Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με κεφαλια του Μελμπεργκ που επρεπε να ειχε αποβληθει.

 

Ειναι η παραγκα του Μαρινακη.

Ναι οντως τωρα το θυμηθηκα.

 

Ειναι σ εκεινο το ματς που μας ακυρωσε γκολ οφσαιντ ( που οντως ηταν οφσαιντ ) και μας εκοψε μια φαση που βγαιναμε τετ α τετ ....

Ενας διαιτητης που θελει να σε βοηθησει αυτα στα δινει.

 

Αλλα μαλον τωρα ξερω θα θυμηθεις οτι η Ξανθη ειναι το παραρτημα μας και εκατσε κι εχασε στο 95 ' .....

Αυτα ειναι γνωστα ...Τπτ καινουριο?

 

Τεσπα.

Δεν απανταω αλλο.Ειπα την αποψη μου.

Απο δω και μπρος για το ματς της Τριτης οποιος θελει να μιλησουμε εδω ειμαι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα.

Δεν απανταω αλλο.Ειπα την αποψη μου.

Απο δω και μπρος για το ματς της Τριτης οποιος θελει να μιλησουμε εδω ειμαι ...

 

Πολυ ενδιαφερουσα η αποψη σου. Να σου κανω και μια τελευταια ερωτηση. Συνεπως αφου ο διαιτητης οταν θελει να σε βοηθησει τα κανει ολα υπερ σου οπως περσι στο Καραισκακη right? Νομιζω οτι συμφωνεις με αυτο γιατι καποιοι αλλοι διαφωνουν...και προσπαθουν να μας βγαλουν τρελους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ενδιαφερουσα η αποψη σου. Να σου κανω και μια τελευταια ερωτηση. Συνεπως αφου ο διαιτητης οταν θελει να σε βοηθησει τα κανει ολα υπερ σου οπως περσι στο Καραισκακη right? Νομιζω οτι συμφωνεις με αυτο γιατι καποιοι αλλοι διαφωνουν...και προσπαθουν να μας βγαλουν τρελους.

 

Keep On ...Μιζερια στο φουλ ...

Εγω την Τριτη θα ειμαι Καραισκακη και θα αποθεωνω την ομαδα μου αν περασει στους 16....

Εσενα που σαρεσει η γνωστη μιζερια του Ελληνα συνεχισε τα σχολια σου....

Δε θα σε ξαναδιακοψω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε εμενα μ αρεσε που κερδισαμε με μουφα γκολ αλλα καλυτερα να δουμε αν θα συνεχιστει αυτο.

 

 

Ρε σεις τα πιστεύεται αυτά που λέτε? Μην τους κάνετε την χάρη ρε!

Στο 1-0 μέσα στο Καραΐσκάκη και με τον Παναιτωλικό να παίζει με 10 παίχτες, το 2-0 μας έδωσε το παιχνίδι? Το χέρι-πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο δεν είναι αλλοίωση αποτελέσματος και είναι αυτό? Επειδή πέσαμε σε γκαβό επόπτη πρέπει να την πληρώσουμε εμείς?

Μην πέφτετε στην παγίδα τους ρε δεν θα σας πει κανείς ότι δεν είστε αντικειμενικοί...

 

Ούτε καν οι "αντικειμενικές" εφημερίδες δεν γράφουν τίποτα σήμερα για αλλοίωση αποτελέσματος και θα το λέμε εμείς? Τέτοιος εκφοβισμός πια?

 

Προβλέπω χειρουργικό σφάξιμο σήμερα στον Αρη. Ξυπνάτε!

 

 

 

 

 

Ο Μέλμπεργκ παίζει!

Δόξα τον θεό. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Keep On ...Μιζερια στο φουλ ...

Εγω την Τριτη θα ειμαι Καραισκακη και θα αποθεωνω την ομαδα μου αν περασει στους 16....

Εσενα που σαρεσει η γνωστη μιζερια του Ελληνα συνεχισε τα σχολια σου....

Δε θα σε ξαναδιακοψω ...

 

Ναι εσυ εισαι ευρωπαιος και φυσικα σαν ολυμπιακος εισαι ανωτερο ον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως την κερδισα την Ξανθη ?

Με κεφαλια του Μελμπεργκ που επρεπε να ειχε αποβληθει.

 

Ειναι η παραγκα του Μαρινακη.

Ναι οντως τωρα το θυμηθηκα.

 

Ειναι σ εκεινο το ματς που μας ακυρωσε γκολ οφσαιντ ( που οντως ηταν οφσαιντ ) και μας εκοψε μια φαση που βγαιναμε τετ α τετ ....

Ενας διαιτητης που θελει να σε βοηθησει αυτα στα δινει.

Κατσε δηλαδη η απαντηση σου στο οτι ο Μελμπεργκ επρεπε να αποβληθει και κακως δεν αποβληθηκε και ετσι ευνοηθηκε ο Ολυμπιακος, ειναι οτι ο διαιτητης σας εκοψε μια φαση που βγαινατε τετ-α-τετ ως οφσαιντ και πραγματι ηταν οφσαιντ??????

:confused: :fear: :shock: :whistle: :-(

 

Ενισχυεις την αποψη μου για τους Ολυμπιακους και την λογικη τους περι διαιτησιας οταν αφορα αυτους.

Ευχαριστω που μου δινεις παραδειγματα να χρησιμοποιω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλέπω χειρουργικό σφάξιμο σήμερα στον Αρη. Ξυπνάτε!

 

Oχι ρε συ..Συμφωνα με τον αλεξη ακομα και αναποδο πλαγιο να παρει ο Αρης και ολα τα υπολοιπα ο παναθηναικος τοτε ο διαιτητης θα εχει ευνοησει τον Αρη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε δηλαδη η απαντηση σου στο οτι ο Μελμπεργκ επρεπε να αποβληθει και κακως δεν αποβληθηκε και ετσι ευνοηθηκε ο Ολυμπιακος, ειναι οτι ο διαιτητης σας εκοψε μια φαση που βγαινατε τετ-α-τετ ως οφσαιντ και πραγματι ηταν οφσαιντ??????

:confused: :fear: :shock: :whistle: :-(

 

Ενισχυεις την αποψη μου για τους Ολυμπιακους και την λογικη τους περι διαιτησιας οταν αφορα αυτους.

Ευχαριστω που μου δινεις παραδειγματα να χρησιμοποιω.

 

Οχι εννοω πως ο διαιτητης αν ηθελε να σε παιξει σου ειδινε αυτα και εκανε τη ζωη του ευκολη.

Αλλα αφου θες να στο κανω νιανια στο κανω νιανια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι εννοω πως ο διαιτητης αν ηθελε να σε παιξει σου ειδινε αυτα και εκανε τη ζωη του ευκολη.

Ναι αλλά αυτο δεν αναιρει σε καμια περιπτωση το γεγονος οτι ευνοηθηκε ο Ολυμπιακος με το να μην βγαλει κοκκινη στον Μελμπεργκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κεφαλια του Μελμπεργκ που επρεπε να ειχε αποβληθει.

 

Ρε πάτε καλά? Από το μυαλό σας τα βγάζετε? Τα γκολ με την Ξάνθη τα έβαλε ο Παντελιτς και Τζιμπουρ.

Για πια αποβολή μιλάτε? Δείξε μου την φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πάτε καλά? Από το μυαλό σας τα βγάζετε? Τα γκολ με την Ξάνθη τα έβαλε ο Παντελιτς και Τζιμπουρ.

Για πια αποβολή μιλάτε? Δείξε μου την φάση.

 

58' Ένταση και εκνευρισμός στον αγωνιστικό χώρο με τους παίκτες των δύο ομάδων να γίνονται κουβάρι...

 

Όλα ξεκίνησαν από ένα χτύπημα εκτός φάσης του Μέλμπεργκ στον Ντίκα και μετά όλοι… έγιναν ένα! Τελικώς μόνο ο Σουηδός τιμωρήθηκε με κίτρινη κάρτα από τον διαιτητή…

 

http://www.sport-fm.gr/article/502050

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βρε αγορίνα την φάση θα μου την δείξεις για να το δουμε? Τέτοιο σφάξιμο και δεν υπάρχει ένα ριπλέι?

Τελικά το γκολ δεν το έβαλε ο Μελμπεργκ ε? Κοίτα να δεις ρε γαμώτο κάτι πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε αγορίνα την φάση θα μου την δείξεις για να το δουμε? Τέτοιο σφάξιμο και δεν υπάρχει ένα ριπλέι?

Τελικά το γκολ δεν το έβαλε ο Μελμπεργκ ε? Κοίτα να δεις ρε γαμώτο κάτι πράγματα.

 

Σορρυ που δεν το γραφει το redplanet. Ειδες τι γινεται σε αυτη τη ζωη? Εγω ειμαι παντα λαθος και κλαψας ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ ενω αλλοι ειναι ευρωπαιοι και ανωτερα οντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ που δεν το γραφει το redplanet. Ειδες τι γινεται σε αυτη τη ζωη? Εγω ειμαι παντα λαθος και κλαψας ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ ενω αλλοι ειναι ευρωπαιοι και ανωτερα οντα.

 

Πιο redplanet φίλε μου? Εγώ την φάση θέλω να δω. Που το είδατε εσείς και λέτε ότι έπρεπε να αποβληθεί? Από το μυαλό σας το βγάζετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...