Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει, αποτυχημένες μεταγραφές δεν γίνεται να μην κάνεις, το θέμα είναι να μην σκορπάς λεφτά χωρίς λόγο. Για Γκριμπιτς και Καται δώσανε πάνω από 2 μυρια για να είναι παγκιτες στον Οφη και τον Λεβαδιακό. Να πεις ότι είναι τίποτα 17χρονα ταλέντα να το καταλάβω, αλλά εδώ μιλάμε για παίχτες στα 23 και στα 21 που σημαίνει ότι δεν μπορούν να έχουν και δραματική βελτίωση πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θεμα ειναι αυτοι που τους φερανε να μην ξαναφερουν παικτες και να παρουν ποδι

Δε γινεται να προτεινεις 5 παικτες και οι 5 να ειναι για τα σκουπιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύς ντορος για το αν πρέπει να γυρίσει ο Ντιογκο η όχι, καρούμπαλα μας τα έχουν κάνει όλοι οι "ειδήμονες". Υπάρχουν πολλές επιλογές δηλαδή? Να τον αφήσουν ελεύθερο? 10 μύρια στοίχισε...

 

Εγώ πάλι είμαι από τους γραφικούς που πιστεύει ότι θα βοηθήσει. Ο μοναδικός είμαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύς ντορος για το αν πρέπει να γυρίσει ο Ντιογκο η όχι, καρούμπαλα μας τα έχουν κάνει όλοι οι "ειδήμονες". Υπάρχουν πολλές επιλογές δηλαδή? Να τον αφήσουν ελεύθερο? 10 μύρια στοίχισε...

 

Εγώ πάλι είμαι από τους γραφικούς που πιστεύει ότι θα βοηθήσει. Ο μοναδικός είμαι?

 

Απλα λεει πως ειναι μηδαμινες οι πιθανοτητες να επανελθει στα παλια στανταρ ...

Πολυ πιθανο να πεσει εξω ...

Ποιος ξερει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να χαρακτηριστώ και γραφικός αλλά:

 

Αδυνατώ να πιστέψω πως ο Socrates αγόρασε τον Ντιόγκο με 10.000.0000€ μετά από ΕΙΣΗΓΗΣΗ του ΝΙΝΙΑΔΗ με τον τελευταίο να παραμένει στην ομάδα ακόμα και μετά την αποχώρηση του ΧοΧοΧο απο την προεδρία.

 

Αδυνατώ να πιστέψω πως δεν ήταν ένα ακόμα επικοινωνιακό παιχνίδι του ex-president μετά τον αποκλεισμό από την Ανόρθωση.(Μπορεί να μην περάσαμε στους ομίλους του Ch.L αλλά ο πρόεδρας τα σκάει κτλ κτλ).

 

Εδώ φάγαμε ολόκληρο καλοκαίρι με Νενέ και Μαρκ Γκονζάλες και στις 31/8 αποφάσισε πως η ομάδα δεν χρειαζόταν αριστερό χαφ μιας και είχε τον Λεονάρτο.

 

Μιλάμε για τον Σωκο έτσι, ο οποίος καθάρισε τον γιο του Πέτρο λόγω οικονομικών ανοιγμάτων της Παε (με μεταγραφές Μπελούτσι Γκαλέτι κτλ) και τον Ίλια Ίβιτς λόγω ενός όρου στο συμβόλαιο του Λουα-Λουα όπου για κάθε πρωτάθλημα που κατακτούσε ο Ολυμπιακός υποχρεούνταν να καταβάλει ένα συγκεκριμένο ποσό στην πρώην του ομάδα την Πόρτσμουθ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως σας φαινεται η επιστροφη Σηφακη ?

Λενε πως σ αυτον καταληγουν τελικα αφου ειναι και φθηνος και εξελισιμος ...

http://www.novasports.gr/news.aspx?a_id=218002&Sport=1&Competition=1713&Season=100081&Country=82&Team=16641&Round=252785&utm_source=dlvr.it&utm_medium=Facebook.com%2FNovasports.gr&utm_content=import_rss_HomepageNews&utm_campaign=novasports.gr_newsfeed

 

Εμενα μ αρεσει σαν ιδεα ...

Γιατι να μην εχουμε εναν Ελληνα στο τερμα μας ?

Σιγα ο Μεγιερι καλυτερος ειναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Σηφακη, Μεγερι, Δασκαλακη νομιζω ειμαστε ΟΚ. και προτιμω το Σηφακη απο διαφορους ξενους, ακομη κι αν θεωρουνται καλυτεροι. ας επενδυσουμε σε αυτον. μπορει να εξελιχθει σε μεγαλο κεφαλαιο αν παρει σημαντικα παιχνιδα στα ποδια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μελετάς Ίζαακσον και Καμενί και να καταλήγεις στον Σηφάκη, είναι σα να διαβάζεις κανένα τέταρτο στο εστιατόριο τον κατάλογο, να έχεις σταμπάρει τη γαλοπούλα με σως Μαδέρα ή το χοιρινό με δαμάσκηνα και πατέ φοινικόδεντρου και τελικά να επιλέγεις κολοκύθια βραστά. Τι πάθαμε την τελευταία φορά που ψωνίσαμε με βάση την τιμή και όχι την αξία είπαμε;

Ακόμα περιμένω να δω που θα πάνε τα λεφτά από τη μεταγραφή Ριέρα μιας και ο πρόεδρας είχε δηλώσει ότι αν συνεχίσουμε Ευρώπη μετά τα Χριστούγεννα, θα τα διαθέσει για μεταγραφές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος μελέταγε Ιζακσον και Καμενι? Ο Ολυμπιακός η μήπως ο πρωταθλητής και η sportday?

Πάλι ξένο πρέπει να πάρουμε δηλαδή? Ξεκόλλα, μια χαρά είναι ο Σηφακης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι εγραφαν ο γαυρος και ο πρωταθλητης πως θελουμε καμενι δε σημαινει πως μπορουσαμε να τον παρουμε η πως αυτος ερχοταν..

 

εγω ψηφιζω διδυμο σηφακη/μεγερι... να βγει καλος και ο παπαζογλου να εχουμε φουλ ελληνικα μετοπισθεν (τοροσιδης, παπαζογλου, παπαδοπουλος, σηφακης και μονο ξενο χολεμπας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...