Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι σχεση εχει αυτο που λες με αυτο που εγραψα?

 

Σχέση έχει με την "νοοτροπία" όσων χαίρονται με τον αποκλεισμό του Ολυμπιακού, ενώ την ίδια στιγμή νομίζουν ότι όλα είναι αγαθά στο ποδόσφαιρο του Πλατινί, της γερμανικής μασωνίας τηλεοπτικών δικαιωμάτων, των πολιτικών γεγονότων κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν λιγο γυρισα

 

Συγχαρητηρια στην ομαδα γι ακομη μια σπουδαια εμφανιση!! 3μπαλο στην Αρσεναλ!!

 

Οπως ειπε κι ο Μανιατης.."Μπραβο στην ντορτμουντ για την 4η θεση, της αξιζε απ την αρχη της διοργανωσης"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη για να καταλαβω τωρα...Οι οπαδοι των ομαδων της χωρας, που τα 2/3 των προεδρων και των παικτων αυτων των ομαδων ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ εστηναν αγωνες,σκορ,κορνερ,πλαγια αουτ με την ανοχη/συνενοχη του κρατους το οποιο τα ΚΟΥΚΟΥΛΩΣΕ ΟΛΑ, αυτοι οι οπαδοι βγαινουν τωρα και μιλανε για στησιμο της Ντορντμουντ??

 

Και μετά παραπονιέστε μερικοί γιατί ήρθε το ΔΝΤ στην Ελλάδα. Με τέτοιες αντιλήψεις "σκεπτόμενων" ανθρώπων, όχι ενα, αλλά 10 να έρθουν, να ζούμε με 200€ το μήνα.

 

Τι σχεση εχει αυτο που λες με αυτο που εγραψα?

 

Χαχαχαχαχα. :-D :-D

Καμια προφανως. :shock: :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν θα ασχοληθώ περαιτέρω με τους πουθενάδες του ελληνικού ποδοσφαίρου και τις εμμονές τους.

 

Ένα πράγμα μόνο για την ομάδα μου: Ελπίζω να μην υποτιμήσουμε το θεσμό του Europa όπου μας δίνεται μία μεγάλη ευκαιρία.

 

Στην τελική, πέρα από το ξενέρωμα, μόνο καλό μπορεί να μας κάνει το Europa αν εμείς του δώσουμε τη δέουσα σημασία.

Άλλωστε εκεί υπάρχουν ομάδες επιπέδου ΠΑΟΚ και είμαι σίγουρος ότι ο Βαλ το ξέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Anaksimandros4 να χαρείς παλικάρι μου, δεν λέω... αλλά το τρολάρισμα που κάνεις μετά από τέτοια νύχτα είναι κάπως.

Νταξει δεν ειναι και τρολαρισμα. Στην αρχη ειπα λογικες αποψεις, μετα αρχισε ο αλλος στα μπαοκ και στις βλακειες και αναγκαστηκα να απαντησω. Εκεινον δεν του τη λες βεβαια.... :rolleyes:

Επισης εγω χαρηκα σημερα ποδοσφαιρικα οποτε γιατι να μην το εκφρασω? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως μερικοι δεν ειστε σωστοι.Επαιξε καλα μια Ελληνικη ομαδα απεναντι σε μια Αγγλικη,που ακομη και με οχι ολους τους πρωτοκλασσατους παικτες,δεν παυει να ειναι ονομα στην Ευρωπη,κερδισε 3-1 και επειδη αποκλειστηκε,ερχεστε στο δικο της νημα να τους την πειτε?Σορρυ δεν θελω να κανω υποδειξεις,αλλα παρα ειναι κακεντρεχες και σπαστικο.<_<

 

Αν θυμαμαι καλα οταν ο ΠΑΟΚ κερδισε την Τοτεναμ ειχαν γραψει και Ολυμπιακοι φιλαθλοι σε εκεινο το νημα και ειχαν δωσει συχγαρητηρια τοτε στον ΠΑΟΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μην ασχολείστε με μίζερες υπάρξεις που μπαίνουν να μας την πουν (!!!) σε μια ακόμη μεγάλη Ευρωπαική βραδιά για την ομάδα μας

 

Αφήστε τους στον κόσμο τους με τις καραμέλες τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑντιΟλυμπιακος εννοουσα προφανως. :-D

οχ θα μου κανεις αναφορα παλι?

λοιπον κ παλι μπραβο στους παικτες μας κ παμε γερα στο Europa.κ καμια μεταγραφη να δουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να κάνουμε κάτι με τον Αμπντούν... δεν ξέρω αν περνάει φάση το παιδί ή όχι αλλά το παιχνίδι του εμένα τουλάχιστον με εκνευρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...