Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλός ήταν ο Ντιογκο, ίσως δεν είδες καλά. Μέχρι και χειροκρότημα έπεσε όταν έγινε αλλαγή.

Πάντως ο Ολυμπιακος δεν ήταν καλός. Λείπει ένας ποιοτικός παίχτης στο κέντρο και δεξιά.

Ο Ιμπαγασα ότι καλό κάνει πλέον είναι κυρίως από στημένα, ο Φουστερ παραπαίει και απορώ γιατί δεν τον έβγαλε από το ημίχρονο, ο Μακουν ακόμα δεν έχω καταλάβει τι σκατά παίχτης είναι και τι θέση παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμω να περναμε τωρα το ντεφορμαρισμα παρα μετα απο κανα 2 μηνες που θα χουμε και ευρωπη ....

 

Στο αυτογκολ η ασσιστ μετραει στον Ιμπαγασα ??? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι ακομα ενα ματς κακη η ομαδα , βεβαια κ παλι φταινε οι παιχτες κλπ κλπ καμια σχεση ο Μουρινιο στον παγκο μας...

 

Εμμονη στον τραγικο Φουστερ, εμμονη στον ΓΚΑΦΑΤΖΗ Μαρκανο, και παλι Αμπντουν και Γεστε. Φυσικα αν επαιζαν ο Φετφα κι ο Παπαζογλου θα χαλουσαν την Ισπανικη παροικια.

 

Πολυ καλος ο Γιανναρος, κορυφαια μεταγραφη αυτη.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεστε-αμπντουν χαιρετανε καταπως φαινεται.. οποτε δεν νομιζω να μας απασχολησουν για πολυ ακομη. για το μαρκανο τωρα δεν ξερω.. λογικα και αυτος το καλοκαιρι θα χαιρετησει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Μαρκανο θα φυγει το καλοκαιρι , ειναι τρισαθλιος και παρολαυτα παιζει ο ΒΥΣΜΑΤΙΑΣ! Αντι να βαζει τον ποτουριδη ή τον παπαζολγου, βαζει αυτον τον γελοιο. Τραγικος Βαλβερδε πραγματικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Μαρκανο θα φυγει το καλοκαιρι , ειναι τρισαθλιος και παρολαυτα παιζει ο ΒΥΣΜΑΤΙΑΣ! Αντι να βαζει τον ποτουριδη ή τον παπαζολγου, βαζει αυτον τον γελοιο. Τραγικος Βαλβερδε πραγματικα.

 

Παραδέξου πάντως ότι τα ίδια έλεγες και για Μονχε, Μακουν και τώρα που τους βάζει βλέπουμε τα χάλια τους. Ειδικά αυτός ο Μακουν ρε παιδί μου, πάλι καλά που δεν σκάσαμε σαν λαλακες 4-5 εκατομμύρια να τον αγοράσουμε και τον πήραμε δανεικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ο μεγιερι συνεχιζει να παιζει καλα. πιστευω οσο παιρνει παιχνιδια το παιδι θα δειξει καλα σημαδια. το ματς με τον αστερα αρχιζω και πιστευω πως ηταν μια κακη βραδυα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρώτη ομάδα που έφτασε τους 2.000 βαθμούς στην ιστορία της Α’ Εθνικής έφτασε ο Ολυμπιακός, ο οποίος επικράτησε με σκορ 3-1 του Λεβαδειακού. Οι πρώτοι βαθμοί των Πειραιωτών άρχισαν να μπαίνουν στο… σακούλι στις 30 Σεπτεμβρίου 1979, στη νίκη 2-0 επί του ΟΦΗ στο Καραϊσκάκη.

 

 

http://www.sport-fm.gr/article/527781

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δυσκολεύεται να βρει ρυθμό η ομάδα.Τώρα εκεί που ήμουν σίγουρος για άνετο πρωτάθλημα ....

 

Τραγικός ο κόουτς.Μάλλον ήταν μια συνηθισμένη του βραδια.Όπως μας έχει συνηθίσει.Δεν τον ενδιαφέρει καθόλου ο Ολυμπιακός αλλα πως θα βοηθήσει τους Σπανιόλους που έφερε μαζί του.Δυστυχώς δεν έχω διaρκειαs κοντά στον πάγκο διότι εκεί είναι ακριβά και έτσι δεν μπόρεσα να τον αποθεώσω.Ελπίζω ο πρόεδρος να το καταλάβει όσο πιο σύντομα γίνετε ποσο ανίκανη είναι η κουράδα που κάθεται στον πάγκο διότι η εμπιστοσύνη που δείχνει στον λατρεία θα του κοστίσει πολύ οικονομικά.Τώρα για να έχουμε καλές πιθανότητες να πάρουμε πρωτάθλημα πρέπει να κερδίσουμε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ τον παο.Μικρέ μου Ερνέστο μπορείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δυσκολεύεται να βρει ρυθμό η ομάδα.Τώρα εκεί που ήμουν σίγουρος για άνετο πρωτάθλημα ....

 

Τραγικός ο κόουτς.Μάλλον ήταν μια συνηθισμένη του βραδια.Όπως μας έχει συνηθίσει.Δεν τον ενδιαφέρει καθόλου ο Ολυμπιακός αλλα πως θα βοηθήσει τους Σπανιόλους που έφερε μαζί του.Δυστυχώς δεν έχω διaρκειαs κοντά στον πάγκο διότι εκεί είναι ακριβά και έτσι δεν μπόρεσα να τον αποθεώσω.Ελπίζω ο πρόεδρος να το καταλάβει όσο πιο σύντομα γίνετε ποσο ανίκανη είναι η κουράδα που κάθεται στον πάγκο διότι η εμπιστοσύνη που δείχνει στον λατρεία θα του κοστίσει πολύ οικονομικά.Τώρα για να έχουμε καλές πιθανότητες να πάρουμε πρωτάθλημα πρέπει να κερδίσουμε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ τον παο.Μικρέ μου Ερνέστο μπορείς?

 

Τέτοιο μίσος και τέτοια απέχθεια για τον Βαλβερδε ρε παιδί μου? Ειλικρινά πιστεύεις ότι δεν έχει κάνει απολύτως τίποτα καλό? Στην ευρωπη φέτος δεν είδες μπαλίτσα? Πέρυσι από εκεί που ήμασταν στα πρόθυρα "διάλυσης" μετά την καταστροφική χρονιά του Ζικο δεν είδες τίποτα το θετικό?

Ναι οκ, είναι 3-4 ματς τώρα που η ομάδα είναι ντεφορμέ και οκ καταλαβαίνω να μην σου αρέσει σαν προπονητής, αλλά πως δικαιολογείτε τόσο μίσος?

 

Για να καταλάβω την λογική σου, τα τελευταία χρόνια ποιος θεωρείς ότι ήταν ο καλύτερος προπονητής που πέρασε από τον Ολυμπιακό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι οπαδοι των απεναντι χτες ΠΑΛΙ τα σπασανε

 

Μας έδειξε η κάμερα της Nova τα επεισόδια με τους οπαδούς του Παναθηναϊκού; Ανέδειξε κανείς τις εικόνες ντροπής στο γήπεδο του ΠΑΣ Γιάννινα;

 

Ο "σκύλος", σε μια βόλτα του στο διαδίκτυο, βρήκε αυτό το βίντεο που δείχνει ότι χθες στις "Ζωσιμάδες" δεν έγινε ένα ποδοσφαιρικό παιχνίδι αλλά πραγματικός πόλεμος! Και δεν υπερβάλουμε...

http://www.sportdog.gr/article/80845/auto-einai-elleniko-podosphairo-vinteo

 

κατα τα αλλα επιβαλλονται εικονικες απαγορευσεις..εικονικες βεβαια ειναι στους αλλους μονο γιατι εμας μια χαρα μας κρατανε εκτος οταν θελουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα κλείνουμε 4 ακριβώς χρόνια από την τεσσάρα - σφαλιάρα στον καλό μας πελάτη:

 

 

:mrgreen:

 

Άντε και του χρόνου. Δυστυχώς φέτος αποκλείστηκε νωρίς ο ΠΑΟ μαμω την γκαντεμιά μου. <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να θέσω τρία ερωτήματα έτσι για να σπάσουμε πλάκα με την οργάνωση της ομάδας:

 

α)Πόσοι παίχτες ανήκουν στον Ολυμπιακό(θέλω και τους δανεικούς και που παίζει ο καθένας από αυτούς)

β)Πόσοι παίχτες όντως μπορούν να προσφέρουν στον Ολυμπιακό από την σούμα που θα προκύψει.

γ)Πόσοι παίχτες ήρθαν την σεζόν 2010-2011 και 2011-2012

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...