Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νταξ τώρα ποιος Γεωργίου, γελάει ο κόσμος που λέει και ο ίδιος. Καθότανε και έλεγε πως ότι έκανε ο Ολυμπιακός στο CHL φέτος οφείλετε στο πάθος των παιχτών και ότι ο Βαλβερδε δεν έπαιξε κανένα ρόλο σε αυτές τις εμφανίσεις.

 

Οι μισοί φίλοι του Ο.Σ.Φ.Π. το έλεγαν αυτό. Και πολλοί στην διοίκηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μισοί φίλοι του Ο.Σ.Φ.Π. το έλεγαν αυτό. Και πολλοί στην διοίκηση.

 

Μπα, μέχρι και οi πιο αντί-βαλβερδικοi τον έχουν παραδεχτεί φέτος στο CHL. Σταμάτα να βγάζεις πράγματα από το μυαλό σου, δεν είναι ωραίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που πήγε ο Ολυμπιακός στο Europa βρήκαν να μαζευτούν όλα τα μεγάλα ονόματα στο γιουροπάκι και να περνάνε οι ΑΠΟΕΛ και οι Βασιλείες στο Ch.L;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, μέχρι και οi πιο αντί-βαλβερδικοi τον έχουν παραδεχτεί φέτος στο CHL. Σταμάτα να βγάζεις πράγματα από το μυαλό σου, δεν είναι ωραίο.

 

Οκ, ότι πεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήθελε δέκα, οκτώ ήθελε

Οντως με 8 ποντους περναγε ο Ολυμπιακος ...:shock:

 

Τι μου θυμησε τωρα ...

Τοτε που ειχαμε αποκλειστει με 10 ποντους παλι απο τη Μονακο του Ντεσαμπς παλι στις τελευταιες αγωνιστικες ...

Ελεος με τον τυπο...Τι θα γινει ?

Μας εχει γινει κακος δαιμονας ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δε βαζουν τον Σπανουλη με τον Τελετοβιτς να παιξουν ενα μονο? Καθονται και ταλαιπωρουν αλλους 20 μαντραχαλους χωρις λογο :P

 

Για να δουμε ποιος θα νικησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δε βαζουν τον Σπανουλη με τον Τελετοβιτς να παιξουν ενα μονο? Καθονται και ταλαιπωρουν αλλους 20 μαντραχαλους χωρις λογο :P

 

Για να δουμε ποιος θα νικησει.

Aν αυτό λέγεται οργανωμένο επαγγελματικό μπασκετ εγω είμαι ο Air Μιχαλάκης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω Πλατινί ?? :P

 

Καλά και γι'αυτο όπως φαίνεται αλλά γενικά δεν τον πάει τον Ολυμπιακό. Όποτε μας έχει κάτσει Γαλλικη στον όμιλο έχουμε αποκλειστεί παρόλο που συνήθως μαζεύουμε 9 βαθμούς! Φοβερά πράματα. :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τελετοβιτσιακός έχασε τελικά, αλλά η χαζομάρα του Σπανουλιακού στο τέλος στοίχισε τη διαφορά.

 

Να πούμε την αλήθεια πάντως, ο Ολυμπιακός δεν βασίστηκε 100% στον Σπανούλη σήμερα. Αντιθέτως, ο Τελέτοβιτς έπαιξε 37,5 λεπτά και έκανε 24(!!!) σουτ! Είναι ιδέα μου ή φέτος έχουμε υπερβολικά πολλά one man show στην Ευρωλίγκα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...