Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.gazzetta.gr/europe/article/item/259054-dunatotetes-sto-maxi-vids

 

 

χαχαχααχα ρε μπας και με διαβαζει κανενας στο gazzetta;; νομιζω ημουν ο πρωτος, πριν κανα διμηνο, που ειχα πει να κοιταγαμε τον Μαξι για δεξι εξτρεμ!!!

 

οχι οτι θα γινοταν η μεταγραφη, αλλα το ειχα πει!!χαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gazzetta....s-sto-maxi-vids

 

 

χαχαχααχα ρε μπας και με διαβαζει κανενας στο gazzetta;; νομιζω ημουν ο πρωτος, πριν κανα διμηνο, που ειχα πει να κοιταγαμε τον Μαξι για δεξι εξτρεμ!!!

 

οχι οτι θα γινοταν η μεταγραφη, αλλα το ειχα πει!!χαχαχαχ

 

 

Οτι κινειται εκτελειται ..

Μπορει να ακουσεις και για το Ροναλντο σε λιγο μη νομιζεις ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αντιλεγω.. απλα το ειχα αναφερει στο ξεκουδουνο πριν απο καιρο και δεν περιμενα να τον αναφερει κανενας! εγω θα τον ηθελα στον ολυμπιακο αλλα δεν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλημα τελευταιας στιγμης με Μιραλας, νοκ αουτ ο Χολεμπας, εκτος ο Τζιμπουρ...καλα παμε

 

edit:θλαση τελικα, 2 βδομαδες εξω την ατυχια μου!

 

Την κάτσαμε την βάρκα. Τώρα θα δούμε τι ψάρια πιάνουμε.

Πάμε για τριπλετα μπροστά Μονχε-Ντιογκο-Αμπντουν? :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χατ τρικ ντιογκο με 2 ασιστ απο αμπντουν και 1 απο μονχε, αβιαστα και αβαδιστα..!!! επομενοοοοοοοοοοοοος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαι ειλικρινής θεώρησα πως το τάκα τάκα εκεί στην Παε θα σταματούσε με την επαναπρόσληψη του Σάββα.Αλλά αυτοί συνεχίζουν.Έγινε ο Καραπαπάς Διευθυντής Επικοινωνίας.Παναγιά μου Βόηθα δηλαδή.

 

Με τον Μιραλάς γιατί αγχώνεστε? Δεν έχουμε το πληρέστερο ρόστερ με δύο (τουλάχιστον) παίχτες ισάξιους για κάθε θέση ?

 

χαχαχααχα ρε μπας και με διαβαζει κανενας στο gazzetta;;

 

Το Νο1 τρολολολολ site με τους δύο καλύτερους τρολολολολ οπαδικούς δημοσιογράφους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωκρατη γυρνα πισω

Ο χοντρος κοιμαται ορθιος

 

Δεν νομίζω να έχει λεφτά και να μην τα δίνει. Προφανώς το ταμείο είναι μείον.

Ξεχάστε τα παλιά παιδιά. Δύσκολες εποχές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ adi τόσο καιρό που παρακολουθώ το Φορουμ μια καλή κουβέντα δεν σε έχω δει να λες. Συνέχεια γκρίνια και μιζέρια βγάζεις. Γιατί τέτοιο πράγμα?

Μήπως επέλεξες λάθος ομάδα? Θα σου ταίριαζε 100% ο Παναθηναϊκός. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ adi

Ίσως γιατί δε μπορεί ακόμα να διακρίνει τα ξεχωριστά ταλέντα των Αμπντούν, Ντιόγκο και λοιπών παιχταράδων μας. Δώσε του λίγο χρόνο και θα τα εκτιμήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως γιατί δε μπορεί ακόμα να διακρίνει τα ξεχωριστά ταλέντα των Αμπντούν, Ντιόγκο και λοιπών παιχταράδων μας. Δώσε του λίγο χρόνο και θα τα εκτιμήσει.

 

Ναι, αυτό ακριβώς εννοούσα. Μπράβο. Ακούς εκεί να θίξει τον Αμπντουν και τον Ντιογκο. <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λογος ειναι απλος

Εχω δει στην ομαδα

Τζιοβανι

και

Ντεταρι Προτασοφ Φουνες Καρεμπε Ζετερμπεργκ Ζε Ελιας Ριβαλντο Γεωργατο Τζολε Γιαννακοπουλο Αλεξανδρη Τουρε Γκαλετι Νικοπολιδης .....................................

Τωρα τι βλεπω στη θεση τους ?????

Αμπντουν Μακουν Σκατουν Ντιογκουν Μποσταντζουν ............. και μια ομαδα να παιζει στο χρονο 2 παιχνιδια που να ευχαριστιεσαι μπαλα και στα αλλα να γυριζεις καναλι απο τη βαρεμαρα

 

Ξεχασα να πω οτι εχω δει και την ομαδα απεναντι στις καλες ομαδες του Παο και Αεκ να ριχνουν για πλακα 4αρες και 6αρες με σουπερ μπαλα και οχι να σερνονται οπως κανουν σημερα απεναντι στα πτωματα των Παο Αεκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφορετικές εποχές. Πρέπει και εμείς να συμβιβαστούμε.

Όπως και να έχει πάντως τα πράγματα δε είναι τόσο μαύρα όσο τα περιγράφεις.

Είχες ποτέ Αβρααμ και Μελμπεργκ? Είχες ποτέ Μιραλας και Τζιμπουρ? Είχες ποτέ Ιμπαγασα?

Μόλις πριν λίγους μήνες δεν εριξες 6 στην αεκ και έπρεπε να είχες ρίξει άλλα τόσα στον ΠΑΟ?

Στην Ευρώπη φέτος δεν είδες τίποτα το καλό?

Είσαι μέσα σε όλους τους στόχους, Ευρώπη, Κύπελλο, Πρωτάθλημα.

Έχεις μια ομάδα υγιής οικονομικά και διοικητικά, όταν όλοι οι άλλοι είναι στα πρόθυρα διάλυσης.

 

Και δεν σου λέω να μην λες τα αρνητικά. Αλλά ρε παιδί μου το να γκρινιαζεις όλη μέρα και να τα βλέπεις όλα μαύρα είναι εντελώς άτοπο και μόνο κακό κάνεις στην ομάδα.

Ότι χειρότερο για μια ομάδα να έχει μίζερους οπαδούς, καλύτερα να μην τους έχει καθόλου.

Ο Παναθηναϊκός γιατί νομίζεις ότι πηγαίνει καλά στο πρωτάθλημα? Επειδή έχει ομάδα η επειδή οι οπαδοί τους είναι συνειδητοποιημένοι και υπάρχει καλό κλίμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...