Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι θεοί του ποδοσφαίρου είναι δίκαιοι

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Δηλωσεις Βαλβερδε (video)

http://www.olympiaco...g-olubiakos-0-1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οι επιστήμονες στο leoforos.gr έχουν βάλει σκοπό να ξεπεράσουν τον πρωταθλητή, τον γαύρο, το katimagiko.gr και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο... το καλό είναι ότι μας δίνουν κάτι να γελάμε

 

http://kourkouti.sport24.gr/2011/11/24/6350/

"UPDATE: Επειδή κάποιοι προφανώς δεν γνωρίζουν τον κανονισμό και συνεχίζουν να αναφέρουν ότι ο Φετφατζίδης καλύπτεται από το... πόδι του αριστερού μπακ της Μαρσέιγ, να επισημάνουμε ότι δεν παίζει κανένα ρόλο!" ...:cry:

 

http://www.leoforos.gr/article/33118/sunora-oi-klephtes-den-gnorizoun

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες σαν να παιζαμε ενα 4-4-2 μου φανηκε ειδικα προς το τελος(εγω προσωπικα το γουσταρω πολυ αυτο το συστημα με μιραλας τζιμπουρ μπροστα και αντεπιθεση). Πολυ ωραια μπαλα και μου εβγαζε εμπιστοσυνη ο μεγιερι.

 

Ας ερθει Χ το αλλο παιχνιδι ετσι ωστε οτι κ να κανουμε να περναμε τουλαχιστον europa..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"UPDATE: Επειδή κάποιοι προφανώς δεν γνωρίζουν τον κανονισμό και συνεχίζουν να αναφέρουν ότι ο Φετφατζίδης καλύπτεται από το... πόδι του αριστερού μπακ της Μαρσέιγ, να επισημάνουμε ότι δεν παίζει κανένα ρόλο!" ...:cry:

 

http://www.leoforos.gr/article/33118/sunora-oi-klephtes-den-gnorizoun

 

Το λιγοτερο γελοιοι μπορει να ειναι οσοι προσπαθουν να μειωσουν τη νικη γραφοντας τετοια πραγματα

Ας ασχοληθουν με τον Τσακα καλυτερα γιατι αυτος τους αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελειως γελοιοι μεχρι και φωτοσοπ στην εικονα εκαναν. στο γκολ οφσαιντ δεν υπαρχει, το πεναλντι ειναι καθαρο. και παλι μ οσα μας εχουν κλεψει εδω και χρονια, αυτο το...δωρο, ειναι το ελαχιστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα

Τα αντιολυμπιακα καραγκιοζακια που κλαιγονται ας δουν τι λενε οι Γαλλοι

http://www.contra.gr/Soccer/Europe/ChL/olympiacos/ntesamp-to-aksize-o-olympiakos.1509225.html

http://www.contra.gr/Soccer/Europe/ChL/olympiacos/o-eyrwpaikos-tupos.1509244.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεωργάτος: «Άρτσι μπούρτσι ο Ολυμπιακός»

 

Αυτος να μου το θυμηθητε θα γινει μεγαλος προπονητης αν ασχοληθει με το επαγγελμα ...

Τι ειπε το ατομο ... ?:lol:

 

«Δεν υπάρχει ακόμη η βελτίωση που θέλουμε. Υπάρχουν αναλαμπές όπως η χθεσινή. Το μόνο που πιστεύω ότι έχει ο Ολυμπιακός είναι η φιλοσοφία ότι προσπαθούμε να παίζουμε την μπάλα μας, αλλά δεν βλέπω πλάνο και τρόπο. Υπάρχει ένα στιλ... άρτσι μπούρτσι με αναλαμπές. Η ομάδα δουλεύει ένα χρόνο με τον ίδιο και έχουν συνηθίσει ότι πηγαίνουν να κυνηγήσουν το αποτέλεσμα και αυτό φάνηκε στο χθεσινό παιχνίδι».
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεωργάτος: «Άρτσι μπούρτσι ο Ολυμπιακός»

 

Αυτος να μου το θυμηθητε θα γινει μεγαλος προπονητης αν ασχοληθει με το επαγγελμα ...

Τι ειπε το ατομο ... ?:lol:

 

Τον άκουσα όταν τα είπε αυτά στο ράδιο. :lol:

Τι να πεις, Γεωργάτος είναι αυτός, δεν μπορείς να του κρατήσεις κακία ακόμα και αν πετάει και καμιά κοτσάνα που και που. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως, κατα την γνωμη μου, ο φετινος ολυμπιακος στην Ευρωπη ειναι ο καλυτερος που εχω δει τα τελευταια χρονια. Ειναι η μοναδικη φορα που η ομαδα παιζει μπαλα, η προσπαθει να παιξει μπαλα. κοιταξε ολες τις ομαδες στα ματια, δεν εστησε κανενα πουλμανακι μπροστα στο τερμα.

 

Η πρωτη χρονια που δεν ακους το κλασσικο "ομαδα καλα στημενη στην αμυνα" το οποιο μεταφραζεται σε "αμυνα πουλμαν και πεταμε την μπαλα μπροστα μπας και".

 

Φυσικα, αν προσεξουμε και τις απουσιες που ειχε φετος, τοτε το θαυμα αυτο, να διεκδικει την προκριση δλδ, ειναι ακομα μεγαλυτερο. μιλαμε οτι στο τελευταιο παιχνιδι ειχε τους 4 καλυτερους κεντρικους τραυματιες, και επαιζε με τον μανιατη αμυντικο χαφ που ειχε να παιξει απο τα πρωτα χρονια του στον πανιωνιο. βαλε και οτι παιζει χωρις αριστερο χαφ απο τον αυγουστο και θα δειτε για τι επιτευγμα μιλαμε.

 

Αν δεν ειχε το ατυχες προγραμμα, και μιλαω φυσικα για το πρωτο παιχνιδι με την μαρσειγ οπου επαιξε μπαλα μετα απο τεσσερις μηνες, τοτε θα ειχε ηδη σφραγισει την προκριση και ολη η ευρωπη θα μιλουσε για τον αποελ και τον ολυμπιακο.

 

 

Συνεχιζω να πιστευω οτι θα προκριθει. η αρσεναλ θα κατεβει αδιαφορη και με τα δευτεροτριτα, ενω η μαρσειγ ειναι χαλι μαυρο, για 2-3 γκολ απο την ντορτμουντ. Για μενα η προκριση λεει ολυμπιακος.

 

Και φυσικα, ολο αυτο το κατασκευασμα ειναι εργο βαλβερδε. ο προπονητης ειναι οτι καλυτερο εχει δει ο ολυμπιακος απο την πρωτη περιοδο του μπαγεβιτς. εχει ενα πιστευω, εχει ενα τροπο δουλειας και τον εφαρμοζει οτι και να γινει. τους κατακριτες τους εχει διαλυσει με εμφανισεις σαν τις χθεσινες. Εχει κολληματα, αλλα πειτε μου εναν προπονητη που δεν εχει. Εχει ομως φτιαξει ενα συνολο που του βγαζει το 100% σε καθε αγωνα, καταφερνοντας να κρατησει τα αποδυτηρια ενωμενα με παιχτες μπαρουτι (μιραλας και τζεμπουρ..) Μπραβο σε αυτον που κλεινει τα αυτια του σε ολους τους παπαροπροπονητες εξεδρας και μη, και κανει αυτο που ξερει καλυτερα απο ολους. να φτιαχνει μια ομαδα.. Μπραβο και στον μαρινακη που τον εχει εμπιστευτει και του εχει δωσει τα κλειδια της ομαδας. καλα θα κανει να αρχισει απο τωρα το πιτσι πιτσι μπας και..

 

Υ.Γ. Τα καλυτερα παιχνιδια του ολυμπιακου φετος ειναι τα 4 του τσαμπιονς, με παοκ και παναθηναικο.. και ακομα υπαρχουν καποιοι που τον κατακρινουν... στην τρυπα σας παρακαλω..

 

Υ.Γ. 2 δεν ειμαι γαβρος, αλλα ειμαι ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ οπαδος του βαλβερδε. οπως αρχιζω να γινομε και του φερειρα, που παιζει μπαλαρα με τον μαρινο και τον κλευτον.. και εκει εχουν λουφαξει στην τρυπα τους οι προπονητες του αυγουστου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Βαλβέρδε άμα δεν κερδίσει στην Τρίπολη θα ξανά γίνει μικρός προπονητής, άμπαλος και λίγος... όπως και αν έληγε χ το ματς στην Μασσαλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει στην Τριπολη πρεπει να κερδισει δεν σηκωνει αλλη απωλεια βαθμων.

 

οι επιστήμονες στο leoforos.gr έχουν βάλει σκοπό να ξεπεράσουν τον πρωταθλητή, τον γαύρο, το katimagiko.gr και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο... το καλό είναι ότι μας δίνουν κάτι να γελάμε

 

http://kourkouti.sport24.gr/2011/11/24/6350/

 

 

Ουτε για χαβαλε δεν μπαινω σε αυτα τα σαιτ..η ανθρωποι ειναι για γελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Βαλβερδε θα πρεπει να αφησει καποιες εμονες που εχει για το καλο τις ομαδας.

Απο εκει και περα η ομαδα εχει βρει ενα ρυθμο και παιζει καλα.

 

Ποιες πιστεύεις ότι είναι αυτές οι εμμονές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mη παμε να κανουμε το Βαλβερδε σα τα μουτρα μας.

 

Ας αφησουν οι δημοσιογραφοι και οι"καλοθελητες"τον ανθρωπο να δουλεψει.Αφου το εχει.Το μυριζει το αθλημα του προπονητη(γι'αυτο εξαλου και εχει φιλοδοξιες πανω απο τον Ολυμπιακο).Κριμα ειναι.

 

Εγω επειδη τον θεωρω απο τους καλυτερους τη τελευταια 10ετια και επειδη ο ιδιος ξερει καλυτερα(και απο κουραση και απο δυναμικοτητες και τα παντα),θα κανει και αλλαγες στη Τριπολη.

 

Παντως ειλικρινα δε θα χαλιομουν αν εχανε το πρωταθλημα η ομαδα αρκει να παιζει αυτη τη γαματη μπαλα που παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...