Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωρε μολις μπηκα στο λαιβσκορς και βλέπω 2-0;;; Μωρε μπράβο! Βάζω να το ματσάκι...Αιντε πάλι του χρόνυο ο γαύρος, θα τσεπώσει τα 35εκ ευρώ...

 

Αυτά ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νίκη θέλει η Μαρσέιγ, αν κερδίσει ο Ολυμπιακός.

 

Άμυνα μπετόν η Άρσεναλ μιλάμε. Ενώ έχει καλούς παίκτες μέσα, έχουν το μυαλό εντελώς αλλού. Τακουνάκια και πασίτσες μέσα στην περιοχή σου; Πού πας ρε Άρσεναλ, δεν είναι εσωτερικό διπλό. Ο Βενγκέρ πρέπει να τα έχει πάρει στο κρανίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι ποια μέρα θα είναι προπονηταράς τώρα ο Βαλβέρδε και θα φαίνεται το έργο του μέσα στο γήπεδο; Πότε ξανά γίνεται παλτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι ποια μέρα θα είναι προπονηταράς τώρα ο Βαλβέρδε και θα φαίνεται το έργο του μέσα στο γήπεδο; Πότε ξανά γίνεται παλτό;

 

Απόψε; :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι εξυπνάδα είναι αυτοί που έχουν οι παίχτες του Ολυμπιακού; Δεν χορταίνει να τους θαυμάζει ο Σωτηρακόπουλος.

 

Μπαλιές-πάσες στο πουθενά = "πήγε να τον βρει πολύ έξυπνα"

Σουτ από του διαόλου του μάνα απόλυτα ελεγχόμενα ακόμα και αν ήμουν εγώ τερματοφύλακας = "α, εδώ δοκίμασε κάτι πολύ έξυπνο. Πολύ έξυπνη σκέψη."

 

κτλ κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι εξυπνάδα είναι αυτοί που έχουν οι παίχτες του Ολυμπιακού; Δεν χορταίνει να τους θαυμάζει ο Σωτηρακόπουλος.

 

Μπαλιές-πάσες στο πουθενά = "πήγε να τον βρει πολύ έξυπνα"

Σουτ από του διαόλου του μάνα απόλυτα ελεγχόμενα ακόμα και αν ήμουν εγώ τερματοφύλακας = "α, εδώ δοκίμασε κάτι πολύ έξυπνο. Πολύ έξυπνη σκέψη."

 

κτλ κτλ.

 

Τέτοια έλεγα εγώ όταν έπαιζα ακόμα στο ερασιτεχνικό και έκανε βλακεία ο συμπαίκτης μου... φώναζα από το τέρμα "Καλή σκέψη! Δεν πειράζει, το επόμενο" :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι της Αρσεναλ θελουν να βαλουν γκολ? :fear: Περπατανε στην επιθεση, δινουν πασες στους αντιπαλους στην αμυνα ολη την ωρα, κανουν οτι τους καπνισει την αμυνα, ο τερματοφυλακας κανει καθυστερησεις. :eek:

 

Μα τι εξυπνάδα είναι αυτοί που έχουν οι παίχτες του Ολυμπιακού; Δεν χορταίνει να τους θαυμάζει ο Σωτηρακόπουλος.

 

Μπαλιές-πάσες στο πουθενά = "πήγε να τον βρει πολύ έξυπνα"

Σουτ από του διαόλου του μάνα απόλυτα ελεγχόμενα ακόμα και αν ήμουν εγώ τερματοφύλακας = "α, εδώ δοκίμασε κάτι πολύ έξυπνο. Πολύ έξυπνη σκέψη."

 

κτλ κτλ.

:lol: :lol: :lol:

Τα ιδια σκεφτομαι και εγω. Σλουρπ, σλουρπ μαλλον....

 

Νταξει αμα κανει το 2-3 η Μαρσειγ ψιλοστημενο το κοβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, ναι! Και όταν οι της Άρσεναλ παίζουν πασούλες, μόλις την κλέψει ένας του Ολυμπιακού "την έκλεψε πανέξυπνα!".

 

Ξεφτίλα εντωμεταξύ η Άρσεναλ αλλά και ο Ολυμπιακός παίζει με τη φωτιά...

 

Δεν πρόλαβα να το γράψω. Άντε, τη γλίτωσε (από την επίθεση της Άρσεναλ με τις μπουρμπουλήθρες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...