Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://fimotro.blogs...-post_1805.html

 

http://fimotro.blogs...-post_5065.html

 

 

Τι αλλη παπαρια θα διαβασουμε

 

Λογικο μου ακουγεται ...

Μια ψυχη απο απ το insomnia που ειχε infos απο μεσα ελεγε πως εχουμε κλεισει Λεμονη ...

Δε θα μου φανει περιεργο αν φυγει ο Βαλ...

 

:lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν φυγει ο Ερνεστο τελειωσαμε για φετος.

καναμε μια ηττα,μια ασχημη βραδια.τα τελευταια παιχνιδιαπαιζαμε πολυ καλη μπαλα αλλα σημερα μαλλον χαλαρωσαν τα παλικαρια κ τον φαγανε.αλλα μην αλλαζουμε προπονητη με την 1 ηττα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωταθλημα δεν εχει χαθει και παλι θα το παρουμε

Απο κει και περα εγιναν αρκετες λαθος μεταγραφες και εκει πρεπει να αποδοθουν ευθυνες σε οποιους τις εκαναν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωταθλημα δεν εχει χαθει και παλι θα το παρουμε

Απο κει και περα εγιναν αρκετες λαθος μεταγραφες και εκει πρεπει να αποδοθουν ευθυνες σε οποιους τις εκαναν

 

Ο Βαλβερδε εκανε καποιες λαθες μεταγραφες ...

Αυτο ειναι στα μειον του.

Το ξερουν ακομα και οι πιο φανατικοι φιλοι του ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έπρεπε να ντρέπεστε, που προσπαθήσατε με βουτιές να μπείτε ξανά στο παιχνίδι. Βλ. μιραλάς/παπαδόπουλο.

 

Δεδομένης της ομάδας σας και του μπάτζετ αυτής, απλά ντροπή. Οπως και να'χει, δε νομίζω πως θα χάσετε το πρωτάθλημα.

 

Υ.Γ. ο βαλβέρδε,δεν έχει κάνει λάθος μεταγραφές,μιας και εγώ πιστεύω πως πρώτα κοιτάει τη τσέπη του (μέσω των μάνατζερ) κι έπειτα τα υπόλοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι παιχτες εχουν το μυαλο τους μονο στην Ευρωπη, και προπονητης στιβαρος να τους μαζεψει τα μυαλα δεν υπαρχει. Τα περι κουρασης ισχυουν, μεχρι ενα σημειο ομως. Για τετοια ασχημη εμφανιση καμια κουραση δεν ευθυνεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υ.Γ. ο βαλβέρδε,δεν έχει κάνει λάθος μεταγραφές,μιας και εγώ πιστεύω πως πρώτα κοιτάει τη τσέπη του (μέσω των μάνατζερ) κι έπειτα τα υπόλοιπα.

 

Εχεις πληροφοριες ?

Πες μας κι εμας να ξερουμε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...