Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αστο midi, μην το παλεύεις ρε. Δεν σε παίρνει. ^_^

Στο τρολαρισμα σου δεν παιρνει κανεναν απο το αθλητικο section, οχι μονο εμενα.

 

Χανει πεναλτι ο Μιραλας, λεμε για το ποσες κλασικες ευκαιριες χανει τελευταια γενικως και ερχεται ο θεος και μου λεει για τον Λετο που παιζει κατ'αναγκη φορ και μου αφαιρει και τα πεναλτι του για να μου αποδειξει οτι ο Μιραλας ειναι δολοφονικος στα τελειωματα. Καθομαι απανταω για να μου πεις οτι δε με παιρνει μετα.

 

Αλλα ντ'αλλα της Παρασκευης το γαλα

 

Η πλακα ειναι οτι ερχεται και ο αλλος ο κομητης απο πανω απομονωνει μια φραση που ειπα για τον Μιραλας, και την παρουσιαζει σαν να την ειπα για τον Λετο.

 

Ανεβαινει επιπεδα το τρολλινγκ βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ο σουπασταρ σεντερ φορ σας εχει καταφερει και εχει βαλει οσα γκολ εχει βαλει ενας μεσος/εξτρεμ? Μπραβο του!

 

Οσο για τα πεναλτυ γιατι δε τα μετρας? Επειδη ο Μιραλας τα χανει? :mrgreen:

 

Παντως εγω ειμαι ευχαριστημενος με την παρουσια του Μιραλας. Το εκανε το καθηκον του στο ντερμπι :mrgreen:

 

Ή τρολαρεις ή εισαι αμπαλος ...

Διαλεγεις και παιρνεις ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ας τον κανετε εξτρεμ λοιπον, να κανουμε κι εμεις τον Λετο φορ.

 

Τι προσπαθεις να πεις τωρα?

 

Αυτο που λεω εγω περα απτα τρολαρισματα του αλλου που καθεται να μου τον συγκρινει με τον Λετο, κανοντας προσθαφαιρεσεις των πεναλτυ κλπ για να βγαλει τον Μιραλας καλυτερο (!) και περαν του τωρινου του χαμενου πεναλτι ειναι οτι ο Μιραλας γενικως δυσκολευεται αρκετα στην τελικη προσπαθεια. Πολλες χαμενες κλασσικες ευκαιριες τον τελευταιο καιρο.

 

Μια χαρά τα λέει, εσύ βαφτίζεις τρολιές κάτι πολύ απλό. Ο ένας παίζει χαφ, ο άλλος παίζει φορ. Ο ένας βαράει τα αρκετά πέναλτι που κερδίζετε φέτος, ο άλλος βάρεσε ένα τώρα. Το ότι δυσκολεύεται φέτος το ξέρουμε... και συμφωνούμε. Και πάλι όμως έχει βάλει όσα το αστέρι του βάζελου χωρίς τα πέναλτι, που είναι ας πούμε "εύκολα" γκολ.... τι δεν καταλαβαίνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τρολαρισμα σου δεν παιρνει κανεναν απο το αθλητικο section, οχι μονο εμενα.

 

Χανει πεναλτι ο Μιραλας, λεμε για το ποσες κλασικες ευκαιριες χανει τελευταια γενικως και ερχεται ο θεος και μου λεει για τον Λετο που παιζει κατ'αναγκη φορ και μου αφαιρει και τα πεναλτι του για να μου αποδειξει οτι ο Μιραλας ειναι δολοφονικος στα τελειωματα. Καθομαι απανταω για να μου πεις οτι δε με παιρνει μετα.

 

Αλλα ντ'αλλα της Παρασκευης το γαλα

 

Άμα τα έβαζε όλα θα ήταν στην ρεαλ όχι στον Ολυμπιακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Το ότι δυσκολεύεται φέτος το ξέρουμε... και συμφωνούμε.

Ωραια γιατι μου τα κανετε αεροστατο ομαδικως, οταν κι εγω ειπα αυτο το πραγμα?

Επειδη εχω avatar το τριφυλλι και πρεπει να μου τα ζαλισετε σε οτι γραφω ενω τελικως συμφωνειτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια γιατι μου τα κανετε αεροστατο ομαδικως, οταν κι εγω ειπα αυτο το πραγμα?

Επειδη εχω avatar το τριφυλλι και πρεπει να μου τα ζαλισετε για καποιον δικο μου παιχτη ας πουμε?

 

Γιατί όταν σου είπε ο άλλος για τον τσιγκολεΛέτο πέταξες την επική ατάκα "Δηλαδη ο σουπασταρ σεντερ φορ σας εχει καταφερει και εχει βαλει οσα γκολ εχει βαλει ενας μεσος/εξτρεμ? Μπραβο του!"... και μετά λες ότι άλλοι τρολλάρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μην ασχολειστε με βλακειες! ναι δυσκολευεται στην τελικη, αλλα σαν εξτρεμ που παιζει τη κανει τη δουλεια του αψογα

 

τρομερος ο φετφα σημερα, ακολουθει ο Μαρκο. Μεγαλη επεμβαση Μεγιερι.

 

Ο Τορο δε παταει καθολου καλα εκει, θελει Ζαραδουκα. Αυτο το ανεκδοτο τον Αλγερινο απορω γιατι συνεχιζει να τον βαζει. Πραγματικα δεν υπαρχει λογος!!!

 

Ελπιζω να κανουμε αλλαγες με το ημιχρονο. Ας βαλει Χαβιτο στη θεση του Μιραλας, να παρει καμια ανασα. Επισης θελει μεσα Ζαραδουκα να ξεκουρασει Τορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ελπιζω να κανουμε αλλαγες με το ημιχρονο. Ας βαλει Χαβιτο στη θεση του Μιραλας, να παρει καμια ανασα.

 

Και ποιος θα παίξει τότε σεντερ φορ ; :-D

 

ρε μην ασχολειστε με βλακειες! ναι δυσκολευεται στην τελικη, αλλα σαν εξτρεμ που παιζει τη κανει τη δουλεια του αψογα

 

τρομερος ο φετφα σημερα, ακολουθει ο Μαρκο. Μεγαλη επεμβαση Μεγιερι.

 

Ο Τορο δε παταει καθολου καλα εκει, θελει Ζαραδουκα. Αυτο το ανεκδοτο τον Αλγερινο απορω γιατι συνεχιζει να τον βαζει. Πραγματικα δεν υπαρχει λογος!!!

 

Ελπιζω να κανουμε αλλαγες με το ημιχρονο. Ας βαλει Χαβιτο στη θεση του Μιραλας, να παρει καμια ανασα. Επισης θελει μεσα Ζαραδουκα να ξεκουρασει Τορο.

 

Στειλε κανα βιογραφικό στον Μαρινάκη να σε πάρει για αντί βαλβερδε

 

άντε με τους μουρινιο του καναπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μην ασχολειστε με βλακειες! ναι δυσκολευεται στην τελικη, αλλα σαν εξτρεμ που παιζει τη κανει τη δουλεια του αψογα

 

τρομερος ο φετφα σημερα, ακολουθει ο Μαρκο. Μεγαλη επεμβαση Μεγιερι.

 

Ο Τορο δε παταει καθολου καλα εκει, θελει Ζαραδουκα. Αυτο το ανεκδοτο τον Αλγερινο απορω γιατι συνεχιζει να τον βαζει. Πραγματικα δεν υπαρχει λογος!!!

 

Ελπιζω να κανουμε αλλαγες με το ημιχρονο. Ας βαλει Χαβιτο στη θεση του Μιραλας, να παρει καμια ανασα. Επισης θελει μεσα Ζαραδουκα να ξεκουρασει Τορο.

 

Επειδη ισως δεν εχουμε και πολλες επιλογες για την Ευρωπη και ειναι απο αυτους που εχουν δηλωθει ???

 

Θα μου πεις τωρα τελειωσε η Ευρωπη αλλα οκ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια Ευρωπη??για σημερα λεω

 

Ε ναι λεω οτι τοσο καιρο επρεπε να παρει παιχνιδια γιατι δεν ειχαμε πολλες επιλογες στην Ευρωπη...

Τωρα δε ξερω ...:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...