Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν αυτό το γκολ είχε ακυρωθεί, σωστά βέβαια, σε παιχνίδι με το Ολυμπιακό όλοι οι παίχτες του ΠΑΟΚ θα είχαν κρεμαστεί από το λαιμό του διαιτητή και θα τον πήγαιναν καρότσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπε κανείς ότι τα έχουν πάρει απλά κάνουν ότι μπορούν για να κερδίσουν τον Ολυμπιακό και δεν τους ενδιαφέρει τίποτε άλλο. Ο Ολυμπιακός να μην πάρει πρωτάθλημα αυτό είναι το όνειρό τους. Και που είναι ο Χάβος που έφαγε ψωμί από τον Ολυμπιακό και έκανε σαν υστερικός στο Καραϊσκάκη. Τώρα μούγκα ούτε οδηγίες δεν δίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Vassassin μιλάει για τον σημερινό αγώνα. Πάντως και στο πρώτο που είχε και ο βάζελος κατοχή, εγώ δεν είδα κλωτσιές.

 

Α, λάθος μου τότε. Συγγνώμη Vassassin, νόμιζα έλεγες για Ολυμπιακό μιας που το είδα σ αυτό το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα τι έκανε ο Σαλπιγγίδης και μου μπήκαν ψύλλοι στ' αυτιά :lol:

 

Σταματα αθλιε!!

 

Μονο ο οσφπ σε καθε ματς εχει κι απο ενα φιλικο προσωπο!! Ακομα να το καταλαβεις??? τς τς τς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπω,τρολαρισμα τρελο.Συνεχιστε ετσι.Αντι να κοιταξετε τα μουτρα σας ,σε καθε ματς κανετε 3 σελιδες για το τι εκανε ο παναθηναικος.Γαματο ειναι,συνεχιστε ετσι.Τα σπαει το τοπικ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπω,τρολαρισμα τρελο.Συνεχιστε ετσι.Αντι να κοιταξετε τα μουτρα σας ,σε καθε ματς κανετε 3 σελιδες για το τι εκανε ο παναθηναικος.Γαματο ειναι,συνεχιστε ετσι.Τα σπαει το τοπικ....

 

Αφενός μιλάμε για τον ΠΑΟΚ.

 

Αφετέρου, πόσο οξύμωρο είναι να μπαίνεις στο thread του Ολυμπιακού και να μας λες να ασχοληθούμε με την ομάδα μας. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...