Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολυμπιακος ειμαι, μονο κ μονο εδω που φτασαμε μ εχει ξενερωσει. Να περιμενω ποτε θα γκελαρει ο παο? Λες κι εμεις ας πουμε θα περασουμε απο οακα και τουμπα αερα? Και με την ευρωπη να ξαναρχιζει?

Πρωταθλημα τελος απο χτες κι ας το παρετε χαμπαρι οσοι ακομα "ελπιζετε", για να τη παλεψετε τον Μαιο.

 

Προσωπικά θα την παλέψω τον Μαιο όπως την παλεύω και τώρα. Εννοείτε πως θα ξενερώσω αν χαθεί αυτό το πρωτάθλημα θα είναι τεράστια αποτυχία, αλλά το να τα ισοπεδώνεις όλα και να κράζεις τους πάντες και τα πάντα, δεν βοηθάει σε τίποτα, μόνο κακό κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δεύτερο γύρο όχι. Και Ξάνθη (εντός) έχουμε και Δόξα.

 

Δεν ανεφερα καν την δοξα.

Στην ξανθη περαστε εμεις οχι

Στο καραισκακης χασαμε βαθμους απο ΟΦΗ εσεις κερδισατε..τι μου λες τωρα για απωλειες οταν θα παιξετε.

Παιξατε και με τις δυο ομαδες που ειπα και κερδισατε οποτε κανεις λαθος συγκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζουμε μεγαλες στιγμες

 

http://www.sport.gr/...id=4&aid=117521

 

Eδω θα παρουμε Λεοναρντο και συ μου λες για το Βασαρα ?

Λεοναρντο και τα μυαλα στα καγκελα που λεμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν μαζευτούμε όλοι φίλαθλοι μαζί να αρχίσει το φτύσιμο...

 

Eδω θα παρουμε Λεοναρντο και συ μου λες για το Βασαρα ?

Λεοναρντο και τα μυαλα στα καγκελα που λεμε ...

 

Δεν θα άσχημη λύση σε περιπτώσεις όπως προχθές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν μαζευτούμε όλοι φίλαθλοι μαζί να αρχίσει το φτύσιμο...

 

 

 

Δεν θα άσχημη λύση σε περιπτώσεις όπως προχθές.

 

Τι να το κανω το γατακι ?

Ασε που δε παιζει και Europa ...

Και πιανει και θεση ξενου ...

 

Αντε να παιζε ευρωπη να πω ενταξει παρτον..

Αν γινει τελικα κατι μου φαινεται θα καταληξει ως δευτερος Χαβιτο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, ναι, τώρα που ξέφυγε ο βάζελος με 5, ξηλώνουμε και τον Βασσάρα για τα μάτια του κόσμου και μάλιστα με αντικαταστάτη του τον Δούρο. Χοντρέ σου κάνουν πλάκα. Μετά το περσινό επικοινωνιακό που σου έστησαν τα αντικειμενικά πράσινα ΜΜΕ, φέτος στήνουν άλλο ένα με τη διαιτησία αυτή τη φορά, μόλις σε έπιασε πανικός με τα χάλια μας.

 

Χάλια, τα οποία αν είχες λίγο μυαλό, δεν θα είχαμε αυτή τη στιγμή. Μου μάζεψες έναν κουβά γίδια, υπνωτισμένος από τα πράσινα γίδια που έχουν μαζέψει οι απέναντι, αλλά δεν υπολόγισες στους αστάθμητους παράγοντες. Μεγειά το παγωτό.

 

Μέχρι στιγμής έχουμε 2-2 με τον ΟΦΗ με πεντακάθαρο επιθετικό στο 2-1, έχουμε μαϊμού πέναλτι του ΠΑΟ με Κέρκυρα, Ξάνθη και Πανιώνιο, μη καταλογισθέν πέναλτι στον αγώνα μας με τον Αστέρα στην Τρίπολη και κάρτα - θέατρο σε πέναλτι μαρς στο χθεσινό ματσάκι.

 

PS Αν πάρουμε και τη μετριότητα τον Λεονάρντο, να σηκωθεί να φύγει ο χοντρός. Με πορδές αυγά δεν βάφεις.

 

Εκτός κι αν είναι εισήγηση του Ερνέθτο, συνεπώς πάω πάσο (κόβει το μάτι του, φαίνεται από την επιλογή Μαρκάνο εξάλλου :devil: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, ναι, τώρα που ξέφυγε ο βάζελος με 5, ξηλώνουμε και τον Βασσάρα για τα μάτια του κόσμου και μάλιστα με αντικαταστάτη του τον Δούρο. Χοντρέ σου κάνουν πλάκα. Μετά το περσινό επικοινωνιακό που σου έστησαν τα αντικειμενικά πράσινα ΜΜΕ, φέτος στήνουν άλλο ένα με τη διαιτησία αυτή τη φορά, μόλις σε έπιασε πανικός με τα χάλια μας.

 

Χάλια, τα οποία αν είχες λίγο μυαλό, δεν θα είχαμε αυτή τη στιγμή. Μου μάζεψες έναν κουβά γίδια, υπνωτισμένος από τα πράσινα γίδια που έχουν μαζέψει οι απέναντι, αλλά δεν υπολόγισες στους αστάθμητους παράγοντες. Μεγειά το παγωτό.

 

Μέχρι στιγμής έχουμε 2-2 με τον ΟΦΗ με πεντακάθαρο επιθετικό στο 2-1, έχουμε μαϊμού πέναλτι του ΠΑΟ με Κέρκυρα, Ξάνθη και Πανιώνιο, μη καταλογισθέν πέναλτι στον αγώνα μας με τον Αστέρα στην Τρίπολη και κάρτα - θέατρο σε πέναλτι μαρς στο χθεσινό ματσάκι.

 

PS Αν πάρουμε και τη μετριότητα τον Λεονάρντο, να σηκωθεί να φύγει ο χοντρός. Με πορδές αυγά δεν βάφεις.

 

Εκτός κι αν είναι εισήγηση του Ερνέθτο, συνεπώς πάω πάσο (κόβει το μάτι του, φαίνεται από την επιλογή Μαρκάνο εξάλλου :devil: )

 

Για τα μάτια του κόσμου τον απέσυρε με προτροπή μαρινάκη ο πιλάβιος? Γιατί όπως θα θυμάσαι, εσείς τον θέλατε στους ορισμούς...

 

Τέλος πάντων, το πέναλτι με τον πανιώνιο αν θυμάμαι καλά ήταν μούφα. Με την ξάνθη δεν το συζητάμε καν, παίζει να είσαι ο μοναδικός που δεν το είδε.

 

Είμαι πολύ περίεργος όμως να μου εξηγήσεις γιατί είναι πέναλτι το χθεσινό στο τοροβούτα και δεν ήταν πέναλτι με την κέρκυρα στον ζέκα....

Είμαι πάρα πολύ περίεργος

 

Α, ξέχασα...

Στο 2-1 με τον οφη γιατί θέλεις επιθετικό? Και πεντακάθαρο κιόλας?

Επειδή πέφτει ο τερματοφύλακας σου πάνω στον αμυντικό σου? Από την πολλή ποιότητα είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι πολύ περίεργος όμως να μου εξηγήσεις γιατί είναι πέναλτι το χθεσινό στο τοροβούτα και δεν ήταν πέναλτι με την κέρκυρα στον ζέκα....

Είμαι πάρα πολύ περίεργος

 

Γιατί είναι έξω από την περιοχή μήπως? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίπου στο 0:53. Εγώ βλέπω και τα δυο πόδια μέσα\

 

 

 

Ο κανονισμός λέει ότι το φάουλ καταλογίζεται εκεί που ξεκινάει το τράβηγμα. Στο 0.53 εσύ βλέπεις το πέσιμο μόνο.

 

Χάνεις απλά χρόνο lroi.

Και δε ξαναγράφω τίποτα στο συγκεκριμένο topic :P

 

Έχω χρόνο για χάσιμο :P (δεν ισχύει για τον Slim)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές δεν είναι φάσεις να τις φέρνεις ως παράδειγμα για να τονίσεις ότι τον άλλον τον πάνε τα κοράκια. Ούτε το ότι ο λέτο στην κέρκυρα πέφτει ενώ θα μπορούσε να μείνει όρθιος. Υπάρχει επαφή, είναι πέναλτι.

 

Είναι σα να πω εγώ τώρα ότι επειδή ο τοροσίδης έριξε σάλτο δεν είναι πέναλτι. Φυσικά και μπορούσε να μείνει όρθιος. Και φυσικά δεν έπεσε από το τράβηγμα. Είδε ότι η μπαλιά ήταν κακή και έπαθε ηλεκτροσόκ. Ήταν όμως πέναλτι

 

Απλά τα πράγματα. Ο μαρινάκης δεν δείχνει καμία διάθεση να ρίξει χρήμα. Και που σας ρίχνουν το σότο οι καραπαπάδες, για δανεικούς ψάχνει.

Χάνοντας το φετινό πρωτάθλημα ετοιμαστείτε για δύσκολες στιγμές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τράβηγμα είναι εκτός περιοχής ρε λέμε. Υπάρχει φάουλ, όχι πέναλτι.

 

Δεν είπα πουθενά να μείνει όρθιος, είπα ότι το τράβηγμα ξεκινάει εκτός περιοχής και εκεί καταλογίζεται.

 

 

Απλά τα πράγματα. Ο μαρινάκης δεν δείχνει καμία διάθεση να ρίξει χρήμα. Και που σας ρίχνουν το σότο οι καραπαπάδες, για δανεικούς ψάχνει.

Χάνοντας το φετινό πρωτάθλημα ετοιμαστείτε για δύσκολες στιγμές...

 

Έλα ρε, εδώ άντεξες εσύ δέκα χρόνια τώρα με 2 πρωταθλήματα, εγώ θα μασήσω αν χάσω ένα?

 

Αν δεν μπορεί ο χοντρός, ας πάει στο καλό, ο Ολυμπιακός έχει μάθει και αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...