Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στο εμιρειτς παντως που επαιξε ο μαρκανος σαλατα τα εκανε!

 

νομιζω τον παπαζογλου τον γουσταρει ο βαλβιδας και τον θελει για αντικαταστατη του σουηδου, ο οποιος με 3 διοργανωσεις και εθνικη, στα 34 δε θα την παλεψει για πολυ ακομη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπαζογλου ο νέος Μελππεργκ? Νταξ είπαμε... :P

Έχουμε και τον Ποτουριδη (ή Πορτουλιδη όπως τον έλεγε χτες και ένας θεουλης εκφωνητής στο ράδιο :lol:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα δεν ειπα οτι ειναι ο νεος μελμπεργκ! μελμπεργκ ΠΟΛΥ δυσκολα θα ξαναβρεις... τοσο σταθερο παιχτη, με τοσες παραστασεις και να θελει ελλαδα. τουλαχιστον να μαθει οτι μαθει απο τον αβρααμ ο μικρος να εχουμε ενα καλο διδυμο σεντερ μπακ. και ξαναλεω, τοσο καλος οσο ο μελμπεργκ αποκλειεται. το ξερεις εξαρχης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση κρισεως.

 

Σε χαλαγε ο Πετζα? ( Για οσο μπορει να παιξει, να μπει να βαλει τα 3ποντακια του και τελος)

Ποσους Βασιλοπουλους να ειχατε ακομα δηλαδη?

Ο τωρινος Πετζα δεν ειναι αθλητης, γιαυτο εξαλλου σταματαει το μπασκετ.

 

Αρα γιατι να φερεις εναν παιχτη ο οποιος εχει προβληματα υγειας και αδυνατει να παιξει σε επιπεδο πρωταθλητισμου? Να τον καμαρωνεις και να λες "αυτος που εχω στον παγκο, καποτε ηταν..."?

 

Εδω ο Σαρας που θελει ο ανθρωπας, τον βλεπεις οτι θελει, τον βλεπεις οτι δεν την παλευει να καθεται στον παγκο (εξαλλου ΔΕΝ καθεται), που το μυαλο του κοβει παραπανω απο ξυραφι και ξερει κανταρια μπασκετ, μπαινει μεσα και βλεπεις οτι το σωμα του δεν τον ακολουθει σε πολλες φασεις.. Εχεις διαθεση, εχεις γνωση, εχεις εμπειρια, εχεις μυαλο και διαθεση 20ρη και ολα αυτα προδιδονται απτο σωμα πλεον.

 

Σκεψου τον Πετζα και τον καθε Πετζα που ειναι διαλυμενος απτην μεση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσους Βασιλοπουλους να ειχατε ακομα δηλαδη?

Ο τωρινος Πετζα δεν ειναι αθλητης, γιαυτο εξαλλου σταματαει το μπασκετ.

 

Αρα γιατι να φερεις εναν παιχτη ο οποιος εχει προβληματα υγειας και αδυνατει να παιξει σε επιπεδο πρωταθλητισμου? Να τον καμαρωνεις και να λες "αυτος που εχω στον παγκο, καποτε ηταν..."?

 

Εδω ο Σαρας που θελει ο ανθρωπας, τον βλεπεις οτι θελει, τον βλεπεις οτι δεν την παλευει να καθεται στον παγκο (εξαλλου ΔΕΝ καθεται), που το μυαλο του κοβει παραπανω απο ξυραφι και ξερει κανταρια μπασκετ, μπαινει μεσα και βλεπεις οτι το σωμα του δεν τον ακολουθει σε πολλες φασεις.. Εχεις διαθεση, εχεις γνωση, εχεις εμπειρια, εχεις μυαλο και διαθεση 20ρη και ολα αυτα προδιδονται απτο σωμα πλεον.

 

Σκεψου τον Πετζα και τον καθε Πετζα που ειναι διαλυμενος απτην μεση του.

 

 

 

Δε μιλαω για τον ολυμπιακο midi, ο ολυμπιακος δεν ειναι ομαδα.

Μιλαω για μια ομαδα ετοιμη, στην οποια - ισως - ο Πετζα θα μπορουσε να προσφερει εμπειρια και σουτ.

 

ps - Η αληθεια ειναι οτι εχω καιρο να τον δω οποτε δε μπορω να εχω αποψη για την κατασταση του, αρα δεν εχω λογο να διαφωνησω μαζι σου. Πιο πολυ απο περιεργεια ρωταω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΕ Ολυμπιακός: "Ευχαριστούμε τον Δημήτρη Ελευθερόπουλο για την προσφορά του"

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/olympiacos/pae-olympiakos-eyxaristoume-ton-eleytheropoylo-gia-thn-prosfora-toy.1548604.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπαζογλου ο νέος Μελππεργκ? Νταξ είπαμε... :P

Έχουμε και τον Ποτουριδη (ή Πορτουλιδη όπως τον έλεγε χτες και ένας θεουλης εκφωνητής στο ράδιο :lol:)

 

πορτουλιδης ηταν ο επιθετικος του πιερικου βασικα ;)

αλλα ναι, η φαση που ο ποτουριδης εκανε φαουλ στον πορτουλιδη και ο εκφωνητης μπερδεψε τα μπουτια του ηταν ανεκτιμητης αξιας! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...