Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τον ΠΑΟΚ μιλάμε. Εσύ τι πετάγεσαι? :rolleyes:

Οσο παει γινεται και καλυτερο.Ποτε ξαναμιλησατε για Παοκ σε αυτο το τοπικ και για στημενα παιχνιδια?Χμμμμμ....

ΠΟΤΕ

Το αν θα πω την αποψη μου σε ενα τοπικ,δεν θα μου την απαγορευσεις εσυ,μονο modarator.

Και επιση,παψε να κανεις edit τα ποστ σου,καταντα κουραστικο,σκεφτομαστε πριν γραψουμε

Και μιλατε για Παοκ-ΠΑΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοίτα erwdios όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται για αυτό και κοιτάει και στους άλλους για να δει τι λένε. Εγώ απλά απαξιώ να πάω σε άλλο thread εκτός από του Ολυμπιακού και της Λίβερπουλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο παει γινεται και καλυτερο.Ποτε ξαναμιλησατε για Παοκ σε αυτο το τοπικ και για στημενα παιχνιδια?Χμμμμμ....

ΠΟΤΕ

Το αν θα πω την αποψη μου σε ενα τοπικ,δεν θα μου την απαγορευσεις εσυ,μονο modarator.

Και επιση,παψε να κανεις edit τα ποστ σου,καταντα κουραστικο,σκεφτομαστε πριν γραψουμε

Και μιλατε για Παοκ-ΠΑΟ.

 

Ποιος σου απαγόρευσε το οτιδήποτε?

 

Επίσης το τι θα κάνω με τα post μου, πόσο μάλιστα δε, όσο δεν αλλάζει το νόημα των λεγομένων μου, δεν θα μου το υποδείξεις εσύ.

 

Εντάξει, καταλαβαίνω, είναι δύσκολο να αμφισβητούμε την καθαρότερη ομάδα της Ελλάδας, αλλά είμαστε πικραμένοι, δες το κι έτσι. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα erwdios όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται για αυτό και κοιτάει και στους άλλους για να δει τι λένε. Εγώ απλά απαξιώ να πάω σε άλλο thread εκτός από του Ολυμπιακού και της Λίβερπουλ

 

Duracell λέμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος σου απαγόρευσε το οτιδήποτε?

 

Επίσης το τι θα κάνω με τα post μου, πόσο μάλιστα δε, όσο δεν αλλάζει το νόημα των λεγομένων μου, δεν θα μου το υποδείξεις εσύ.

 

Εντάξει, καταλαβαίνω, είναι δύσκολο να αμφισβητούμε την καθαρότερη ομάδα της Ελλάδας, αλλά είμαστε πικραμένοι, δες το κι έτσι. :mrgreen:

Το "εσυ τωρα τι πεταγεσαι",τι ηταν?Αλλο που το διεγραψες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οποίο είχε smiley δίπλα και μάλιστα αυτό :mrgreen:

 

Θίχτηκες?

Ok,ρε ,θα προσβαλουμε τον αλλο λες και ειναι κανα φιλαρακι ,και θα βαζουμε smiles απο διπλα ,και δεν τρεχει τιποτα.Αφου ειδες οτι εγραψες μαιμουδια και μετα το εσβησες,τι λες τωρα?Φιλος σου φιλε δεν ειμαι,δεν με ξερεις,δεν θα προσβαλεις τον αλλο και θα βαζεις smiles μετα ,και θα κανεις μετα οτι δεν τρεχει τιποτα .Σβηνεις και το ποστ μετα.Αν ειναι να αρχισω να την λεω στον καθενα και να βαζω smiles μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok,ρε ,θα προσβαλουμε τον αλλο λες και ειναι κανα φιλαρακι ,και θα βαζουμε smiles απο διπλα ,και δεν τρεχει τιποτα.Αφου ειδες οτι εγραψες μαιμουδια και μετα το εσβησες,τι λες τωρα?Φιλος σου φιλε δεν ειμαι,δεν με ξερεις,δεν θα προσβαλεις τον αλλο και θα βαζεις smiles μετα ,και θα κανεις μετα οτι δεν τρεχει τιποτα .Σβηνεις και το ποστ μετα.Αν ειναι να αρχισω να την λεω στον καθενα και να βαζω smiles μετα.

 

 

Δεν την είπα σε κανέναν. Το μήνυμα συγκεκριμένα ήταν το εξής:

 

Για τον ΠΑΟΚ μιλάμε, εσύ τι πετάγεσαι? :mrgreen:

 

Τώρα μπορείς να συνεχίσεις το παραλήρημα σου απερίσπαστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το εσβησες μετα φιλε?Μηπως γιατι καταλαβες οτι προσβαλες?Λεω εγω τωρα

Και δευτερον ,αν θελω να πεταχτω ,ακομα και για τον Παοκ[Που για τον Παο μιλουσατε],εσυ τι προβλημα εχεις[μην αρχισεις τωρα για τα smiles κτλ].

Δεν εχεις το δικαιωμα να απαγορευεις σε κανεναν να συμμετεχει σε μια συζητηση.Το τοπικ δεν ειναι δικο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε συ μην τρελαίνεσαι τώρα. Πλάκα σου έκανε.

Του λείπει o kaizer και παραφέρεται

 

Άστον να πει, δεν πειράζει, μικρός είναι. :)

 

Gief Kaiser back :devil:

 

This forum is useless without Kaiser + Kirileman :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστον να πει, δεν πειράζει, μικρός είναι. :)

 

Gief Kaiser back :devil:

 

This forum is useless without Kaiser + Kirileman :mrgreen:

Φιλε ,το ποιος ειναι μικρος το βλεπουμε απο τα ποστ.Μαθε να σεβεσαι τους αλλους[οι φιλοι σου μπορει να μην θιγονται,αυτο δεν σημαινει οτι ολοι δεν θιγονται .Δεν ειναι γνωστοι σου να πετας την καθε μπαρουφα και μετα να ριχνεις και κανα smile.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...