Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παικταράς ο Γιάριτς πρίν απο 4-5 χρόνια, πλέον δεν ξέρω τι ρόλο βαράει.

 

 

5 ποντοι, 1 ασιστ, 1 κλεψιμο και... 15% στα τριποντα.

 

Τα στατιστικα που ειχε περσι.

 

Διαολε μου λειπει ο Τζαμον Γκορντον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι οι παοκτσηδες ποσο κομπλεξ εχουν??? Να πανε γηπεδο μονο και μονο για να πετανε αντικειμενα

 

android.png

 

Ατελείωτο Μαργαρίτα και κυριολεκτώ. Και με λυπεί αυτό... Θα ήταν ενδιαφέρον όμως να συζητήσουμε κάποια στιγμή ποιος το δημιούργησε το κόμπλεξ... Όχι εδώ φυσικά, σε άλλο νήμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δε βλεπουμε μπαλα που δε βλεπουμε στο πρωταθλημα μας αμα καθεστε κι ασχοληστε και με τη σαπιλα του πρωταθληματος τι να σας πω ...

Απλα χανετε το χρονο σας ..

Εκει εξω στην Ευρωπη εχει τοσες ματσαρες και καθεστε και μιλατε για τις ανακοινωσεις και τις καρεκλες ? ??

Ελεος ...

Βγαινει καποιο νοημα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά δεν ξέρω ποιο απ'όλα παίρνει βραβείο μεγαλύτερης μαλακίας

 

1.Επίσημη ανακοίνωση ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

1.«Εκφοβίζουν και επηρεάζουν διαιτητές»

 

2.Σημερινό άρθρο Νικολακόπουλου.

 

Πουλάει ο Θρύλος. Το 1-3;

 

3.Επίσημη απάντηση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ στο άρθρο του Νικολακόπουλου.

 

Πουλάει ο Ολυμπιακός.Μήπως αγοράζει κιόλας;

 

 

 

Υ.Γ: Κάποια μαλακία έχει γίνει εκεί στον Παοκ αλλά δεν ξέρω τι.Ίσως γνωρίζουν κάτι παραπάνω οι φίλοι του Παοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ποντοι, 1 ασιστ, 1 κλεψιμο και... 15% στα τριποντα.

 

Τα στατιστικα που ειχε περσι.

 

Διαολε μου λειπει ο Τζαμον Γκορντον

Φημες λενε οτι ο Σοφος εχει ηδη εισηγηθει και την μεταγραφη του Σασα Τζορτζεβιτς, ενω και η κατασταση του Βασιλοπουλου και ο τραυματισμος του Λαζου ενισχυουν κυκλους του Σοφου που μιλανε για Πετζα Στογιακοβιτς και Βλαντε Ντιβατς αντιστοιχα για να καλυφθουν τα κενα.

 

Ρε,την παλευει ο γεροξεκουτης? Ολα τα σαποσερβακια για να εξαφανισει οποιο ελληνοπουλο εχει στην ομαδα του? Δε φτανει που τρωνε παγκο οι πιτσιρικαδες ελληνες περιφερειακοι για να κανει τον Κεσελ, Μαρτσουλιονις με το ζορι, φερνει και τον παλαιμαχο για να εξαφανισει και τον Παπανικολαου.

 

Κατα τ'αλλα η μεταγραφη αυτη σκιαγραφει απολυτα τα μυαλα που κουβαλαει ο γερος. Μια ομαδα που εχει ταβανι την 2η θεση και πατο επισης την 2η θεση, αντι να εκμεταλευτει την ευκαιρια να φτιαξει μια ομαδα που μεγαλωνοντας θα ωριμαζει, παει και φερνει παλαιμαχους για να τους κανει τι? Να εξασφαλισει την 2η θεση απτον Αρη η να ανταγωνιστει τον ΠΑΟ? Μεταγραφη με 6μηνη προοπτικη χωρις λογο και χωρις ουσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φημες λενε οτι ο Σοφος εχει ηδη εισηγηθει και την μεταγραφη του Σασα Τζορτζεβιτς, ενω και η κατασταση του Βασιλοπουλου και ο τραυματισμος του Λαζου ενισχυουν κυκλους του Σοφου που μιλανε για Πετζα Στογιακοβιτς και Βλαντε Ντιβατς αντιστοιχα για να καλυφθουν τα κενα.

 

Ρε,την παλευει ο γεροξεκουτης? Ολα τα σαποσερβακια για να εξαφανισει οποιο ελληνοπουλο εχει στην ομαδα του?

 

 

Ερωτηση κρισεως.

 

Σε χαλαγε ο Πετζα? ( Για οσο μπορει να παιξει, να μπει να βαλει τα 3ποντακια του και τελος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...