Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το 2-2 παίζει να ψηφίζεται ως το αστειότερο γκολ της σαιζόν.

 

Περνάει η μπάλα από 2, πιάνει κεφαλιά αφύλαχτος ο Γάλλος και με παίχτη πάνω στη γραμμή και τερματοφύλακα στη θέση του, το τρώει ΟΡΘΙΟΣ.

 

Καλή η εμμονή με τον Ολυμπιακό, αλλά δεν θα κάνουμε και το άσπρο μαύρο για να ικανοποιηθούν κάποιες ασπρόμαυρες ψυχές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα για τον Ολυμπιακο και ας το ειχα παιξει διπλο.Τουλαχιστον με την σταθερα ποιοτικη του πορεια τα τελευταια χρονια στην Ευρωπη,δειχνει οτι ανεβαζει σταδιακα επιπεδο.Με μερικες καλες μεταγραφες μπορει να χτυπησει τελικο Ουεφα η εστω ημιτελικο.

eek7.gif

 

Εκτός αν εννοεις να παρει κανα Μεσι γιατι αλλιως δεν βλεπω πώς μπορει να γινει αυτο που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη για να καταλαβω τωρα...Οι οπαδοι των ομαδων της χωρας, που τα 2/3 των προεδρων και των παικτων αυτων των ομαδων ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ εστηναν αγωνες,σκορ,κορνερ,πλαγια αουτ με την ανοχη/συνενοχη του κρατους το οποιο τα ΚΟΥΚΟΥΛΩΣΕ ΟΛΑ, αυτοι οι οπαδοι βγαινουν τωρα και μιλανε για στησιμο της Ντορντμουντ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νόμιζα πως θα μου λεγες για το 2-2 αλλά το έκανες ακόμα χειρότερο. Τί έπαθε δηλαδή ή Ντόρτμουντ που έφαγε 1 γκολ και πήγε 2-1;

 

Οχι η Ντορντμουντ επρεπε να κερδισει με μεγαλη διαφορα τερματων για να περασει,οχι απλα να κερδισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2-2 παίζει να ψηφίζεται ως το αστειότερο γκολ της σαιζόν.

 

Περνάει η μπάλα από 2, πιάνει κεφαλιά αφύλαχτος ο Γάλλος και με παίχτη πάνω στη γραμμή και τερματοφύλακα στη θέση του, το τρώει ΟΡΘΙΟΣ.

Το 2-0 του Ολυμπιακου απο την αλλη το σημερινο ειναι πολυ αστειοτερο απο αυτο που λες.

Ο τερματοφυλακας μεσα στην περιοχη του αντι να απλωσει τα χερια να πιασει απλα απλουστατα την μπαλα, κανει μια ζεμπεκια και τρωει το γκολ. Και οι 2 συμπαικτες του διπλα κοιτουσαν.

 

Καλή η εμμονή με τον Ολυμπιακό, αλλά δεν θα κάνουμε και το άσπρο μαύρο για να ικανοποιηθούν κάποιες ασπρόμαυρες ψυχές.

Οχι. Δεν θα κανουμε το ασπρο μαυρο για να ικανοποιηθουν μερικες ερυθρολευκες ψυχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι η Ντορντμουντ επρεπε να κερδισει με μεγαλη διαφορα τερματων για να περασει,οχι απλα να κερδισει.

Από τη στιγμή που εμείς κερδίζαμε, δεν περνούσε 2η. Περνούσε όμως στου Γιουρόπα. Συνεπώς, τί ακριβώς λέμε; Ότι δεν ήθελε το Γιουρόπα; 2οι ή τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε Ανακσιμανδρε γινεσαι σπαστικος για να μην πω τπτ αλλο...

σαρεσει να σε βριζουν?

οταν περασατε εσεις αντι να πανηγυριζεις εβαλες τα γκολ που ειχε φαει ο οσφπ απο αγγλους...

κανε μας την χαρη

Τι χαρη θελεις να σου κανω ακριβως?

Πες μου για να ξερω σε τι να αρνηθω....

Ο,τι και να'ναι σε αγνοω. Αν θελεις να μην γραφω και να λετε τα δικα σας σκασιλα μου.

Εγω θα γραφω ο,τι αποψεις εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2-0 του Ολυμπιακου απο την αλλη το σημερινο ειναι πολυ αστειοτερο απο αυτο που λες.

Ο τερματοφυλακας μεσα στην περιοχη του αντι να απλωσει τα χερια να πιασει απλα απλουστατα την μπαλα, κανει μια ζεμπεκια και τρωει το γκολ. Και οι 2 συμπαικτες του διπλα κοιτουσαν.

 

 

Οχι. Δεν θα κανουμε το ασπρο μαυρο για να ικανοποιηθουν μερικες ερυθρολευκες ψυχες.

Το ξέρεις ότι ήταν ο 3 τερματοφύλακας της ομάδας, έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νόμιζα πως θα μου λεγες για το 2-2 αλλά το έκανες ακόμα χειρότερο. Τί έπαθε δηλαδή ή Ντόρτμουντ που έφαγε 1 γκολ και πήγε 2-1;

 

Άστο... Δες τα ρεπορτάζ αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...