Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν καταλαβαίνω πως τα σκέφτεστε αυτά τα πράγματα... Δηλαδή το στήσανε το ματς?

Και γιατί δεν σφύριξε απλά το πέναλτι του μιραλάς ο άλλος στη γαλλία και να σας τελειώσει από την 5η αγωνιστική?

 

Δεν ξερω αν το στησανε το ματσ αλλα αυτο που δν καταλαβαινεις ειναι οτι στη μια περιπτωση μιλας για διαιτητη ενω στην αλλη μιλαμε για 2 ομαδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυρίες και κύριοι

 

Τελευταία αγωνιστική με τον Ατρόμητο αν θυμάμαι καλά στο Περιστέρι.Ο Ολυμπιακός να θέλει μόνο νίκη για την κατάκτηση του πρωταθλήματος o Παναθηναϊκός να περιμένει στραβοπάτημα για να στεφθεί αυτός πρωταθλητής και να έχει κερδίσει ήδη τον Παναιτωλικό στο Οακα.Το σκορ 2-1 στο 85' και στο 87 να βάλει αντίστοιχο γκολ με τον Valbuena π.χ ο Μιραλάς με το σκορ να διαμορφώνεται 2-3

 

Θα πέσει πολύ γέλιο πραγματικά.Ξέρω ξέρω έχω μπόλικη φαντασία αλλά μην γράψει κανείς καμιά μαλακία ότι ο Σπανός άνοιξε τα πόδια κτλ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχου τώρα .....

 

Ωχου τωρα....!!!!

 

Το ζαλίζετε πολύ και θα ξεράσει.

 

Ολο μαλακίες διαβάζω δεξιά και αριστερά.

 

Ο ολυμπιακός έπαιξε παρα πολύ καλά στον όμιλο , θυμηθείτε την εμφάνιση στο Λονδίνο με τα "πρώτα" της Αρσεναλ.

 

Ετυχε τώρα και η Μαρσέιγ γύρισε ένα ματσ αμφιβόλου ποιότητας και ηθικής.

 

Πάμε για Europa.Και αφήστε τους άμπαλους να λένε τα μακριά τους και τα κοντά τους , ότι παίξαμε με δευτερα και τρίτα , ότι ότι ότι...

 

 

Μια χαρά , κιριλέ , πάμε παρακάτω. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατυχέστατο παράδειγμα....

Υπάρχει και ο πρότερος βίος

Δεν πειράζει.Τόσα διαβάσαμε σήμερα για αδιάφορη Ντόρτμουντ.Ε θα λέμε για αδιάφορο Ατρόμητο.

 

Δεν θέλω να υποστηρίξω τις θεωρίες για στήσιμο παιχνιδιού κτλ.Αλλά το τρίτο γκολ της Μαρσεϊγ είναι του στυλ με τα μάτια μιλάμε εμείς.

 

Όπως και να έχει για εμένα προσωπικά αν μία ελληνική ομάδα έχει πιθανότητες να κάνει ευρωπαϊκή πορεία (με λίγη τύχη στις κληρώσεις) τότε το europa league είναι μονόδρομος.O μόνος που θα πρέπει να στεναχωριέται είναι ο χοντρός που δεν κατάφερε σήμερα να παντελονιάσει.

 

Η λέξη στεναχωριέται σε μπόλικα εισαγωγικά βεβαίως βεβαίως μιας και οι καθημερινοί μας νταλκάδες είναι άλλοι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ αρεσει που καποιοι δε παραδεχονται καν το στησιμο που επεσε στο αλλο ματς..εδω η ντορτμουντ ειχε φαει το 3ο μολις, κι ο προπονητης της ΓΕΛΑΓΕ

να χαρω εγω καθαρους αγωνες!

 

Επισης.,..τα ματς επρεπε να παιζονται την ιδια ωρα κι ομως υπηρχε διαφορα στα λεπτα.. but in uefa we trust!!!

 

Καλα μιλαμε αυτο το κανω quote μονο για να υπαρχει.

Οταν ...... τους υπολοιπους ειναι καλα και ΕΙΣΑΙ τραλαλατραλαλο τωρα που στο κανανε εσενα τσουζει. Δεν πειραζει. Καιρος να νιωσεις οπως αλλοι.

 

Στις τελιτσες βαλε οτι θες. Νομιζω ξερεις ποιο ρημα ταιριαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μιλαμε αυτο το κανω quote μονο για να υπαρχει.

Οταν ...... τους υπολοιπους ειναι καλα και ΕΙΣΑΙ τραλαλατραλαλο τωρα που στο κανανε εσενα τσουζει. Δεν πειραζει. Καιρος να νιωσεις οπως αλλοι.

 

Πχ Αρη. Σε ματς Ολλυμπιακος-Λαρισα 0-1(τοσο ηταν?) με αδιαφορο Ολυμπιακο που ειχε παρει το πρωταθλημα και η Λαρισα ηθελε το διπλο για να τερματισει 5η και να παει πλειοφ και ηταν φυσικα παρα πολυ δυσκολο να το κανει στο απορθητο τοτε Καραισκακη.

Και βεβαια το εκανε....

 

Τωρα καταλαβατε πως ενοιωσαν οι Αριανοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πχ Αρη. Σε ματς Ολλυμπιακος-Λαρισα 0-1(τοσο ηταν?) με αδιαφορο Ολυμπιακο που ειχε παρει το πρωταθλημα και η Λαρισα ηθελε το διπλο για να τερματισει 5η και να παει πλειοφ και ηταν φυσικα παρα πολυ δυσκολο να το κανει στο απορθητο τοτε Καραισκακη.

Και βεβαια το εκανε....

 

Εσύ ειδικά σαν παοκτζής πρέπει να μην μπορούσες να κοιμηθείς εκείνο το βράδυ από τη στεναχώρια σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ ειδικά σαν παοκτζής πρέπει να μην μπορούσες να κοιμηθείς εκείνο το βράδυ από τη στεναχώρια σου...

Oχι εγω τοτε χαρηκα αλλά τι σχεση εχει αυτο με αυτο που λεω???? :-(

 

Το οτι εγω χαρηκα και τα οποια συναισθηματα μου εχουν καμια σχεση με το επιχειρημα που παω να δωσω?? Ο,τι να'ναι.... :-( :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι εγω τοτε χαρηκα αλλά τι σχεση εχει αυτο με αυτο που λεω???? :-(

 

Το οτι εγω χαρηκα και τα οποια συναισθηματα μου εχουν καμια σχεση με το επιχειρημα που παω να δωσω?? Ο,τι να'ναι.... :-( :-(

Είπε ο οπαδός ομάδας που σκοράρει ο Μίετσελ στο Παοκ-Καλαμαριά και τρώει γιούχα απ'όλη την Τούμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπε ο οπαδός ομάδας που σκοράρει ο Μίετσελ στο Παοκ-Καλαμαριά και τρώει γιούχα απ'όλη την Τούμπα

Και αυτο με το επιχειρημα που εδωσα τι σχεση εχει???? Και παλια καμια.

 

Πολλες υπεκφυγες βλεπω. :rolleyes: Να απαντησετε συγκεκριμενα δεν μπορειτε?

Προφανως. Τι ρωταω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοι παικτες μας, δωσανε το ματς.

 

Και αφου ησασταν απλως αδιαφοροι, τοτε απλως αδιαφοροι ηταν και οι της Ντορτμουντ σημερα μολις δεχτηκανε το γκολ και χασανε ωραια και καλα και δικαια.

 

Ωραία. Και ποιος σου είπε ότι αν στη θέση της Μαρσέιγ ήταν ο Ολυμπιακός σήμερα, ότι η Μπορούσια θα το έδινε το ματσάκι? Αν δεν υπήρχε Πλατινί στη μέση, αλλά 2 θα της είχε βάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...