Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι ρε και σας εχω παιξει να κερδισετε! Μιλαμε χανω μεγαλο ποσο αν χασετε. :mad: Κοιτα να δεις που θα παρακαλω να κερδισει ο αιωνιος αντιπαλος!(Καλα αν χασετε παει η μιση Ευρωπη κουβα α-ν-ε-τ-α.Και μιλαω επειδη ξερω συγκεκριμενες περιπτωσεις απο ξενους παικτες φιλους μου.)

 

Παρακαλω πολυ παιδια καποιο λινκ να βλεπω τον αγωνα.Επισης το πεναλτι ηταν δικαιο η ''κουφο?'':cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε και σας εχω παιξει να κερδισετε! Μιλαμε χανω μεγαλο ποσο αν χασετε. :mad: Κοιτα να δεις που θα παρακαλω να κερδισει ο αιωνιος αντιπαλος!

 

Και εγώ τον περίμενα x/2 Η/Τ κοίτα τη μας έκανε :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκασμενη η ομαδα τελειως. ηρθαν οι απουσιες τη χειροτερη στιγμη γμτ! ακομα κι ο γεστε, ξανατραυματιστηκε. για κεντρο δεν εχουμε παιχτη να βαλουμε... βγηκε κι ο Ολοφ...πφφφφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γκαφες του Μεγιερι που στο παρα τσακ δεν κοστισαν με τον Λετο στο ντερμπι σε 1-2 φασεις, κοστιζουν εδω.

 

Δεν ξερω πως το εχει πιστεψει τοσο πολυ και παριστανει τον λιμπερο εκτος περιοχης κιολας. Καποιος να του πει οτι ειναι τερματοφυλακας.

 

Ανωμαλη προσγειωση για τους διαστημανθρωπους και την διαστημομαδα του Βαλβερδε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα περα απο τη γκινια των τραυματισμων ειναι και κακες μεταγραφες. δε γινεται να εχει σκασει τοσα λεφτα ο μαριδακης και απο νοεμβριο να ξεμενουμε απο χαφ. και να μην εχουμε και τερμα...!!! :confused:

 

τεσπα, ηθελε καλυτερο προγραμματισμο, καλυτερο σκαουτινγ... παμε παρακατω τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξενερα ρε φουστη μου. Ας μην αρχίσουμε όμως την γκρίνια πάλι ρε παίδες.

3 μεταγραφές τα Χριστούγεννα οπωσδήποτε. Τέρμα, Αντι-Ιμπαγασα, ακραίο. Πρέπει να τα σκάσει χοντρά ο πρόεδρος, τόσα λεφτά πήρε από Ριερα, και CHL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Περόνε έγινε Ν'Ντοι και ο Μέγιερι Τζόρβας. :devil:

 

Δεν υπάρχει παίχτης Μαρκάνο ως κεντρικός αμυντικός.

 

Καιρό είχαν να πονέσουν τόσο πολύ τα μάτια μου απο τον ποδοσφαιρικό Ολυμπιακό.

 

0/2 με τα παραρτήματα μέχρι στιγμής και συνεχίζουμε.

 

Άσχετο αλλά ο Κύρκος δεν θυμίζει το παρατράγουδο Γιώργο Ταμπάκη :ρρρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τερμα, αντι-ιμπαγασα, αριστερο εξτρεμ και ενα αμυντικο χαφ. στο φεισα δεν μπορουμε να στηριζομαστε. εχουμε Μοδεστο, ορμπαιθ μονο... εχουμε γεμισει σαπακια που τραυματιζονται συνεχεια. και στοπερ τι εχουμε;;; τον τραγικο μαρκανο (οποτε επαιξε) η τον γερο-Μελμπεργκ που λογικο ειναι στα 34 να τραυματιζεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...