Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Oυτε με αιτηση δε βαζει γκολ ο Βελγος σουπασταρ :rolleyes:

 

6 εχει βαλει φέτος. Οσα δηλαδή εχει βάλει και ο μπαLeto αν βγάλεις τα πεναλτι. :-D

 

Ανέκαθεν. Το 2-0 περίμενες για να το καταλάβεις?

 

Τότε θα πρέπει να ανησυχώ γιατί συνήθως χάνουμε από τα παραρτήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Μεγιερι μια χαρα!!!αν κ ο Παρντο δεν επρεπε να φυγει...

κ παλι ο Παντελιτς!!!!χατ τρικ

κ 7 στο πρωταθλημα.ποσες φορες εχει παιξει φετος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φετφατζίδης πολύ καλός επιθετικά. Σωστές πάσες κι ένα καλό σουτ. Τουλάχιστον το σουτ του το έχει βελτιώσει. Πέρσι δεν είχε καθόλου σουτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 εχει βαλει φέτος. Οσα δηλαδή εχει βάλει και ο μπαLeto αν βγάλεις τα πεναλτι. :-D

Δηλαδη ο σουπασταρ σεντερ φορ σας εχει καταφερει και εχει βαλει οσα γκολ εχει βαλει ενας μεσος/εξτρεμ? Μπραβο του!

 

Οσο για τα πεναλτυ γιατι δε τα μετρας? Επειδη ο Μιραλας τα χανει? :mrgreen:

 

Παντως εγω ειμαι ευχαριστημενος με την παρουσια του Μιραλας. Το εκανε το καθηκον του στο ντερμπι :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ο σουπασταρ σεντερ φορ σας εχει καταφερει και εχει βαλει οσα γκολ εχει βαλει ενας μεσος/εξτρεμ? Μπραβο του!

 

Οσο για τα πεναλτυ γιατι δε τα μετρας? Επειδη ο Μιραλας τα χανει? :mrgreen:

 

Παντως εγω ειμαι ευχαριστημενος με την παρουσια του Μιραλας. Το εκανε το καθηκον του στο ντερμπι :mrgreen:

 

Αριστερό χαφ παίζει φέτος φιλαράκι. Ο μπαLeto πέρυσι πόσα γκολ είχε όταν έπαιζε αριστερά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ο σουπασταρ σεντερ φορ σας εχει καταφερει και εχει βαλει οσα γκολ εχει βαλει ενας μεσος/εξτρεμ? Μπραβο του!

 

ο σεντερ φορ μας παίζει στα πλάγια και ο δικός σας ο μέσος παίζει στην κορυφή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο σεντερ φορ μας παίζει στα πλάγια και ο δικός σας ο μέσος παίζει στην κορυφή...

Ε ας τον κανετε εξτρεμ λοιπον, να κανουμε κι εμεις τον Λετο φορ.

 

Τι προσπαθεις να πεις τωρα?

 

Αυτο που λεω εγω περα απτα τρολαρισματα του αλλου που καθεται στο ακυρο να μου τον συγκρινει με τον Λετο, κανοντας προσθαφαιρεσεις των πεναλτυ (!) κλπ για να βγαλει τον Μιραλας καλυτερο και περαν του τωρινου του χαμενου πεναλτι ειναι οτι ο Μιραλας γενικως δυσκολευεται αρκετα στην τελικη προσπαθεια. Πολλες χαμενες κλασσικες ευκαιριες τον τελευταιο καιρο.

 

Αριστερό χαφ παίζει φέτος φιλαράκι. Ο μπαLeto πέρυσι πόσα γκολ είχε όταν έπαιζε αριστερά?

Οσα και προπερσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ας τον κανετε εξτρεμ λοιπον, να κανουμε κι εμεις τον Λετο φορ.

 

Τι προσπαθεις να πεις τωρα?

 

Αυτο που λεω εγω περα απτα τρολαρισματα του αλλου που καθεται να μου τον συγκρινει με τον Λετο, κανοντας προσθαφαιρεσεις των πεναλτυ κλπ και περαν του τωρινου του χαμενου πεναλτι ειναι οτι ο Μιραλας γενικως δυσκολευεται αρκετα στην τελικη προσπαθεια. Πολλες χαμενες κλασσικες ευκαιριες τον τελευταιο καιρο.

 

 

Οσα και προπερσι.

 

Αστο midi, μην το παλεύεις ρε. Δεν σε παίρνει. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...