι δυνατον να λενε πως θα παιρνει μεχρι 2 εισητηρια ο καθε φιλαθλος και να φευγει με μια 8αδα στα χέρια? Ε ρε ξεφτιλίκια...

Φυσικα και στη Τουμπα τα ιδια γίνονται,αν και συνηθως στα ντερμπυ μεχρι 4 δινουν.

 

Παντως κατ'εμε, το μεχρι 2, θα επρεπε να τηρείται ώστε να εξαλειφθεί το φαινομενο της μαυρης αγορας.Διοτι αυτοι δεν ειναι οπαδοι,αλλα εμποροι και μάλιστα οι πιο σιχαμένοι.

 

Μαργαρίτα,δεν εχετε τη δυνατότητα να τα αγοράζετε και να τα τυπώνετε μέσω ιντερνετ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικα ειναι 2 εισιτηρια με 1 ταυτοτητα.. Δηλ αν παω εγω με 2 ταυτοτητες μπορω να παρω 4 κλπ κλπ

Κι ερχοταν ο αλλος με φωτοτυπιες, κι επαιρνε ενα καρο. :mad: Απαραδεκτο και τελειως αδικο για ολους οσους περιμεναμε.

 

ισχυε μεχρι περυσι, αλλα δεν ηταν αξιοπιστο απο θεμα ασφαλειας και το σταματησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά θα πρεπε ναναι μια ταυτοτητα (τη δικη σου) 2 εισητήρια και τέρμα.

Δηλαδή αν πηγαινες με 10 ταυτοτητες θα παιρνες 20εισητ. Ανοησίες.

 

(αλλο καπέλο τα εισητ. των συνδέσμων).

 

Τι εννοείς δεν ήταν αξιόπιστο? κάθε εισητήριο που τυπώνεται περνιέται στο σύστημα το ονλαιν και δε μπορεί να επανατυπωθεί/χρησιμοποιηθεί... Εγώ πλέον ετσι κανω,μιας και φετος δεν αγόρασα διαρκείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχαμε άλλα προβλήματα με το ηλεκτρονικό εισιτήριο. Πρώτα απ' όλα σε ημέρες όπως η σημερινή, κατέρρεε το σύμπαν. Θυμάμαι να προσπαθώ πέρυσι να πάρω εισιτήριο για το ντέρμπι από τις 6 το πρωί και γύρω στις 11 να γράφει ότι εξαντλήθηκαν...

 

Τεσπα, εγώ νομίζω ότι το σταμάτησαν γιατί κόστιζε αρκετά αφενός, αφετέρου ίσως να είχαν και παράπονα από τους μεγαλύτερους σε ηλικία φίλαθλους, οι οποίοι δεν έχουν επαφή με το Internet...

 

Δεν καταλαβαίνουν όμως ότι έτσι αποκλείουν τους οπαδούς της επαρχίας.

 

Αυτό με τις ταυτότητες, ξεφτιλίκι. Δηλαδή ο άλλος ήταν εκεί, στην ουρά και θα μείνει απ' έξω και κάποιος άλλος κοιμόταν και θα είναι μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ωρες ημουν Καραισκακη, εισιτηριο δε πηρα γμτ!

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Είχαμε άλλα προβλήματα με το ηλεκτρονικό εισιτήριο. Πρώτα απ' όλα σε ημέρες όπως η σημερινή, κατέρρεε το σύμπαν. Θυμάμαι να προσπαθώ πέρυσι να πάρω εισιτήριο για το ντέρμπι από τις 6 το πρωί και γύρω στις 11 να γράφει ότι εξαντλήθηκαν...

 

Τεσπα, εγώ νομίζω ότι το σταμάτησαν γιατί κόστιζε αρκετά αφενός, αφετέρου ίσως να είχαν και παράπονα από τους μεγαλύτερους σε ηλικία φίλαθλους, οι οποίοι δεν έχουν επαφή με το Internet...

 

Δεν καταλαβαίνουν όμως ότι έτσι αποκλείουν τους οπαδούς της επαρχίας.

 

Αυτό με τις ταυτότητες, ξεφτιλίκι. Δηλαδή ο άλλος ήταν εκεί, στην ουρά και θα μείνει απ' έξω και κάποιος άλλος κοιμόταν και θα είναι μέσα...

 

Διεκδηκηστε μια θεση αναμεσα στους υπεραριθμους. Οι σεκιουριταδες του Καραισκακη ειναι φιλοι σας, ειδικα στα ντερμπυ, μη το ξεχνατε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διεκδηκηστε μια θεση αναμεσα στους υπεραριθμους. Οι σεκιουριταδες του Καραισκακη ειναι φιλοι σας, ειδικα στα ντερμπυ, μη το ξεχνατε!

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Flaming_(Internet)

 

γκρικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...