Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ καλη η ομαδα σημερα παρα τις σημαντικες απουσιες. Ψυχαρα ο Μανιατης κρατησε το κεντρο μας. Πολυ καλο ματς απο Μεγιερι, απ αυτα που φτιαχνουν χαρακτηρα! φετφαρος θετικος μετα απο καιρο και ωραιο γκολ. Μιραλας καλος ως εξτρεμ, εκνευριστηκος ως φορ!!

Η ομαδα ειχε πολλες ευκαιριες και επιτελους πηρε αυτο που της αξιζε!

 

Με τη γκαντεμια που μας δερνει δε περιμενα νικη κι ειχα πριν αρχισει το ματς, στο μυαλο μου την ηττα. Κι ομως κερδισαμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, άρε Πλατινί. Βέβαια, βάλε πόσο πέναλντι υπέρ μας έπνιξαν φέτος στην Ευρώπη και κάνε τη σούμα.

 

Πάντως πολύ καλά παίξαμε αν και αυτή η Μαρσέϊγ πολύ χώμα ρε παιδί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στην Ευρώπη η διαιτησία σου φταίει εσένα? Τι είναι αυτό το πράγμα ρε...

Δεν μου φταιει σε κατι η διαιτησια, εξαλλου ειπα μακαρι να περασετε συν οτι ειπα πως παιξατε καλα, αλλα οτι θελετε βλεπετε ο καθενας.

 

Για δυο φασεις μιλαω που καθοριζουν αποτελεσμα. Η μια ειναι πεντακαθαρη με το πεναλτι που δε δοθηκε, η αλλη περιμενω εσενα να μου πεις που κατεχεις απο μπαλα. Απο κει και περα, θυμαμαι σε προηγουμενο παιχνιδι Ευρωπης, εσεις ησασταν που σφαζοσασταν για 1 χερι, οποτε αφηστε τις κωλοτουμπες για το ποιανου του φταιει η διαιτησια στην Ευρωπη και καθηστε ησυχα με τις ψευτοειρωνειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, είτε κερδίζει είτε όχι, αυτός ο Ολυμπιακός είναι ευχαρίστηση να τον βλέπεις. Όχι μόνο γιατί παίζει καλά, αλλά γιατί έτσι όπως παίζει, κάνει παιχνίδι και η άλλη ομάδα. Εμένα που με νοιάζει κυρίως να δω καλή μπάλα για 1,5 ώρα, μου αρέσει αυτό, ακόμα κι αν δεν κερδίζει πάντα. Ελπίζω να προχωρήσει τουλάχιστον στο Europa, για να δούμε κανένα καλό ματσάκι και την άνοιξη.

 

Ο Μανιάτης μου άρεσε πολύ.

 

Πες τα αγόρι μου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερη η μπαλια του γεστε......

 

Πες και τίποτα γι αυτόν τον άχρηστο τον Βαλβερδε ρε Μαργαριτα. Άντε να φύγει να βρούμε την υγειά μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περιπτωση τριπλης ισοβαθμιας στους 7 βαθμους ο ΟΣΦΠ για που παει?

 

Καλη ερωτηση ..

Αν ξερει κανεις σιγουρα να μας απαντησει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα, μιας και τα μεταξυ μας με τη Ντορτμουντ ειναι 3-1 και 1-0 εχουμε σιγουρα το Ουεφα.

 

Απο κει και περα, με τους Γαλλους, χασαμε εδω 1-0 και τους κερδισαμε εξω 1-0, οποτε δε ξερω τι παιζει εκει.

 

Με προλαβε ο gchris7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες και τίποτα γι αυτόν τον άχρηστο τον Βαλβερδε ρε Μαργαριτα. Άντε να φύγει να βρούμε την υγειά μας.

 

Με προλαβες.. η γνωμη μου συνολικα γι αυτον δεν αλλαζει, εκτος κι αν κανει πολλα ακομα παιχνιδια σαν το σημερινο!

Μπραβο του για σημερα, πολυ καλο στησιμο της ομαδας και καλες αλλαγες. Εκει που ακουσα οτι ηταν να μπει ο Αμπντουν αρχισα να βριζω μονη μου, και ευτυχως που δε μπηκε τελικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...