Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O Σπανουλης κανει αυτο που του αρεσει, ηγείται μιας ομαδας, αν του εδινε και ο Ομπραντοβιτς τα κλειδια του Παο αντι του Διαμαντιδη θα εμενε στον Παο.. Οταν λήξει το συμβολαιο του με τον Οσφπ τον βλέπω σε καμια ομαδα τυπου Καχα λαμποραλ ή Σιενα μεταξυ ΦΦ και 8 της Ευρωλιγκα δηλαδη.

Anaksimandros4 οι διαιτησιες του Οσφπ στα ματς με καθε ολη ομαδα πλην Παο τα τελευταια 6 χρόνια ειναι σκανδαλωδώς υπερ του όταν χρειαστει. Δεν υπήρχε παραβαση στην τελευταια φαση αλλά εχω αρκετες ενστασεις για τα 12 φαουλ και τις 16 βολες της 2ης περιοδου. Τεσπα ας εμπαιναν οι βολες ή ας επαιζαν σωστη αμυνα στο τριποντο του Σπανουλη και δεν θα το συζητουσαμε τώρα. Ανυπομονω για το καρφωμα του Κειρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλα και επειδη ο Pelecan δεν τραβαει το διχτακι αλλα το ακουμπαει

Δεν εχει σημασια. Ειτε το ττραβαει ειτε το ακουμπαει ειναι παραβαση και το καλαθι μετραει.

Γενικως μιλαω γιατι οπως ειπα αυτο στα τελευταια 1-2 δευτερολεπτα δεν σφυριζεται ποτέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει σημασια. Ειτε το ττραβαει ειτε το ακουμπαει ειναι παραβαση και το καλαθι μετραει.

Γενικως μιλαω γιατι οπως ειπα αυτο στα τελευταια 1-2 δευτερολεπτα δεν σφυριζεται ποτέ!

 

Λολ, ότι να ναι.. Γιατι δεν σφυριζεται ποτε; Μια χαρα σφυρίζονται τα παντα.

 

Το ακουμπημα δεν ειναι παραβαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Anaksimandros4 οι διαιτησιες του Οσφπ στα ματς με καθε ολη ομαδα πλην Παο τα τελευταια 6 χρόνια ειναι σκανδαλωδώς υπερ του όταν χρειαστει. Δεν υπήρχε παραβαση στην τελευταια φαση αλλά εχω αρκετες ενστασεις για τα 12 φαουλ και τις 16 βολες της 2ης περιοδου.

Οι διαιτητες εκαναν πολλα λαθη οπως φανηκε. Αλλά εκατερωθεν! Πιο πολλα βεβαια υπερ του Ολυμπιακου.

Αλλά και υπερ του Αρη πηραν πολλες λαθος αποφασεις ειδικα σε μια φαση οπου 2 φορες εγιναν καθαροτατα βηματα και δεν τα εδωσαν. Γενικα η διαιτησια ηταν κακη αλλά δεν ηταν προκλητικα υπερ του Ολυμπιακου. 55-45 υπερ του θα ελεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεύτερη φορά βλέπω τον Παο φέτος οπότε δεν έχω και πλήρη εικόνα αλλά από όσα έχω δει, αν αυτό το πράμα πάρει πρωτάθλημα, ο Ολυμπιακός θα είναι για πολλές κλωτσιές.

Δεν υπάρχει ούτε η δικαιολογία της Ευρώπης ούτε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ απο το πρώτο ημίχρονο είδα ένα συνοθύλευμα. Ο Άρης έπαιζε πολύ παθιασμένα. Τώρα θα δούμε, το -5 έγινε -2 αλλά θα χαθούν πολλοί βαθμοί ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεύτερη φορά βλέπω τον Παο φέτος οπότε δεν έχω και πλήρη εικόνα αλλά από όσα έχω δει, αν αυτό το πράμα πάρει πρωτάθλημα, ο Ολυμπιακός θα είναι για πολλές κλωτσιές.

Δεν υπάρχει ούτε η δικαιολογία της Ευρώπης ούτε τίποτα.

Μαρεσει που απτη μια λες πως τον ΠΑΟ τον εχεις δει 2 φορες εφετος και απτην αλλη τα συμπερασματα απολυτα. "αυτο το πραμα δεν αξιζει πρωταθλημα" κλπ. Με βαση 2 παιχνιδια. 2. Και τελειωνει ολοκληρος 1ος γυρος.

 

Ειναι σαν να βγω να πω οτι σας ειδα με τον Αστερα και τον ΟΦΗ εφετος και δεν αξιζετε ουτε 5η θεση. Γιατι ναι, με βαση αυτα τα 2 δεν αξιζετε την 5η θεση. Θες να κανουμε συζητηση σε αυτην την βαση λοιπον? Να διαλεγουμε ο καθενας τα 2 χειροτερα παιχνιδια του αντιπαλου και να λεμε τι αξιζει και τι δεν αξιζει βαση αυτων των παιχνιδιων? Ωραιο μου ακουγεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρεσει που απτη μια λες πως τον ΠΑΟ τον εχεις δει 2 φορες εφετος και απτην αλλη τα συμπερασματα απολυτα. "αυτο το πραμα δεν αξιζει πρωταθλημα" κλπ. Με βαση 2 παιχνιδια. 2. Και τελειωνει ολοκληρος 1ος γυρος.

 

Ειναι σαν να βγω να πω οτι σας ειδα με τον Αστερα και τον ΟΦΗ εφετος και δεν αξιζετε ουτε 5η θεση. Γιατι ναι, με βαση αυτα τα 2 δεν αξιζετε την 5η θεση. Θες να κανουμε συζητηση σε αυτην την βαση λοιπον? Να διαλεγουμε ο καθενας τα 2 χειροτερα παιχνιδια του αντιπαλου και να λεμε τι αξιζει και τι δεν αξιζει βαση αυτων των παιχνιδιων? Ωραιο μου ακουγεται...

 

Δεύτερη φορά βλέπω τον Παο φέτος οπότε δεν έχω και πλήρη εικόνα αλλά από όσα έχω δει, αν αυτό το πράμα πάρει πρωτάθλημα, ο Ολυμπιακός θα είναι για πολλές κλωτσιές.

Δεν υπάρχει ούτε η δικαιολογία της Ευρώπης ούτε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω πιο αλλο παιχνιδι εχεις δει (να φανταστω το ντερμπυ) αλλα πραγματικα επεσες στα χειροτερα παιχνιδια του παο φετος, καμια σχεση με την πραγματικοτητα.

 

μηπως να δεις περισσοτερα παιχνιδια μπας και παρει ο ολυμπιακος πρωταθλημα?? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνολικά πάντως ο Παναθηναϊκός φέτος (μέχρι τώρα) παίζει μακράν το καλύτερο ποδόσφαιρο στο πρωτάθλημα.

Το πιο γρήγορο, ίσως. Το καλύτερο, όχι. Αλλά είμαστε εκτός θέματος οπότε ας το αφήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο γρήγορο, ίσως. Το καλύτερο, όχι. Αλλά είμαστε εκτός θέματος οπότε ας το αφήσουμε.

 

Σιγά μην είμαστε εκτός θέματος.

 

Δεν νομίζω να έχουμε δει καλύτερη ομάδα έως τώρα. Τες πα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεύτερη φορά βλέπω τον Παο φέτος οπότε δεν έχω και πλήρη εικόνα αλλά από όσα έχω δει, αν αυτό το πράμα πάρει πρωτάθλημα, ο Ολυμπιακός θα είναι για πολλές κλωτσιές.

Δεν υπάρχει ούτε η δικαιολογία της Ευρώπης ούτε τίποτα.

 

Ειπαμε να λεμε καμια μλκια αλλα οχι κι ετσι ...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...