Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί όταν σου είπε ο άλλος για τον τσιγκολεΛέτο πέταξες την επική ατάκα "Δηλαδη ο σουπασταρ σεντερ φορ σας εχει καταφερει και εχει βαλει οσα γκολ εχει βαλει ενας μεσος/εξτρεμ? Μπραβο του!"... και μετά λες ότι άλλοι τρολλάρουν

Ρε με δουλευετε? Ο Λετο by default ΕΙΝΑΙ εξτρεμ. Ο Μιραλας by default ΕΙΝΑΙ φορ. Ο καθενας παιζει σε διαφορετικες θεσεις αυτη τη περιοδο απο τις κανονικες του, συμφωνοι.

 

1. Διαφωνει κανεις οτι οφειλει ο φορ να εχει καλυτερα τελειωματα απο εναν που η πρωτη του δουλεια δεν ειναι να σκοραρει?

 

2.Το οτι παιζει ο Λετο στην κορυφη της επιθεσης ΕΠΕΙΔΗ δεν εχουμε επιθετικο και ανταποκρινεται ειναι υπερ του. Δεν παυει ομως να ΜΗΝ ειναι φορ ο ανθρωπας.

 

Ο Μιραλας απτην αλλη ειτε αγωνιζεται αμυντικος αυτην την περιοδο, ειτε τερματοφυλακας, στα παιχνιδια τον βλεπω να βγαινει σε αρκετες περιπτωσεις με κλασσικες ευκαιριες τις οποιες χανει. Και αυτο ειναι αδικαιολογητο για παιχτη που ειναι φορ, ασχετα αν παιζει κατα συνθηκη εξτρεμ/κεντρο/τερματοφυλακας.

 

3. Οσο για το τρολαρισμα , εγραψα για τον Μιραλας και βγαινει ο αλλος και μου κανει προσθαφαιρεσεις γκολ με εναν δικο μου παικτη για να μου απαντησει σε ποιο πραγμα ακριβως?

 

Και καλα, νια-νια-νια ο δικος μας ειναι πιο καλος απο το δικο σας ? Γιαυτο λεω οτι καποιοι τρολαρουν και ζαλιζουν απο επαγγελμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε με δουλευετε? Ο Λετο by default ΕΙΝΑΙ εξτρεμ. Ο Μιραλας by default ΕΙΝΑΙ φορ. Ο καθενας παιζει σε διαφορετικες θεσεις αυτη τη περιοδο απο τις κανονικες του, συμφωνοι.

 

1. Διαφωνει κανεις οτι οφειλει ο φορ να εχει καλυτερα τελειωματα απο εναν που η πρωτη του δουλεια δεν ειναι να σκοραρει?

 

2.Το οτι παιζει ο Λετο στην κορυφη της επιθεσης ΕΠΕΙΔΗ δεν εχουμε επιθετικο και ανταποκρινεται ειναι υπερ του. Δεν παυει ομως να ΜΗΝ ειναι φορ.

 

Ο Μιραλας απτην αλλη ειτε αγωνιζεται αμυντικος αυτην την περιοδο, ειτε τερματοφυλακας, στα παιχνιδια τον βλεπω να βγαινει σε αρκετες περιπτωσεις με κλασσικες ευκαιριες τις οποιες χανει. Και αυτο ειναι αδικαιολογητο για παιχτη που ειναι φορ, ασχετα αν παιζει εξτρεμ/κεντρο/τερματοφυλακας.

 

3. Οσο για το τρολαρισμα , εγραψα για τον Μιραλας και βγαινει ο αλλος και μου κανει προσθαφαιρεσεις γκολ με εναν δικο μου παικτη για να μου απαντησει σε ποιο πραγμα ακριβως?

 

Και καλα, νια-νια-νια ο δικος μας ειναι πιο καλος απο το δικο σας ? Γιαυτο λεω οτι καποιοι τρολαρουν και ζαλιζουν απο επαγγελμα...

 

Mη συνεχιζεις ρε Midi ...

Ελεος ...

 

Ο Μιραλας μια χρονια επαιξε φορ σε ολη την καριερα του ..

Αυτη που περασε περυσι ...

Ολες τις αλλες ηταν στα ακρα ή πισω απο το φορ ....

Φετος παιζει ειτε δεξια ειτε αριστερα ...

 

Αντιθετα ο Λετο παιζει εδω και τοσα παιχνιδια φορ ....

 

Τι δε καταλαβαινεις ?

Μη τρολαρεις αλλο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μιραλας απτην αλλη ειτε αγωνιζεται αμυντικος αυτην την περιοδο, ειτε τερματοφυλακας, στα παιχνιδια τον βλεπω να βγαινει σε αρκετες περιπτωσεις με κλασσικες ευκαιριες τις οποιες χανει. Και αυτο ειναι αδικαιολογητο για παιχτη που ειναι φορ, ασχετα αν παιζει εξτρεμ/κεντρο/τερματοφυλακας.

 

Είναι πρόβλημα και άξιο κρητικής αλλά όχι αδικαιολόγητο για μένα. Όσο αναλώνετε με κούρσες στην αριστερή ή την δεξιά πλευρά λογικό είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πρόβλημα και άξιο κρητικής αλλά όχι αδικαιολόγητο για μένα. Όσο αναλώνετε με κούρσες στην αριστερή ή την δεξιά πλευρά λογικό είναι.

 

Αστον μωρε ...

Βγηκε να μας ζαλισει για το Μιραλας ..

Λιγο μπαλα να βλεπε θα καταλαβαινε τι κανει μεσα στο γηπεδο ....

Ο ανθρωπος εχει βελτιωθει πολυ..

Βοηθαει παντου ... Αυτος και ο Τζιμπουρ σηκωνουν τον Ολυμπιακο μπροστα ...

Σε καποιες φασεις κατεβαινει και χαμηλα και ανεβαζει τη μπαλα ...

Εχει δε ξερω και γω ποσα κερδισμενα φαουλ ...

Ευτυχως που τον εχουμε ..Εχει βοηθησει τοσο στην Ευρωπη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν βάλει Αμπντουν θα πρέπει να βάλει Μονχε η Χαβιτο. Τα ίδια και χειρότερα δηλαδή.

Η ομάδα θέλει οπωσδήποτε ένα ποιοτικό ακραίο χαφ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...