Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή δεν ανέβηκαν παοκτζήδες στην Ξάνθη. Το Αγρίνιο είχε βάζελους χθες? Απ' όσο ξέρω είχε.

 

ΑΛΛΑ ΟΧΙ τον original τον παοκτζή, ο Ολυμπιακός τον καίει. Εξάλλου ένα παιχνίδι του έμεινε πλέον στη φετινή σεζόν, το μεταξύ μας στην Τούμπα, αν το πάρει αυτό μέχρι και γύρο θριάμβου κάνει.

 

Χαίρε κόμπλεξ απύθμενο.

 

PS Όπου έχει πάει ο Ολυμπιακός φέτος, δεν έχει ανοίξει ρουθούνι.

 

PS 2 Καλά το πήγε το παραμυθάκι ο Ζαγοράκης. Ξεπούλησε τον μισό ΠΑΟΚ και προσπαθεί να στρέψει τα βλέμματα πρός τον Ολυμπιακό. Αν φύγει και κανένας Μπόλονι, θα γίνει τρικούβερτο γλέντι εκεί πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή δεν ανέβηκαν παοκτζήδες στην Ξάνθη. Το Αγρίνιο είχε βάζελους χθες? Απ' όσο ξέρω είχε.

 

ΑΛΛΑ ΟΧΙ τον original τον παοκτζή, ο Ολυμπιακός τον καίει. Εξάλλου ένα παιχνίδι του έμεινε πλέον στη φετινή σεζόν, το μεταξύ μας στην Τούμπα, αν το πάρει αυτό μέχρι και γύρο θριάμβου κάνει.

 

Χαίρε κόμπλεξ απύθμενο.

 

PS Όπου έχει πάει ο Ολυμπιακός φέτος, δεν έχει ανοίξει ρουθούνι.

 

PS 2 Καλά το πήγε το παραμυθάκι ο Ζαγοράκης. Ξεπούλησε τον μισό ΠΑΟΚ και προσπαθεί να στρέψει τα βλέμματα πρός τον Ολυμπιακό. Αν φύγει και κανένας Μπόλονι, θα γίνει τρικούβερτο γλέντι εκεί πάνω.

 

 

Η αστυνομία απαγόρευσε στους οπαδούς του ΠΑΟΚ την οργανωμένη μετακίνηση σε Τρίπολη, Γιάννενα και Ξάνθη. Αντιθέτως οι του Ολυμπιακού οργώνουν την Ελλάδα ελεύθερα και οργανωμένα, μέχρι και ελικόπτερο τους συνοδεύει ενίοτε.

 

Ο Ζαγοράκης κάθε φορά που πέφτει απαγόρευση βγάζει ανακοίνωση προς τους οπαδούς ζητώντας τους να ΜΗΝ πάνε στο γήπεδο.

 

Αυτό περί κόμπλεξ απύθμενου.

 

Επειδή ωστόσο συμφωνώ ότι η πλειοψηφία των ΠΑΟΚσήδων είναι φονιάδες, ζώα κτλ, αν θέλει κανείς από τα παιδιά που διαβάζουν το φόρουμ εδώ, να ανέβει πάνω, ας μην το κάνει καλύτερα γιατί εδώ ήδη ακονίζουν σουγιάδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αστυνομία απαγόρευσε στους οπαδούς του ΠΑΟΚ την οργανωμένη μετακίνηση σε Τρίπολη, Γιάννενα και Ξάνθη. Αντιθέτως οι του Ολυμπιακού οργώνουν την Ελλάδα ελεύθερα και οργανωμένα, μέχρι και ελικόπτερο τους συνοδεύει ενίοτε.

 

Κάτι το οποίο συμβαίνει και με τους οπαδούς του ΠΑΟ και της ΑΕΚ ενίοτε, αλλά η πρεμούρα μόνο για τον Ολυμπιακό.

 

Εξού και τα περί κόμπλεξ που ανέφερα (και δεν αφορά φυσικά εσένα προσωπικά)

 

Επειδή ωστόσο συμφωνώ ότι η πλειοψηφία των ΠΑΟΚσήδων είναι φονιάδες, ζώα κτλ, αν θέλει κανείς από τα παιδιά που διαβάζουν το φόρουμ εδώ, να ανέβει πάνω, ας μην το κάνει καλύτερα γιατί εδώ ήδη ακονίζουν σουγιάδες

 

Όλα αυτά τα ζώα θα μπορούσατε να τα είχατε απομονώσει, χρόνια τώρα. Υπάρχουν και υγιείς δυνάμεις μέσα στους κόλπους των φιλάθλων σας, που δυστυχώς πνίγονται από την καφρίλα.

 

Στο Καραϊσκάκης έχει γίνει μία προσπάθεια τα τελευταία χρόνια να μην ανοίγει μύτη. Πρώτοι είμαστε που κράζουμε τα λωκόπαιδα που πετάνε φωτοβολίδες και καφέδες. Στο μεταξύ μας δεν έπεσε ούτε κέρμα. Αντιθέτως επιφυλάσσομαι σχετικά με το τί πρόκειται να συμβεί στην Τούμπα στο μεταξύ μας, ιδιαίτερα δε μετά από τη στοχοποίηση του Ολυμπιακού για όλα τα δεινά της σύγχρονης Ελλάδας από τον Ζαγοράκη και την παρέα του. (Τούμπα, Ιράν, Καμπότζη, Βιετνάμ το κόβω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άποψη μου πως το πρωτάθλημα φέτος θα το πάρουμε και πάλι με πάνω από 10 βαθμούς διαφορά.

εγω γιατι βλεπω ηττα στο ΟΑΚΑ; εχουμε δυσκολο προγραμμα απο δω και περα. μονο ευκολο δε θα ειναι να το παρουμε ποσο μαλλον με 10 βαθμους διαφορα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος να μας παρει το πρωταθλημα ? ΑΕΚ ΠΑΟΚ διαλυσανε σε λιγο διαλυεται και ο Τσακας οποτε ανετα παλι

 

 

http://www.sport-fm.gr/article/525418

Για μας ηταν αλητης και επρεπε να τον διωξουμε

Θυμαμαι οτι ειχε παιξει σε 3 μερες 3 αγωνες στην προετοιμασια οταν ειχε ερθει

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=cyIC3XitG50#t=65s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι το οποίο συμβαίνει και με τους οπαδούς του ΠΑΟ και της ΑΕΚ ενίοτε, αλλά η πρεμούρα μόνο για τον Ολυμπιακό.

 

Εξού και τα περί κόμπλεξ που ανέφερα (και δεν αφορά φυσικά εσένα προσωπικά)

 

Εσύ είσαι ο μεγάλος, εσύ είσαι ο πρώτος, εσένα κυνηγάω. Σαν μεγάλη ομάδα (τρομάρα μου) που θεωρώ τον εαυτό μου στόχος μου είναι η κορυφή, όχι ο δεύτερος (παο), ούτε ο τρίτος (αεκ)...

Κατά τ'άλλα κούδας, κοσκοτας, κοκκαλης κλπ μας έχουν δημιουργήσει απερίγραπτο κόμπλεξ το οποίο κι εμένα μου την δίνει. Έχεις δίκιο επ'αυτού, είμαστε κομπλεξικοί με τον ολυμπιακό...

 

Όλα αυτά τα ζώα θα μπορούσατε να τα είχατε απομονώσει, χρόνια τώρα. Υπάρχουν και υγιείς δυνάμεις μέσα στους κόλπους των φιλάθλων σας, που δυστυχώς πνίγονται από την καφρίλα.

 

Στο Καραϊσκάκης έχει γίνει μία προσπάθεια τα τελευταία χρόνια να μην ανοίγει μύτη. Πρώτοι είμαστε που κράζουμε τα λωκόπαιδα που πετάνε φωτοβολίδες και καφέδες. Στο μεταξύ μας δεν έπεσε ούτε κέρμα. Αντιθέτως επιφυλάσσομαι σχετικά με το τί πρόκειται να συμβεί στην Τούμπα στο μεταξύ μας, ιδιαίτερα δε μετά από τη στοχοποίηση του Ολυμπιακού για όλα τα δεινά της σύγχρονης Ελλάδας από τον Ζαγοράκη και την παρέα του. (Τούμπα, Ιράν, Καμπότζη, Βιετνάμ το κόβω)

 

Υπάρχει μια λεπτή διαφορά. Ο ΠΑΟΚ δεν έχει επενδυτή, αυτά τα κωλόπαιδα είναι πάντα εκεί, μέσα έξω, χειμώνα καλοκαίρι. Δική τους είναι ομάδα. Για να απομονωθούν πρέπει να την κάνει κάποιος άλλος δική του (επενδυτής)... Εγώ καμαρώνω την εξέδρα του Ολυμπιακού, ειδικά στα ευρωπαϊκά, και στην τούμπα από τότε που ανέλαβε ο ζαγόρ, κάθε φορά που φεύγει κροτίδα μέσα, φεύγει και φάπα στον ένοχο...

 

Όταν λες στοχοποίηση του Ολυμπιακού για όλα τα δεινά της σύγχρονης Ελλάδας από τον Ζαγοράκη εννοείς αυτό που είπε για τον αγώνα σας με τον Παναιτωλικό;;;

 

Τούμπα, Ιράν, Καμπότζη, Βιετνάμ θα είναι... Εύχομαι ολόψυχα μόνο με φωνή και καπνογόνο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες στοχοποίηση του Ολυμπιακού για όλα τα δεινά της σύγχρονης Ελλάδας από τον Ζαγοράκη εννοείς αυτό που είπε για τον αγώνα σας με τον Παναιτωλικό;;;

 

Αυτά ακριβώς και μάλιστα σε εντελώς ανύποπτο χρόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πήγε και έκανε ο Τοροσίδης... Λογικά θα τον αφήσει εκτός ο Βαλδέρβε στο επόμενο.

 

Εκτος ρυθμού ήταν η ομάδα και όντως περισσότερο ο Τοροσίδης.

 

Πάντως το mats ήταν δύσκολο και πάλι καλά που δεν είχαμε απώλειες.Ο παο έχει ευκολότερο πρόγραμμα και ο Θρύλος μας οφείλει να βρει σύντομα ρυθμό.Τουλάχιστον τα επόμενα με Drama,το κύπελλο και Λεβαδειακό είναι εύκολα ώστε ο Ερνέστο να ξαναεπαναφέρει εύκολα σε υψηλό επίπεδο την ομάδα.

 

Χθες καλοί ήταν ο Φετφa και ο Μανιάτης.

 

Γαμώτο μου υποφέρω να παρατηρώ τον Φούστερ να τρέχει πάνω κάτω δεξιά αριστερά χωρίς να κάνει τίποτα ουσιαστικό.Ήρθε η ώρα ο κεντρικός μας χαφ να παίξει μπάλα.Και ο πολυαγαπημένος του Ερνέστο δεν μπορεί. :mad: :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρει μπάλα ο Φουστερ. Ο ρόλος του είναι αυτός που λες. Να τρέχει πάνω κάτω, να πιέζει, να βγάζει καμιά μπαλιά και να βγαίνει σαν κρυφός κυνηγός. Όπως έχει αποδειχθεί αυτόν τον ρόλο το παίζει μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρει μπάλα ο Φουστερ. Ο ρόλος του είναι αυτός που λες. Να τρέχει πάνω κάτω, να πιέζει, να βγάζει καμιά μπαλιά και να βγαίνει σαν κρυφός κυνηγός. Όπως έχει αποδειχθεί αυτόν τον ρόλο το παίζει μια χαρά.

 

E όχι λέσχη θαυμαστών ο Φούστερ!Δεν θα το αντέξω. Δεν μπορώ τα 10aria να είναι εργάτες.Αυτοί οφείλουν να είναι καλλιτέχνες και ειδικά στον Ολυμπιακό.Και μετά να τρέχουν.Καθαρά ποδοσφαιρικά ο Φούστερ είναι ντροπή να παίζει βασικός στην ομάδα μας. Δεν μπορώ.Τρελαίνομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...