Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καμπανάκι από Ατρόμητο, μυαλό δεν βάλαμε.

 

Καλοχώνευτο.

 

Έχεις μεγάλες απαιτήσεις, νομίζω. Καλό πρώτο ημίχρονο είδαμε.

 

 

Δεν τα λες, δεν τα γράφεις και με αναγκάζεις να τα γράφω εγώ.

 

Αδιάβαστοι στο full. Προφανώς όταν ακούσαμε το Χ ΑΕΚ - Δράμα γελούσαμε. Το ίδιο έκανε και ο coach μάλλον.

 

Αίμα, δάκρυα και ιδρώτας πλέον.

 

Μαρινάκη, μην κάνεις μεταγραφές, μια χαρά είμαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλα στημμενη η δοξα, πιεζε μεχρι τελους. ο βαλβερδε δεθηκε κομπο απο τον κατσαβακη, μπραβο. μετα το κακο ματς με τον ατρομητο, ηρθε και η συμερινη κακιστη εμφανιση. δε με νοιαζει πως παιζει ο παο, η αεκ κλπ, εγω δεν ανεχομαι αν βλεπω την ομαδα μου ετσι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερνέστο δεν κάνεις ούτε για τον Άρειο Πάγκο :mrgreen:

Άργησες! :mrgreen:

 

Το ματς, πάντως, θα μπορούσε να είχε έρθει και διπλό, λεπτομέρειες το κράτησαν στο Χ. Υπήρξε πίεση, υπήρξαν καλές στιγμές (υπήρχε και πανικός), κοπήκαμε στο νήμα από ανύπαρκτα οφσάιντ, τελικά δεν πήραμε τους 3 βαθμούς. Έλειπε και ο μαέστρος, η Δόξα είχε στήσει τοίχος, ε, δε θέλει και πολύ. Από εκεί μέχρι τους αφορισμούς νομίζω υπάρχει μεγάλη απόσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άργησες! :mrgreen:

 

Το ματς, πάντως, θα μπορούσε να είχε έρθει και διπλό, λεπτομέρειες το κράτησαν στο Χ. Υπήρξε πίεση, υπήρξαν καλές στιγμές (υπήρχε και πανικός), κοπήκαμε στο νήμα από ανύπαρκτα οφσάιντ, τελικά δεν πήραμε τους 3 βαθμούς. Έλειπε και ο μαέστρος, η Δόξα είχε στήσει τοίχος, ε, δε θέλει και πολύ. Από εκεί μέχρι τους αφορισμούς νομίζω υπάρχει μεγάλη απόσταση.

 

Μισό πρωτάθλημα ήταν το ματσάκιον, δεν είναι να το παίρνεις τόσο ανάλαφρα. :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισό πρωτάθλημα το συγκεκριμένο ματς; 8 Γενάρη; Εμπάση περιπτώσει, προφανώς πρέπει να αφυπνιστούν στην ομάδα από το αποψινό αποτέλεσμα, παίχτες χρειάζονται, έστω ένας αντι-Ιμπαγάσα, αλλά που να τον βρεις τέτοια εποχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχμ, πέρα από το παιχνίδι στην Τρίπολη, δεν βλέπω που αλλού μπορεί να χάσει βαθμούς ο ΠΑΟ.

 

Εσύ έχεις και Τούμπα να περάσεις (ο υπέρ πάντων αγών για τους παοκτζήδες, ως γνωστόν) αλλά ακόμα και έτσι να μείνει η βαθμολογία, (στους -2 δηλαδή) πρέπει να πας ΟΑΚΑ να πάρεις διπλό.

 

Ως γνωστόν ο Ερνέστο δεν φημίζεται για τις επιτυχίες του στα ντέρμπι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχμ, πέρα από το παιχνίδι στην Τρίπολη, δεν βλέπω που αλλού μπορεί να χάσει βαθμούς ο ΠΑΟ.

 

Εσύ έχεις και Τούμπα να περάσεις (ο υπέρ πάντων αγών για τους παοκτζήδες, ως γνωστόν) αλλά ακόμα και έτσι να μείνει η βαθμολογία, (στους -2 δηλαδή) πρέπει να πας ΟΑΚΑ να πάρεις διπλό.

 

Ως γνωστόν ο Ερνέστο δεν φημίζεται για τις επιτυχίες του στα ντέρμπι.

Εννοειται οτι ο συγκεκριμενος ΠΑΟ εχει να κανει γκελες ακομα.

Η γκελα στον Παναιτωλικο ηταν στο προγραμμα? Η παρ'ολιγον σημερινη γκελα με την Κερκυρα?

 

Αλλα και Ρεαλ Μαδριτης να ημασταν δε γινεται να πας τραινο μεχρι το Μαιο, θα ερθουν και οι βραδιες που η ομαδα δε θα βλεπεται, αποδεδειγμενο over the years.

 

Το καλο με τον ΠΑΟ ειναι οτι εχει βγαλει τα περισσοτερα εκτος εδρας ντερμπι στο πρωτο γυρο, φυσικα και αυτο του Καραισκακη. Αλλα γκελες θα ερθουν, δε γινεται να μην ερθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ματς με απουσιες θα ξαναεχεις και θα ξαναεχω. Ειτε τιμωριες, ειτε τραυματισμους. Και οι απουσιες ειναι στο προγραμμα, οπως λογου χαρη με Παναιτωλικο η με Κερκυρα σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport24.gr/football/omades/Olympiakos/an_den_matwsete_thn_fanela_teleiwsate.1567764.html

Aπαιτω η συναντηση να γινει παρουσια 3 καμερων εστιασμενων/ζουμαρισμενων/full hd/3d/τα παντα ολα στη φατσα του Μαρινακη την ωρα που θα μιλαει.

 

Eπισης τι παιχτηκε με αυτο?

Στον Πειραιά πάντως, έχουν σφοδρά παράπονα από την μετάδοση του αγώνα στο Καυτανζόγλειο και όπως λένε, αν συνεχιστεί αυτό, δεν αποκλείεται να τινάξουν στον αέρα τη συμφωνία.

 

:rolleyes:

 

Ζητανε ευθαρσως να λεγονται (η να μη λεγονται) συγκεκριμενα πραγματα στις μεταδοσεις η κατι καταλαβα εγω λαθος?

 

Και μετα ειναι ο Φερειρα γραφικος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...